Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucałem stronę wcześniej.;)

 

Nie grałem na konsoli, którą już zresztą sprzedałem, więc na PC chętnie przejdę. Pytanie co dalej. Skoro już wychodzi Uncharted 4 i God Of War, to ciekawe co z grą na którą większość pewnie najbardziej czeka czyli THE LAST OF US :diable: 

Nie, tam ja czekam na Returnal. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie z jakieś 500 mln osób bez PS4. 

Wystarczyło się od kogoś pożyczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na Questa 2 codziennie coś wychodzi, a na PSVR ostatnio co wyszło to... Iron Man 1.5 roku temu :E Jakość grafiki gier na PSVR przemilcze, bo taki RE4 Remake zjada każda grę z PSVR graficznie bez popitki :P a to tylko konsola mobilna. 

Ale Ty pierdzielisz, jeszcze przed chwilą gadałeś, że konsole są u Ciebie skreślone, bo nie wspierają VR. Ludzie Ci napisali jakie fajne gry wychodzą na Playstation VR, to nic nie odpisałeś, a nagle teraz Ci grafika nie odpowiada, albo daty premier :szczerbaty: Większość gier VR które wychodzą na PC i PS5 nie różni się graficznie od Twojego RTXa 2070 z tego co widziałem. Wysyłaliśmy Ci listę jakie fajne gry wychodzą na PS VR, które na PC wychodzą z dużym opóźnieniem, albo w ogóle. Dosłownie co chwilę coś wychodzi na PS VR, a nie co półtora roku. Te codzienne gównogierki które rzekomo wychodzą na Questa 2 i wyglądają gorzej niż na starym smartfonie przemilczę. Pierwszy lepszy wpis w google i masz poniżej, taki "forumowy "ekspert" od VR jak Ty powinien wiedzieć takie rzeczy :P Rozchodzi się o to, żebyś na przyszłość nie opowiadał głupot, że konsole nie wspierają VR i nie robił podziałów na poziomie gimbazy PCMR vs "konsolowcy" jak to ująłeś. Dzisiaj większość graczy ma kilka platform, a nie ogranicza się do jednej jak Ty i gra na czym mu pasuje w danym momencie.

https://www.gry-online.pl/gry/wanderer-1/z05f1d

https://www.gry-online.pl/gry/sniper-elite-vr/z356fb#pc

https://www.gry-online.pl/gry/fracked/z75e8e

https://www.playstation.com/pl-pl/games/arashi-castles-of-sin/

https://www.gry-online.pl/gry/after-the-fall/z8599a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na Questa 2 codziennie coś wychodzi, a na PSVR ostatnio co wyszło to... Iron Man 1.5 roku temu :E Jakość grafiki gier na PSVR przemilcze, bo taki RE4 Remake zjada każda grę z PSVR graficznie bez popitki :P a to tylko konsola mobilna. 

Co do gier VR to Sony należą się brawa. Jest to jeden z nielicznych (może nawet jedyny) producent, który wprowadził zestaw VR w miarę atrakcyjnej cenie i wspiera go do dziś (mimo tego, że sprzęt jest już mocno przestarzały). Oculus napędzany facebookiem wyszedł na prowadzenie, ale na PS VR ciągle wychodzą nowe gry (np. ostatnio wyszła jedna z głośniejszych gier Song in the Smoke, która na PS4 działa i wygląda lepiej). Quest 1, który zadebiutował w 2019 roku odchodzi już w zapomnienie i jak dla mnie to okres wsparcia jest deczko za krótki.

+Na PS VR jest Resident Evil 7 :P 

 

Pewnie na premierę serialu dadzą.

Tak samo jak CD Projekt Red daje Wiedźmina 3 Wild Hunt na premierę serialu Netflixa.. 

 

Wrzucałem stronę wcześniej.;)

Nie, tam ja czekam na Returnal. :D 

Bardzo polecam.

 

Te codzienne gównogierki które rzekomo wychodzą na Questa 2 i wyglądają gorzej niż na starym smartfonie przemilczę.

Zgadzam się z Tobą, ale też nie ma co za bardzo negować Questa. Na chwilę obecną w moim odczuciu jest to najlepszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości, a Facebook mocno ciśnie w tytuły ekskluzywne (gry wyglądają zadziwiająco dobrze jak na sprzęt mobilny np. Jurassic World Aftermath, The Climb 2).

Quest ma przewagę nad konkurencją, bo zawsze możesz podłączyć go do PCta i nagle takie słabe gogle oferują Ci grafikę, która na PS jest niedostępna (np. Lone Echo 1-2, HL Alyx itd.).

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło, w żaden sposób nie neguje Questa ;) Chodziło mi tylko o to, że taki fanboy technologii VR jak sam się nazywa Hydro pisał, że tylko PC, bo konsole nie wspierają VR. A jest całkiem na odwrót, osobiście VR to nie moja bajka, ale jak już będę kupował PS5, to raczej sam się skuszę na gogle, bo lista gier na PS VR mnie zaciekawiła, nawet w Residenty z pampersem bym zagrał. I tak jak piszesz cena samych gogli, gdzie Quest zaraz zacznie co roku wypuszczać nowe gogle bez wsparcia dla poprzednich.

PS. Poczytajcie sobie komentarze na PPE jak dupsko piecze co niektórych i jak usprawiedliwiają Sony, że kilkuletni ex wychodzi na PC :boink:Niektórzy dalej zatrzymali się w czasie, albo konsola albo PC :szczerbaty:

https://www.ppe.pl/news/162543/god-of-war-oficjalnie-na-pc-steam-data-premiery.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gra jest co najwyżej przeciętna i nudna. Hordy tych samych przeciwników tymi samymi sekwencjami do rozsiekania.

Jak na 2022 to słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie przypomina mi to Horizon Zero Dawn, niestety widać na filmiku że jakość tekstur jest dosyć słaba i taka jakby rozciągnięta. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, znów gracze PC'towi dostają grę przed premierą drugiej części, którą to zobaczą (może) za kilka lat XD IMO złoty środek - PC'towcy pograją kilka lat po premierze za pełną cenę, dostając mocny powód do kupna konsoli, po czym za chwilę na konsoli będą już hulać w dwójkę, a na PC znów będzie poszukiwanie wycieków i spekulacje przez kilka lat XD Nie sądzę by szło lepiej zareklamować swoją konsolę na innej platformie niż właśnie w taki sposób - rzucając wędkę z bardzo smaczną marchewką, dać trochę polizać, a potem zabrać i powiedzieć "reszta za kilka lat, a może w ogóle... chyba że sobie ją kupisz". Well played Sony, well played. Tak, tak, wiem, że na PCLabie wszyscy zagorzali 40-letni PCMR nie zniżą się do poziomu kupna konsoli i będą czekać choćby 10 lat, ale dla większości ludzi będzie to świetny powód na zakup, szczególnie w czasach, kiedy sam upgrade GPU może zamordować portfel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przyszedł jakiś ktoś z PPE :lol2: Co trzeba mieć w głowie, żeby dalej jak dzieci żyć w czasach PlayStation 2 i toczyć wojenki pcetowcy vs konsolowcy. Jakbyś chłepcze nie zauważył, to na tym forum masa graczy posiada pecety i konsole równocześnie, grają na czym chcą w danej chwili. Więc  nie mierz wszystkich swoją miarą, bo konsole kosztują tyle co smartfon ze średniej półki, to, że Ty się ograniczasz i grasz tylko na jednej platformie i nie potrafisz zrozumieć, że można mieć dwie rzeczy to już Twój problem.

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

O przyszedł jakiś ktoś z PPE :lol2: Co trzeba mieć w głowie, żeby dalej jak dzieci żyć w czasach PlayStation 2 i toczyć wojenki pcetowcy vs konsolowcy. Jakbyś chłepcze nie zauważył, to na tym forum masa graczy posiada pecety i konsole równocześnie, grają na czym chcą w danej chwili. Więc  nie mierz wszystkich swoją miarą, bo konsole kosztują tyle co smartfon ze średniej półki, to, że Ty się ograniczasz i grasz tylko na jednej platformie i nie potrafisz zrozumieć, że można mieć dwie rzeczy to już Twój problem.

PS4 do niedawna kosztowalo grosze, pamietam jak jeszcze  PS4 Slim w promocji na komunie bylo po 700zl a rok pozniej ciut drozej no ale to wydatek ok 1000zl wiec jak ktos inwestuje w PC to taka konsola to pryszcz, zeby ograc sobie exy. Konsolowe dzieci tego nie rozumieja i sa ograniczone do jednej platformy :rotfl: I te bzdurne argumenty, jak ktos ma PC i nie ogral do dzis tych exow z ps4 to nie kupi specjalnie konsoli dla nich bo tzn, ze ma gdzies te exy. A normalny myslacy czlowiek kupi sobie konsole i bedzie gral na pc/konsola jednoczesnie.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja to olewam PS5, przynajmniej na ~2 lata jeszcze. Bo nic dla mnie ciekawego na to nie wychodzi i na razie nie będzie wychodzić. Nieliczne gry co planują wydać na najbliższe 2 lata to gry z z PS4. No chyba, że kogoś interesuję Ratchet, dla mnie nuda, albo remake Demons

  

 

Kupią Ci co będą chcieli zagrać w God of War Ragnarok w dniu premiery ale nie dziwię się Tobie ?

Chciałem wziąć ..ale widzę co się dzieje "Kolos" pomału upada - Jeszcze jakieś kilka lat do tyłu nie nikt by nie pomyślał,że exclusivy to będą tylko z nazwy  i opowiadań przy kominku-  Sony nie daje mi argumentów póki co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ta gra miała premierę w 2018 roku. Tu mamy tylko port 3 letniego tytułu. OmG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie ze nie za darmo. Ale w mojej ocenie ta cena to przesada. Tyle ode mnie ;)

Zawsze mozesz poczekac te 3lata i kupic za 50zl jak na konsoli obecnie :rotfl:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

I te bzdurne argumenty, jak ktos ma PC i nie ogral do dzis tych exow z ps4 to nie kupi specjalnie konsoli dla nich bo tzn, ze ma gdzies te exy. A normalny myslacy czlowiek kupi sobie konsole i bedzie gral na pc/konsola jednoczesnie.

Skąd ta pewność? Ja po 15 latach kupiłem PS3, żeby nadrobić exy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Skąd ta pewność? Ja po 15 latach kupiłem PS3, żeby nadrobić exy :E

Kupic mozna nawet  PS 1 i ograc stare gierki, tylko to nie jest zaden koronny argument w takim swietle jak niektorzy tu przedstawiaja a moje zdanie nie jest najmojsze i iel ludzi tyle opini. Nie ma dzis sensu prowadzic jakis wojenek kiedy to mozna miec i PC i konsole jednoczesnie :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

O przyszedł jakiś ktoś z PPE :lol2: Co trzeba mieć w głowie, żeby dalej jak dzieci żyć w czasach PlayStation 2 i toczyć wojenki pcetowcy vs konsolowcy. Jakbyś chłepcze nie zauważył, to na tym forum masa graczy posiada pecety i konsole równocześnie, grają na czym chcą w danej chwili. Więc  nie mierz wszystkich swoją miarą, bo konsole kosztują tyle co smartfon ze średniej półki, to, że Ty się ograniczasz i grasz tylko na jednej platformie i nie potrafisz zrozumieć, że można mieć dwie rzeczy to już Twój problem.

Ty do mnie mówisz? XD Jak tak, to gdzie Ty widzisz tu wojenkę? Jedyne co zrobiłem to nabijam się z PCMR mówiących, że "to nie zachęca do zakupu konsoli, bo ja nie kupię", nie zdając sobie sprawy, że są jakimś promilem społeczności graczy z mocnym PC'tem (to już jest promil) i konsolą jednocześnie (a to dopiero), a takie dyrdymały piszą ludziki na tym forum właśnie XD Gram na PC i na konsoli, PS5 ruszyłem 2 razy od kiedy je kupiłem, aktualnie gram prawie cały rok na PC, ale tak, jestem konzolowdzem i nigdy nie widziałem pece. Dla mnie te exy mogą sobie wychodzić nawet w tym samym dniu na PC, Xboxa, Switcha, Gameboya i Atari, mam to gdzieś kto na czym gra, stwierdzam tylko fakty, że Sony dobrze gra z wydawaniem exa na PC'ta przed premierą dwójki, a Ty się zesrałeś o jakieś wojenki, bruh, wyjmij PCMR z dupska XD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze mozesz poczekac te 3lata i kupic za 50zl jak na konsoli obecnie :rotfl:

Za 3 lata będzie remaster. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Za 3 lata będzie remaster. :E 

Za 349 :E albo jak za 3 lata to już za 399.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ty do mnie mówisz? XD Jak tak, to gdzie Ty widzisz tu wojenkę? Jedyne co zrobiłem to nabijam się z PCMR mówiących, że "to nie zachęca do zakupu konsoli, bo ja nie kupię", nie zdając sobie sprawy, że są jakimś promilem społeczności graczy z mocnym PC'tem (to już jest promil) i konsolą (a to dopiero), a takie dyrdymały piszą ludziki na tym forum właśnie XD Gram na PC i na konsoli, PS5 ruszyłem 2 razy od kiedy je kupiłem, aktualnie gram prawie cały rok na PC, ale tak, jestem konzolowdzem i nigdy nie widziałem pece. Dla mnie te exy mogą sobie wychodzić nawet w tym samym dniu na PC, Xboxa, Switcha, Gameboya i Atari, mam to gdzieś kto na czym gra, stwierdzam tylko fakty, że Sony dobrze gra z wydawaniem exa na PC'ta przed premierą dwójki, a Ty się zesrałeś o jakieś wojenki, bruh, wyjmij PCMR z dupska XD

A do kogo skoro Cie zacytowałem :szczerbaty:  Przeglądam forum codziennie i to całe zagorzałe PCMR o którym piszesz, to chyba jakiś promil, bo większość normalnych graczy tutaj, albo gra na jednym i drugim i mało kto wyskakuje z podziałami na PCMR vs konsole, albo mają to gdzieś, ale fakt pojawiają się i tacy. Nie wiem też co mam z tyłka wyciągnąć, skoro dla mnie posiadanie peceta i playstation to wręcz obowiązek jak ktoś sporo gra. To Ty sobie coś uroiłeś i powtarzasz Pctowcy i PMCR którzy nigdy nie kupią konsoli, jakby na Labie siedzieli tylko i wyłącznie tacy ludzie, a ja widzę tylko garstkę. Z Twojego postu wynikało jakbyś się właśnie opowiadał po jednej stronie, a jestem wyczulony na takie teksty, tak, że chyba się nie zrozumieliśmy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Przeciez ta gra miała premierę w 2018 roku. Tu mamy tylko port 3 letniego tytułu. OmG. 

Poczekaj jak wyjdzie "nextgenowe" GTAV po 9 latach na PS5, nie zdziwię się, że w okolicach 300zł :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...