Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, JeRRy_F3D napisał:

A jak się oczy otworzy, to już w ogóle jest czad! ;)

 

Jakie oczy? Przecież tam z lupą się patrzy na to, a detale to tylko pod mikroskopem. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12h za mną i trochę lokacji już zwiedziłem. 
Te zacinki na 3090 co wyżej ktoś pisał miedzy bajki można wylozyc. W 4K na ultra sztywne 60fps w dowolnej lokacji i dowolnej zadymie. 
Gra lata jak złoto. Najnowsze stery zainstalujcie jak jeszcze ktoś nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Userkamil napisał:

12h za mną i trochę lokacji już zwiedziłem. 
Te zacinki na 3090 co wyżej ktoś pisał miedzy bajki można wylozyc. W 4K na ultra sztywne 60fps w dowolnej lokacji i dowolnej zadymie. 
Gra lata jak złoto. Najnowsze stery zainstalujcie jak jeszcze ktoś nie ma. 

Czy sugerujesz ze DF kłamie ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma nigdzie stutteringu, DF prawdopodobnie testowali wersję bez day1 patcha i stąd ta różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kadajo napisał:

Czy sugerujesz ze DF kłamie ? ?

Mówię jak to wygląda u mnie ?

Może bez patcha premierowego grali. Nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez zadnych zaciec gra technicznie ociera sie o perfekcje, fakt fps mogloby byc wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie tylko bez patcha chyba grali ale tez tych nowych sterowników Nv. Zresztą gra zaczyna mieć problemy jak się wyjdzie poza 60 fps dopiero.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Userkamil napisał:

Mówię jak to wygląda u mnie ?

Może bez patcha premierowego grali. Nie wiem. 

Nie róbcie scen.
DF grał w zatokowca! ?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, DisconnecT napisał:

Ja zadam lepsze pytanie.

Serio?
Mieć taki sprzęt i w ogóle zadawać pytanie :E
Przecież na 9700k i 2080S każda gra poleci bez problemu

Może chciał się pochwalić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

W sumie nie tylko bez patcha chyba grali ale tez tych nowych sterowników Nv. Zresztą gra zaczyna mieć problemy jak się wyjdzie poza 60 fps dopiero.

ja mam tak dobrze ponad 60 i nie mam problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Eltik napisał:

ja mam tak dobrze ponad 60 i nie mam problemow

Albo ich nie widzisz. Gra ma capa na 160 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Albo ich nie widzisz. Gra ma capa na 160 fps.

nie no do 160 to mi daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam DF pokazywało że są jakieś problemy ale faktyczne mogli je poprawić patchem czy nowymi sterownikami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HDR'o napisał:

Wy nie widzicie tych różnych w grafice, bo albo oceniacie grafikę przez YT albo dawno nie graliście na konsoli i Wam się wydaje, albo oglądacie porównania na YT, w których wersja pecetowa jest celowo zanizana, by tacy jak Wy uwierzyli, że nie ma sensu grać na PC. Widziałem te porownania i ekranie z wersją PC to  chyba takie lekkie HIGH,  bo ma się niskie w stosunku do tego, co widzrvu siebie :)

Tak oceniamy przez YT, większość ludzi w tym temacie ograła GoW na PS4 Pro i akurat oko do jakości grafiki to chyba wszyscy tu mają oko. Skoro dla Ciebie to jest różnica 1,5 generacji do przodu PC vs PS4Pro to chyba Ci już gogle VR oczy wypaliły :szczerbaty:Różnica jest tylko w rozdzielczości, może nawet w weekend sobie odpalę obydwie wersje na dwóch TV obok siebie. Zresztą jak już tworzysz teorie spiskowe, to skąd  wiesz jak dokładnie wygląda GoW na Ps4 Pro, czy PS5, jak jakiś czas temu mi pisałeś że nie grasz w ogóle na konsolach między innym dlatego bo tam  nie ma VR i wszyscy Ci wklejali jakie fajne tytuły wychodzą na gogle Sony, czyżby z YT ? :szczerbaty: 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jest ważne, ale... ja mam poobrywane suty GoWem! 
Wnętrze góry... aaaale klimat!  :banan:

Tylko... czy tylko mnie brak tu jakiegoś przewodniego, spektakularnego, zapadającego z mózg audiotracka? :dj:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kadajo napisał:

Ja już chyba nie mam ochoty na takie wyzwania, wole się wyluzować przy gierce. To samo z poziomami trudności. Często już Easy bo po co się męczyć i denerwować. :)

Mam tak samo ;) Przyszło z wiekiem :szczerbaty: Im człowiek starszy, tym bardziej leniwy/wygodniejszy :D

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Nie wiem, czy to jest ważne, ale... ja mam poobrywane suty GoWem! 
Wnętrze góry... aaaale klimat!  :banan:

Tylko... czy tylko mnie brak tu jakiegoś przewodniego, spektakularnego, zapadającego z mózg audiotracka? :dj:

To mówisz że skalp już zerwany ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, skunRace napisał:

Tak oceniamy przez YT, większość ludzi w tym temacie ograła GoW na PS4 Pro i akurat oko do jakości grafiki to chyba wszyscy tu mają oko. Skoro dla Ciebie to jest różnica 1,5 generacji do przodu PC vs PS4Pro to chyba Ci już gogle VR oczy wypaliły :szczerbaty:Różnica jest tylko w rozdzielczości, może nawet w weekend sobie odpalę obydwie wersje na dwóch TV obok siebie. Zresztą jak już tworzysz teorie spiskowe, to skąd  wiesz jak dokładnie wygląda GoW na Ps4 Pro, czy PS5, jak jakiś czas temu mi pisałeś że nie grasz w ogóle na konsolach między innym dlatego bo tam  nie ma VR i wszyscy Ci wklejali jakie fajne tytuły wychodzą na gogle Sony, czyżby z YT ? :szczerbaty: 

Nie musisz różnica jest w rozdziałce tudzież artefaktach z szachownicy czy tam cienie na piecu trochę ładniejsze. GoW ogrywałem na prosiaku i jakiś wyraźnych różnic to nie ma. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bez tych RPGowych mechanik ta gra byłaby lepsza, a tak to zrobił się z tego trochę taki symulator chodzenia i otwierania skrzyń zamiast rasowy slasher, +2 do tego -3 do tamtego w zasadzie nic nie zmienia, ale to prosty sposób żeby bezsensownie wydłużyć gre.

Oczywiście wszystko w tej grze zrobione jest na najwyższym poziomie, ale jednak trudno nie odnieść wrażenia, że całościowo nie różni się to zbytnio od Dark Soulsów, Assasynów, czy nawet Tomb Ridera, wszędzie loot, crafting, otwarty lub pół otwarty świat, trochę walki, trochę cut scenek, wszystko zbalansowane żeby z czymś nie przesadzić, początkowo miałem nadzieje że po przydługim wstępie gra się trochę rozkręci ale chyba nie ma co na to liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki sporo zmieniają a nie jest to rasowy slasher i na dobre to grze wyszło. Daleko jej do Assassyna, to korytarzowa liniówka, gdzie od czasu do czasu można trochę opcjonalnie poeksplorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, GTM napisał:

Myślę że bez tych RPGowych mechanik ta gra byłaby lepsza, a tak to zrobił się z tego trochę taki symulator chodzenia i otwierania skrzyń zamiast rasowy slasher, +2 do tego -3 do tamtego w zasadzie nic nie zmienia, ale to prosty sposób żeby bezsensownie wydłużyć gre.

Oczywiście wszystko w tej grze zrobione jest na najwyższym poziomie, ale jednak trudno nie odnieść wrażenia, że całościowo nie różni się to zbytnio od Dark Soulsów, Assasynów, czy nawet Tomb Ridera, wszędzie loot, crafting, otwarty lub pół otwarty świat, trochę walki, trochę cut scenek, wszystko zbalansowane żeby z czymś nie przesadzić, początkowo miałem nadzieje że po przydługim wstępie gra się trochę rozkręci ale chyba nie ma co na to liczyć.

Nie porównywałbym tego tych gier które wymieniłeś. Jednak tamte są klepane dość standardowym schematem, tutaj masz "epickość" i pół otwarty świat, craftingu itd jest tyle co kot napłakał a tak na prawde najlepsze bajery są za robienie wyzwań. Gra o kilka klas lepsza niż wspomniane gry. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GTM napisał:

Myślę że bez tych RPGowych mechanik ta gra byłaby lepsza, a tak to zrobił się z tego trochę taki symulator chodzenia i otwierania skrzyń zamiast rasowy slasher, +2 do tego -3 do tamtego w zasadzie nic nie zmienia, ale to prosty sposób żeby bezsensownie wydłużyć gre.

Oczywiście wszystko w tej grze zrobione jest na najwyższym poziomie, ale jednak trudno nie odnieść wrażenia, że całościowo nie różni się to zbytnio od Dark Soulsów, Assasynów, czy nawet Tomb Ridera, wszędzie loot, crafting, otwarty lub pół otwarty świat, trochę walki, trochę cut scenek, wszystko zbalansowane żeby z czymś nie przesadzić (...)

I trudno się z w/w nie zgodzić. Faktycznie tak jest.

 

1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Nie porównywałbym tego tych gier które wymieniłeś. Jednak tamte są klepane dość standardowym schematem, tutaj masz "epickość" i pół otwarty świat, craftingu itd jest tyle co kot napłakał a tak na prawde najlepsze bajery są za robienie wyzwań. Gra o kilka klas lepsza niż wspomniane gry. 

Ilu nas na forum, tyle będzie opinii, ale JA OSOBIŚCIE widzę bardzo dużo podobieństw do Tomb Raidera (nota bene całkiem świetnej gry, więc żadna ujma).
Jednak "epickość" i "męskie klimaty" GoW'a = malinka. 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paw79 napisał:

PPC jak zwykle w formie, jak recenzowali FH5 to pisali, ze wymagania sa male i pojdzie na wszystkim gdzie wrzucalem foty wyniku bencha FH4 i FH5 i wymagania wzrosly ponad 2,5x a tu jak dziala prawie na wszystkim to pisza ze sa konkretne wymagania :boink:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...