Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, bleidd napisał:

Na niektórych przeciwników Leviatan praktycznie nie działa

No to akurat Freja mówi Kratosowi wprost że nie działa :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2022 o 20:36, Kubaś_30 napisał:

 

działa ale jest lekki oversharp

ten sposób jest lepszy

Open the game's executable in a HEX editor.

  1. Find: C7 05 4F 74 D6 00 00 00 80 3F C7 05 49 74 D6 00 00 00 80 3F

  2. Replace it with: C7 05 4F 74 D6 00 00 00 80 7F C7 05 49 74 D6 00 00 00 80 7F

  3. Find: C6 83 A0 03 00 00 01

  4. Replace it with: C6 83 A0 03 00 00 00

  5. Save the changes.

Działa ten sposób jeszcze? Pytam gdyż po dzisiejszej aktualizacji nie mogę znaleźć tego ciągu hexowego w exeku

Edit: Ok, już znalazłem odpowiedź, jako, że gra się zaktualizowała to tamten ciąg znaków już nie istnieje ;)

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bleidd napisał:

Na niektórych przeciwników Leviatan praktycznie nie działa

Czyli co wtedy?
Wyłącznie gówniak na zdalnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Czyli co wtedy?
Wyłącznie gówniak na zdalnym?

Ostrze chaosu

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też okładać pięściami do wywołania finishera, ew. odpalić szał bojowy.

Też już jestem na tym etapie i niezmiernie się cieszę, gardziłem tym zasranym toporkiem od początku jego istnienia w tej grze, nareszcie jak jaśnie pan na Ostrzach Chaosu i teraz można wreszcie powiedzieć, że się w God of War gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, caleb59 napisał:

Można też okładać pięściami do wywołania finishera, ew. odpalić szał bojowy.

Też już jestem na tym etapie i niezmiernie się cieszę, gardziłem tym zasranym toporkiem od początku jego istnienia w tej grze, nareszcie jak jaśnie pan na Ostrzach Chaosu i teraz można wreszcie powiedzieć, że się w God of War gra.

Kurcze! To jeszcze tyle gry przede mną (?), że nawet nie dobiłem do etapu "innej broni".
Faaaaajnie! ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie zabijanie walkirii. Pokonałem 2, pierwsza była łatwa, bo za pierwszym podejściem, ale z druga to męczyłem pada z 5x. :E 

 

Niby nie open-world, a na liczniku ponad 50h. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muspelheim za to wygląda jak DLC z arenami walk, totalnie do dupy pomysł i zmarnowany potencjał na lokację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Ja jestem na etapie zabijanie walkirii. Pokonałem 2, pierwsza była łatwa, bo za pierwszym podejściem, ale z druga to męczyłem pada z 5x. :E 

 

Niby nie open-world, a na liczniku ponad 50h. :E 

Pikuś.. ostatnia królowa to jest dopiero wyzwanie :D 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, caleb59 napisał:

Muspelheim za to wygląda jak DLC z arenami walk, totalnie do dupy pomysł i zmarnowany potencjał na lokację.

Trochę tak, ale mi się podobają te areny. Można sprawdzić swoje siły i spróbować nieco innej, ciekawszej walki przez zasady jakie tam panują. 

Nie wiem tylko jak wyfarmić materiały na legendarne pancerze/sety.  Duże ilości tego potrzeba, a za wygraną dostaje się "garstkę", najwięcej miałem 14 tych węgli.  Przy jednej rzeczy gdzie potrzeba aż 100 to jest bardzo mało.  Jestem już przy 4 (z 6?) arenie to być może na końcu rzucą więcej. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w którymkolwiek momencie gry pojawia się "szybka podróż"?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Czy w którymkolwiek momencie gry pojawia się "szybka podróż"?

 

Tak będą teleporty,w grze Mistyczne Bramy.

1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Trochę tak, ale mi się podobają te areny. Można sprawdzić swoje siły i spróbować nieco innej, ciekawszej walki przez zasady jakie tam panują. 

Nie wiem tylko jak wyfarmić materiały na legendarne pancerze/sety.  Duże ilości tego potrzeba, a za wygraną dostaje się "garstkę", najwięcej miałem 14 tych węgli.  Przy jednej rzeczy gdzie potrzeba aż 100 to jest bardzo mało.  Jestem już przy 4 (z 6?) arenie to być może na końcu rzucą więcej. :D 

Im dalej tym więcej będzie.I możesz je powtarzać.Tak samo będzie w Niflheim  gdzie będziesz zbierać materiały na Mist Armor

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z chyba płynnością gry. Na liczniku 75-90 klatek a mam wrażenie że ruszając myszką obraz jest jak z gumy. Ktoś ma taki przypadek? Testowałem nawet na najniższych ustawieniach i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dawidoxx napisał:

Pikuś.. ostatnia królowa to jest dopiero wyzwanie :D 

Trafiłem na Geirdriful i nie mogę z nią, nie wiem która to jest, ale ostro pogrywa. :E

2 godziny temu, dan254 napisał:

Im dalej tym więcej będzie.I możesz je powtarzać.Tak samo będzie w Niflheim  gdzie będziesz zbierać materiały na Mist Armor

Dzięki za tip, nie widziałem, że można powtarzać. Niflheim nie wiem jak odblokować, mam znaleźć jakieś szyfry, ale nie wiem gdzie ich szukać. Mam 2 z 4.  Brakuje mi jakieś informacji ile w danym regionie zrobiłem, bo na początku explorowałem i nie miałem umiejętności do odblokowania, a teraz  gdy mam to wracam i nie wiem czy tam już tam byłem czy nie. :E

 

Poza tym mam się wybrać na

szczyt Jotunheimu
, więc jak daleko gry jestem?  Chciałbym porobić wszystko przed ukończeniem głównego wątku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Jaycob napisał:

Trafiłem na Geirdriful i nie mogę z nią, nie wiem która to jest, ale ostro pogrywa. :E

Dzięki za tip, nie widziałem, że można powtarzać. Niflheim nie wiem jak odblokować, mam znaleźć jakieś szyfry, ale nie wiem gdzie ich szukać. Mam 2 z 4.  Brakuje mi jakieś informacji ile w danym regionie zrobiłem, bo na początku explorowałem i nie miałem umiejętności do odblokowania, a teraz  gdy mam to wracam i nie wiem czy tam już tam byłem czy nie. :E

 

Poza tym mam się wybrać na

  Pokaż ukrytą zawartość

szczyt Jotunheimu

, więc jak daleko gry jestem?  Chciałbym porobić wszystko przed ukończeniem głównego wątku. 

Wszystkich jest 8 albo 9.. ostatnia to sigrun i przy niej idzie dostać białej gorączki : 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, alfi napisał:

Mam problem z chyba płynnością gry. Na liczniku 75-90 klatek a mam wrażenie że ruszając myszką obraz jest jak z gumy. Ktoś ma taki przypadek? Testowałem nawet na najniższych ustawieniach i to samo.

włącz sobie vsynca i ogranicz klatki do 60, ja tak mam ustawione i jest płynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ta gra ma kapitalne czucie broni w typ wypadku topora.Gram w to po 4 latach i to ciagle mnie zadziwia.?

Czuć ze ten topór na milisekunde tkwi w ciele wroga.Czuc ten moment zamachu ,tego hita i ciezkość w jaką wbija sie w ciało wroga.Jedyną grą w ktorej sie  spotkalem z czymś podobnym i tak dobrym feelingiem naparzania ,  byla dość niedoceniona acz wg mnie  bardzo dobra  Dragons Dogma: Dark Arisen.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 17.01.2022 o 14:13, KamcioGF napisał:

Odpaliłem na 960 i haswellu i5 z tym, że na 1360x768 tylko taki monitor mam do dyspozycji :E Na niskich ok 60fps, oryginalne+wysokie tekstury ok 50fps a wysokie to w tej rozdziałce ok 35fps także na 970 w fullhd na ustawieniach z ps4 z teksturami na wysokie powinno całkiem nieźle chodzić.

Dzięki.

Gra kupiona, testowana już dobre kilkanaście godzin - chodzi pięknie na 970tce na ustawieniach oryginalnych. Nie potrzebuję więcej do szczęścia, bo posiadając pieca od 7 lat bez znaczącej modyfikacji w postaci karty graficznej, nauczyłem się doceniać oferowane piękno, które udźwignie mój komp. :E A przy tych cenach kart to tym bardziej doceniam...

Nie spodziewałem się, że na tym kompie zagram jeszcze w "nową" grę (na PC) w dobrych ustawieniach.

Rozgrywka miodna, sam dubbing też.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten boy zaczął mnie wkur***, co za odzywki. :o Szkoda, że nie można mu trzepnąć w ryj, aby się zamknął. :mad:

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Trafiłem na Geirdriful i nie mogę z nią, nie wiem która to jest, ale ostro pogrywa. :E

Dzięki za tip, nie widziałem, że można powtarzać. Niflheim nie wiem jak odblokować, mam znaleźć jakieś szyfry, ale nie wiem gdzie ich szukać. Mam 2 z 4.  Brakuje mi jakieś informacji ile w danym regionie zrobiłem, bo na początku explorowałem i nie miałem umiejętności do odblokowania, a teraz  gdy mam to wracam i nie wiem czy tam już tam byłem czy nie. :E

 

Poza tym mam się wybrać na

  Ukryj zawartość

szczyt Jotunheimu

, więc jak daleko gry jestem?  Chciałbym porobić wszystko przed ukończeniem głównego wątku. 

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1881&PART=76

Tu masz opis gdzie je znaleźć.Mnie też gówniarz bardzo irytował ?.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Wszystkich jest 8 albo 9.. ostatnia to sigrun i przy niej idzie dostać białej gorączki : 

Osiem, dziewiąta jest królowa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Ale ten boy zaczął mnie wkur***, co za odzywki. :o Szkoda, że nie można mu trzepnąć w ryj, aby się zamknął. :mad:

Ale i tak nie wyobrażam sobie grać z rodzimym dubbingiem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GTM napisał:

włącz sobie vsynca i ogranicz klatki do 60, ja tak mam ustawione i jest płynnie

 

Trochę lepiej, ale teraz dziwnie się ogląda na monitorze 144Hz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alfi napisał:

 

Trochę lepiej, ale teraz dziwnie się ogląda na monitorze 144Hz.

 

Dlaczego, ja mam 144Hz i ustawione 70fps, śmiga elegancko ;)

Albo włącz też NVIDIA Reflex w opcjach gry 

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maras2574 napisał:

Dlaczego, ja mam 144Hz i ustawione 70fps, śmiga elegancko ;)

Albo włącz też NVIDIA Reflex w opcjach gry 

Nvidia Relex chyba nic nie daje, nie odczuwam żadnej różnicy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...