Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom nie każdy ma konsolę i PC w domu. Oby port był tak samo udany jak Days Gone to będzie gitara, póki co czekam z preorderem i obserwuję.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Serio ktoś tego jeszcze nie ograł? 

Pewnie z jakieś 500 mln osób bez PS4. 

 

 

Coś się wył coś się przesunie i jakoś pójdzie. :P  Przynajmniej na PC mamy wybór ustawień graficznych. :D  Poza tym gra z PS4 także bez przesady, dużych wymagań nie powinna mieć.;) 

Diablo II: R, niby gra z lat 90 a patrz jak chodzi :E Zresztą, patrz jakie problemy przez pierwsze miesiące miał Horizon z portem na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Guerilla Games nie poszli po najmniejszej linii oporu przekazując robotę nad portem chińczykom z Virtuous to nie byłoby tych problemów. Days Gone był od początku portowany przez Bend Studio więc problemów było tyle co nic o ile ktoś na nie w ogóle natrafił (nie liczę inby ze strony samego Steama, gdzie po dziś gra zawsze wywala cichego crasha przy wyjściu na pulpit).

BTW ciekawe co tam będzie z naszym Wiedźminem 3 po tym jak łapy wsadzi do niego Sabre Interactive. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie portować Santa Monica czy te nowe studio, które ostatnio Sony kupiło - Nixxes. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawe czy będzie portować Santa Monica czy te nowe studio, które ostatnio Sony kupiło - Nixxes. 

nixxes dopiero co zostało przejęte wiec port moze robic santa monica a wersje uncharted 4 z dodatkiem robi ion galaxy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zajebiście, że to już, wiedziałem, że wyjdzie, ale myślałem, że akurat na taki hit jeszcze poczekamy. Ogram z przyjemnością drugi raz na PC, z czasem doczekamy się ostatniego Uncharted, TLoU, Ghost of Thusima, Ragnarok itd. 

 

Dzięki chłopaki za opinie, gra z pewnością jest bardzo dobra w swojej kategorii - ja po prostu nie jestem fanem typowych rąbanek, ale życzę wszystkim zainteresowanym dobrej zabawy. 

Nie nazwałbym tego typową rąbanką i co ja bym dał gdyby więcej takich gier na PC wychodziło. Bardzo dobra gra akcji z dobrą fabułą, to nie jest jakieś H&S, czy Soulslike ;)

Edytowane przez skunRace
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

God of War zadebiutuje na PC już 14 stycznia 2022 roku!

 

WOW!
I weź tu chłopie się obraź i zrezygnuj z PCMR! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jednej konsoli bez exów i duszy dołącza powoli druga :E Ale na gry z PS5 trzeba będzie niestety trochę poczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wystarczy podpiąć SSD prosiakowi i masz bardzo przybliżone czasy wczytywania jak na PS5 z hiper turbo SSD :E

 

 

Fajnie, To teraz Znajdź mi chociaż jednego posiadacza PS4 z dyskiem SSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 Switcha

Z którego gry też idzie ograć na pececie praktycznie wszystko co istnieje 

Edit - Sorry, że post pod postem, ale byłem pewny że forum je połączy

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Po Uncharted 4 nic mnie nie zdziwi. No nic poczekam te kilka lat jeszcze :E

Może być wcześniej niż myślisz jakimś dziwnym sposobem z początkiem roku Last of US 2 znika z PS Now :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Może być wcześniej niż myślisz jakimś dziwnym sposobem z początkiem roku Last of US 2 znika z PS Now :szczerbaty:

Co ma PS Now do gier na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno wrzucili do PS Now i już wyrzucają do tego tylko dwójkę ? Poza tym możesz ogrywać na PC gry z PS Now.

Mogę się mylić, ale może mieć jakiś związek z pojawieniem się dwójki na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Now to abonament i tam od lat większe hity wlatują i wylatują po kilku miesiącach (zostają tylko starocie/klasyki). Nie ma się co napalać na każdego exa z Playstation, bo nie wiadomo co dokładnie i kiedy się pojawi.

W ostatnim przecieku nie było żadnej informacji o TLOU. Poza tym krążą plotki o tym, że powstaje remake jedynki. Jeśli to prawda to pewnie na TLOU PCtowcy sobie bardzo długo poczekają (najpierw gra wyjdzie na PS5, a dopiero później po kilku latach na PC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Fajnie, To teraz Znajdź mi chociaż jednego posiadacza PS4 z dyskiem SSD

Kek. Nawet na naszym forum sporo ludzi miało lub ma. Tyle, że najbardziej się opłaca do prosiaka bo ps4 ma okrojony transfer do Sata II.
Nawet taki na USB spoko daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W ostatnim przecieku nie było żadnej informacji o TLOU. Poza tym krążą plotki o tym, że powstaje remake jedynki. Jeśli to prawda to pewnie na TLOU PCtowcy sobie bardzo długo poczekają (najpierw gra wyjdzie na PS5, a dopiero później po kilku latach na PC).

Coś tam było szukali kogoś do optymalizacji TLOU 2 na kartach od NV, ale szybko znikło ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie coraz częstsza praktyka Sony i ja to w pełni rozumiem. Zaraz po nowym roku gramy w kontynuację (Ragnarok) i albo pececiarze złapią bakcyla, nie wytrzymają i kupią plejke, albo poczekają ponad 3 lata tak jak na tego GoW i kupią na PC, gdzie sony znowu zarobi. Takie w sumie win win win, w pewnym sensie dla każdego. Róbta co chceta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na konsoli, którą już zresztą sprzedałem, więc na PC chętnie przejdę. Pytanie co dalej. Skoro już wychodzi Uncharted 4 i God Of War, to ciekawe co z grą na którą większość pewnie najbardziej czeka czyli THE LAST OF US :diable: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Może być wcześniej niż myślisz jakimś dziwnym sposobem z początkiem roku Last of US 2 znika z PS Now :szczerbaty:

Mów mi jeszcze czuje dreszcze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Coś tam było szukali kogoś do optymalizacji TLOU 2 na kartach od NV, ale szybko znikło ze strony.

Poczuja kaske po GOWie to TLOU2 wleci szybciej niz myslimy :szczerbaty: jeszcze premiera serialu do tego :thumb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kek. Nawet na naszym forum sporo ludzi miało lub ma. Tyle, że najbardziej się opłaca do prosiaka bo ps4 ma okrojony transfer do Sata II.
Nawet taki na USB spoko daję radę.

Fajnie, ale póki co nikt się do tego nie przyznał I pewnie szybko tego nie doczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Fajnie, To teraz Znajdź mi chociaż jednego posiadacza PS4 z dyskiem SSD

Ty masz jakieś dziwne myślenie, sam znam przynajmniej kilka osób, nie liczę tych na forum PcLab. 

PS. Ogarnąłeś już, że na PS4/5 wychodzi więcej gier VR niż na PC ? Bo kilka tygodni temu pisałeś, że u Ciebie konsole są skreślone, bo nie wspierają VR :szczerbaty: A jak Ci kilka osób odpisało, to nawet nie odpisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ty masz jakieś dziwne myślenie, sam znam przynajmniej kilka osób, nie liczę tych na forum PcLab. 

PS. Ogarnąłeś już, że na PS4/5 wychodzi więcej gier VR niż na PC ? Bo kilka tygodni temu pisałeś, że u Ciebie konsole są skreślone, bo nie wspierają VR :szczerbaty: A jak Ci kilka osób odpisało, to nawet nie odpisałeś.

Na Questa 2 codziennie coś wychodzi, a na PSVR ostatnio co wyszło to... Iron Man 1.5 roku temu :E Jakość grafiki gier na PSVR przemilcze, bo taki RE4 Remake zjada każda grę z PSVR graficznie bez popitki :P a to tylko konsola mobilna. 

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...