Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skąd ta pewność? Ja po 15 latach kupiłem PS3, żeby nadrobić exy :E

No to musisz mieć wysoki próg bólu xD Już lepiej atakować remastery na ps4 a i tu nie zawsze jest zjadliwie. Poza tym najlepsza gra na Ps3 to ta na MOVE gdzie japońskim salarymanem zjeżdżasz stromą ulicą na kiblu i omijasz przeszkody tytułu nie potrafię napisać a i nawet nie wiem czy została wydana poza Japonią xD a szkoda jakby był remaster w pstore to łykałbym i grał w opór.
Co do GOW niech wydają do sceny z drzewnym żółwiem to będzie można się tasować nawet dziś. Ciągle jest to jeden z najlepszych graficznie momentów jakie kiedykolwiek widziałem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No to musisz mieć wysoki próg bólu xD Już lepiej atakować remastery na ps4 a i tu nie zawsze jest zjadliwie. Poza tym najlepsza gra na Ps3 to ta na MOVE gdzie japońskim salarymanem zjeżdżasz stromą ulicą na kiblu i omijasz przeszkody tytułu nie potrafię napisać a i nawet nie wiem czy została wydana poza Japonią xD a szkoda jakby był remaster w pstore to łykałbym i grał w opór.

Do wszystkiego człowiek się przyzwyczai, a jak sam zauważyłeś nie każda gra z PS3 trafiła na PS4.

Poza tym na co dzień gram na Switchu także niskie rozdzielczości i fps nie są mi straszne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A do kogo skoro Cie zacytowałem :szczerbaty:  Przeglądam forum codziennie i to całe zagorzałe PCMR o którym piszesz, to chyba jakiś promil, bo większość normalnych graczy tutaj, albo gra na jednym i drugim i mało kto wyskakuje z podziałami na PCMR vs konsole, albo mają to gdzieś, ale fakt pojawiają się i tacy. Nie wiem też co mam z tyłka wyciągnąć, skoro dla mnie posiadanie peceta i playstation to wręcz obowiązek jak ktoś sporo gra. To Ty sobie coś uroiłeś i powtarzasz Pctowcy i PMCR którzy nigdy nie kupią konsoli, jakby na Labie siedzieli tylko i wyłącznie tacy ludzie, a ja widzę tylko garstkę. Z Twojego postu wynikało jakbyś się właśnie opowiadał po jednej stronie, a jestem wyczulony na takie teksty, tak, że chyba się nie zrozumieliśmy.

Hmm, nie widzę ani cytatu forumowego w BBCode, ani cytatu jako cytatu moich słów, więc wolałem spytać czy nie odpisujesz na jakiegoś starszego posta, może nie tylko ja używałem słowa "PCMR" XD Przede wszystkim to wiedz, że pisząc "PC'towiec" nie mam na myśli nic pejoratywnego - dla mnie PC'towiec to ktoś kto preferuje granie na PC, tyle, nic więcej, tak samo jak konsolowiec to ktoś kto preferuje konsole, żaden z nich nie jest gorszy, bo sam wyznaję zasadę "grasz na czym chcesz", nie mam już 15 lat. Po drugie, to z tekstem o PCMR sugerowałem się pewną dyskusją w temacie głównym PS5, gdzie kilka osób upierało się, że przecież nikt PS5 nie kupi z takiego powodu, że PC'towiec będzie wolał poczekać kilka lat na premierę niż kupić konsolę dla jednej czy dwóch gier, pisali to jakby była to prawda objawiona, a jest to prawda krótkowzroczna - jestem pewien, że całe mnóstwo PC'towców złapie baita i poleci po PS5 jak zobaczą, że już można zagrać w nowego Horizona czy GoW'a, a oni musieliby czekać na to latami. Przyznam, że sugeruję się jednak bardziej ogólnymi komentarzami (np. z FB) i przenosząc to tutaj na forum faktycznie może to być źle odebrane, bo raczej przesiadują tu starsi ludzie, choć też znajdą się teksty o "trzasku dupy konsolowców" i inne tego typu (polecam spojrzeć co się dzieje w głównym temacie o PS5), to jest tego o wiele mniej niż "ogólnie" XD Także nie zrozumieliśmy się, jednak Twojej reakcji się trochę nie dziwię - powinienem bardziej sugerować się miejscem gdzie dyskutuję, a nie ogółem, pewnie większość z Was nie czyta komentarzy na FB i nawet nie wiecie jak zjawisko braindead PCMR jest szeroko popularne. Peace więc : D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie zrozumieliśmy się. Odnosiłem się tylko do tego forum, nie śledzę co się dzieje ogólnie, ale domyślam się, że pewnie jest tak jak mówisz. Wystarczyło, że poczytałem komentarze pod tym newsem na PPE, albo Wykopie i oczywiście tutaj też się tacy zdarzają, ale dużo rzadziej ✌️

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojenki odeszły w niepamięć, teraz obie strony łączą siły - konsolowcy w poszukiwaniu nowych konsol, które można kupić w sensownej cenie, pecetowcy w poszukiwaniu kart graficznych, które można kupić w sensownej cenie. :E

Bardzo dobra wiadomość, bardzo dobra gra. Nie uniknięto backtrackingu, relacja ojciec-syn nie jest idealnie zrealizowana, nie każdemu przypadnie do gustu. Combat za to generalnie dostarcza. Jedna z lepszych produkcji z PS4, o nieco przesadzonych ocenach branżowych.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czy ja widzę ze to będzie na Steamia za ponad 2 paki ? Serio ??

To i tak lepiej niż Remaster GTA, 19 letnia gra za 349 zł :E 200 zł to żadne pieniądze obecnie, dwa wyjścia do warzywniaka to 100 zł. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

2022 to będzie rok Sony na pc i konsolach?

Dla mnie słabo. Chyba dalej będę grał w indory ?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy na PC dadzą mozliwosc wiekszego FOV ?

grajac na konsoli,czasem wkurzała mnie kamera zaraz za tyłkiem Kratosa i myslaem ze szkoda ze nie jest nizej,chocby do jego nóg,jak to zwykle w grach ,albo i dalej.Dobrze zeby dali mozliwosc zwiekszenia FOV ,a jak nie to moze chłopaki z Nexusa cos poradza,bo duzo lepiej bedzie sie grało z kamerą lekko oddaloną od tej juz znanej z wersji na PS4.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jedna z lepszych produkcji z PS4, o nieco przesadzonych ocenach branżowych.

Jak taki bezpieczniak jak GoW wygrał z RDR2 GOTY, to autentycznie było mi smutno.

 

IMO gra bez szału, jak prawie wszystkie 1st party Sony, w sensie - wysoki poziom, wszystko niby spoko, ale taki o bezpieczniak, nadal raczej must have na obecnym rynku gier singlowych, ale niech nie zwiodą Was oceny - ta gra wcale jakaś wybitna nie jest, niczego nowego nie zobaczycie, wszystko już widzieliście, co najwyżej poziom techniczny robi wrażenie (ja zapominam o grafice 5 minut po włączeniu gry, więc długo nie porobiło na mnie wrażenia XD). No i jeśli kojarzycie GoW'a z krwią i flakami, to nowy GoW jest family friendly XD Nie rozumiem czasem decyzji Sony, robią takie coś jak TLoU2, gdzie dopracowali chyba każdy możliwy szczegół mordowania kogoś, a GoW'a wydają w wersji family friendly, wut.

Edytowane przez Przemcio666
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2022 czekam chyba tylko na dwie gry, Stalker 2 i Starfield, nic innego mnie nie interesuje, na tego pierwszego czekam od 2009 roku, a ten drugi to coś nowego, takie klimaty lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja w 2022 czekam chyba tylko na dwie gry, Stalker 2 i Starfield, nic innego mnie nie interesuje, na tego pierwszego czekam od 2009 roku, a ten drugi to coś nowego, takie klimaty lubię.

Metro wysoko zawiesiło poprzeczke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Metro wysoko zawiesiło poprzeczke :)

Metro to inny typ rozgrywki, taki CoD w post-apo, nie piaskownica jak Stalker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Brak krwi to największy minus?

Trzeba liczyć na mody, czego konsolki nie mają :)

Edytowane przez snoopher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew to nie problem, bo jakaś tam jest, brakuje wyreżyserowanych brutalnych scen z poprzedniczek, czego już modami nie załatwisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno wątpię, by ci źli pecetowcy tak chętnie lecieli po konsolę po GoWie. Ci co mieli polecieć pewnie polecieli, ogromna rzesza potrafi przepłacać po 200% za GPU, a konsoli nie kupi. Ci natomiast, którzy mają słabe komputery mają w dupie to, że GoW wyjdzie na PC, bo i tak nie będą go w stanie uruchomić więc nie wiem, jak to niby wpływa na tę w sumie dość dużą grupę xD Poza tym sama gra jest taka sobie, już bardziej bym uwierzył, że ktoś po Uncharted 4 kupi (choć też wątpię). Do tej pory GoWa nie ukończyłem na PS4, bo mnie po prostu wynudził.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czekam, dla mnie te gry są za bardzo prechajpowane itd, a rozgrywka nudna i powtarzalna, nic czego bym w życiu nie widział w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A ja nie czekam, dla mnie te gry są za bardzo prechajpowane itd, a rozgrywka nudna i powtarzalna, nic czego bym w życiu nie widział w grach.

Tego nie widziałeś, nie ma takiej innej gry jak GoW - wiem jak absurdalnie to brzmi to, bo slasher :D , ale IMO zdecydowanie się wyróżnia wśród innych tego typu gier, chociażby klimatem, czy oprawą, pracą kamery i fabułą.

Tak jak Diablo, które tak bardzo lubisz - to jest dopiero nudne i powtarzalne. :E 

 

Brak krwi to największy minus?

Mi tam aż tak to przeszkadza. Nie rozumiem natomiast decyzji zmiany. W poprzednich częściach krew lała się strumieniami - aż ekran był cały "upaćkany". :E  
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie ma zbytnio sensu. Gra jest adresowane do dorosłego widza (PEGI 18+). Może chodzi o relacje ojciec - syn. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym narzekaniem na brak brutalności. Znacząco zmieniła się formuła i nie ma już widowiskowych sekwencji QTE (jak są w grach to ludzie narzekają, a jak ich zabraknie to też narzekają). 

GoW 2018 to reboot serii i bardzo dobrze, że zdecydowali się na coś nowego/innego. Jak komuś mało nawalania w starym stylu to cały czas są dostępne stare części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nigdy nie dogodzisz. Ale zmieniając dane cechę serii zmieniasz trochę target i dodatkowo robisz sobie "problem" z fanami danej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko to nie ma zbytnio sensu. Gra jest adresowane do dorosłego widza (PEGI 18+). 

Zbytnio? Wcale nie ma sensu IMO. ;) 
Ale świat zwariował więc... piersi z krzyżykiem na sutkach przestają być piersiami, a ścięcie komuś łba toporem (ale bez krwi!) nie jest ścięciem łba. ;)
Takie czasy z d00ppy. ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mocno wątpię, by ci źli pecetowcy tak chętnie lecieli po konsolę po GoWie. Ci co mieli polecieć pewnie polecieli, ogromna rzesza potrafi przepłacać po 200% za GPU, a konsoli nie kupi. Ci natomiast, którzy mają słabe komputery mają w dupie to, że GoW wyjdzie na PC, bo i tak nie będą go w stanie uruchomić więc nie wiem, jak to niby wpływa na tę w sumie dość dużą grupę xD Poza tym sama gra jest taka sobie, już bardziej bym uwierzył, że ktoś po Uncharted 4 kupi (choć też wątpię). Do tej pory GoWa nie ukończyłem na PS4, bo mnie po prostu wynudził.

 

Mówisz o tym promilu hardkorowych PC'towców, takich jacy są tutaj, czyli starszych, prawdopodobnie dobrze zarabiający, dla których GTX 3080/3090 nie jest zabójczym wydatkiem i stawiają go wysoko w swojej hierarchii wydatków jako entuzjaści sprzętu (+ oni zazwyczaj i tak mają jeszcze konsole), przeciętny PC'towiec ma jakąś 1060, która na pewno poradzi sobie z nowym GoW'em, ale do jakości z PS5 będzie brakowało sporo, przy czym on nie wyda dwukrotności nowej konsoli na lepsze GPU. Myślisz, że takich nie zachęci kupno konsoli po ograniu paru exów? Szczerze w to wątpię, statystyk oczywiście nigdy się nie doczekamy (bo chyba nawet nie ma jak tego sprawdzić), ale jestem praktycznie pewien, iż sporo osób, szczególnie przy dzisiejszych cenach PC'tów ogra sobie takiego GoW'a, Uncharted, Days Gone, Horizona i powie "dobra, to jak ja na PS5 mam jakość jak na PC za 6k, to po co mi ten PC? W dodatku takie dobre gry majo", sam znam 3 osoby, które podjęły taką decyzję w tej generacji (i wcale nie są to osoby zarabiające najniższą krajową, po prostu sprzęt do grania jest u nich na niższym levelu i w zasadzie nie korzystają z benefitów PC'ta - grają na PC z przyzwyczajenia), a to tylko kropla w morzu. Znowu ci co mają bardzo słabe PC'ty prawdopodobnie nie grają w nowe gry AAA, tylko mają kompy do jakiegoś LoL'a, CS'a, ETS'a czy innych typowo PC'towych gier i na konsole nawet nie spojrzą, ani na nowego GoW'a, ani na jakąkolwiek nową grę AAA, bo dla nich liczy się tylko jeden czy dwa tytuły XD

Edytowane przez Przemcio666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tego nie widziałeś, nie ma takiej innej gry jak GoW - wiem jak absurdalnie to brzmi to, bo slasher :D , ale IMO zdecydowanie się wyróżnia wśród innych tego typu gier, chociażby klimatem, czy oprawą, pracą kamery i fabułą.

Tak jak Diablo, które tak bardzo lubisz - to jest dopiero nudne i powtarzalne. :E 

Mi tam aż tak to przeszkadza. Nie rozumiem natomiast decyzji zmiany. W poprzednich częściach krew lała się strumieniami - aż ekran był cały "upaćkany". :E  
 

 

Slasher bez krwi to brzmi niedorzecznie, powinny odpadać kończyny, głowy, krew się lać strumieniami, bohater powinien walić mięsem na lewo i prawo, no i golizna dużo golizny i martwych noworodków. :E

Jeszcze ,a propo kategorii wiekowej dzisiaj już jej nie ma ale kiedyś w latach 70, 80 i 90 była kategoria filmów X, tylko dla dorosłych od 21 roku życia, R to nie była ostatnia kategoria.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...