Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam monitor 60Hz dlatego dla mnie blokada na 60 klatek + vsync załatwia sprawę, w Twoim przypadku spróbuj ustawić vsync w panelu nvidii konkretnie na opcje "Adaptacyjny - (częstotliwość odświeżania o połowę mniejsza)", powinno być trochę lepiej aczkolwiek wiadomo że idealnie nie będzie dopóki twój komp nie wydali stabilnych 144 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, alfi napisał:

Nvidia Relex chyba nic nie daje, nie odczuwam żadnej różnicy.

 

No to nie wiem :(

Ps. Też to sprawdziłem i nie widzę żadnej różnicy. Z tym że ja gram na padzie 

6 minut temu, GTM napisał:

aczkolwiek wiadomo że idealnie nie będzie dopóki twój komp nie wydali stabilnych 144 klatek.

TUTAJ mój filmik, 144Hz/70fps, gra chodzi idealnie ;)  0:54 ustawienia

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, maras2574 napisał:

No to nie wiem :(

Ps. Też to sprawdziłem i nie widzę żadnej różnicy. Z tym że ja gram na padzie 

Ogarnięte, w grze wyłączyłem vsync oraz limit klatek. Ale zablokowałem maks klatki na 65 w RTSS.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, alfi napisał:

Ogarnięte, w grze wyłączyłem vsync oraz limit klatek. Ale zablokowałem maks klatki na 65 w RTSS.

 

No i elegancko :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są przecież ;) Gra kosztuje ok. 200PLN normalnie a na kluczykach można kupić poniżej 150 ziko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Już są przecież ;) Gra kosztuje ok. 200PLN normalnie a na kluczykach można kupić poniżej 150 ziko. 

Wiem wiem, bardziej mialem na mysli platformy Steam lub Epic ;) Ale dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gow.png

:D Pierwszy crash gry, dodam tylko, że w momencie "wywalenia" przez pół godziny była zminimalizowana do paska, temperatura na grafice oscylowała w granicach 60 stopni ;) oczywiście mam UV zrobione, czyżby kolejny tytuł, który tego nie lubi? :) 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Pavel87 napisał:

gow.png

:D Pierwszy crash gry, dodam tylko, że w momencie "wywalenia" przez pół godziny była zminimalizowana do paska, temperatura na grafice oscylowała w granicach 60 stopni ;) oczywiście mam UV zrobione, czyżby kolejny tytuł, który tego nie lubi? :) 

 

Partacze od sony... gra się u ludzi sypie a u caleba59 działa jak masełko - pewnie ma jakiegoś magicznego kompa z krainy jednorożców :E 

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dawidoxx napisał:

 

Partacze od sony... gra się u ludzi sypie a u caleba59 działa jak masełko - pewnie ma jakiegoś magicznego kompa z krainy jednorożców :E 

Żeby było ciekawiej, to po tym błędzie MSI Afterburner przestał mi wykrywać kartę graficzną :D Dopiero reset pomógł i...ufff, pojawiła się :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pavel87 napisał:

Żeby było ciekawiej, to po tym błędzie MSI Afterburner przestał mi wykrywać kartę graficzną :D Dopiero reset pomógł i...ufff, pojawiła się :D 

Wymień kartę na coś lepszego i tyle :banan:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pavel87 napisał:

Żeby było ciekawiej, to po tym błędzie MSI Afterburner przestał mi wykrywać kartę graficzną :D Dopiero reset pomógł i...ufff, pojawiła się :D 

Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem :P :D jedziesz na najnowszych sterach? 

Rada kolegi wyżej jak najbardziej na plus :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Pavel87 napisał:

gow.png

:D Pierwszy crash gry, dodam tylko, że w momencie "wywalenia" przez pół godziny była zminimalizowana do paska, temperatura na grafice oscylowała w granicach 60 stopni ;) oczywiście mam UV zrobione, czyżby kolejny tytuł, który tego nie lubi? :) 

Jak przy uv sie sypie to zjechałeś za nisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pavel87 napisał:

gow.png

:D Pierwszy crash gry, dodam tylko, że w momencie "wywalenia" przez pół godziny była zminimalizowana do paska, temperatura na grafice oscylowała w granicach 60 stopni ;) oczywiście mam UV zrobione, czyżby kolejny tytuł, który tego nie lubi? :) 

Masz najnowszego "pacza"?
Chyba to niweluje.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Jak przy uv sie sypie to zjechałeś za nisko :)

No cóż, to pierwsza gra, która mi się wywaliła z takim błędem, mimo wszystko nie będę poświęcał UV dla GOW-a, którego już ograłem na ps4 pro dwa lata temu ;) No i stało się to dopiero pierwszy raz, więc zobaczę czy będzie to teraz jakaś prawidłowość

37 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Masz najnowszego "pacza"?
Chyba to niweluje.

 

Tak, tak, od wczoraj najnowszy patch, sterowniki aktualne. Dziwne, że gra się wywaliła w momencie kiedy była zminimalizowana do paska, no chyba, że Kratosowi się to nie spodobało i rzekł "Chłopcze, poebało?". A potem lewiatan poszedł w ruch i trzeba było resetować :)

Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Wymień kartę na coś lepszego i tyle :banan:

Muszę właśnie się zastanowić, też uważam, że 3080 SuprimX już trochę niedomaga w nowych tytułach w 1440p (dobrze, że nie gram w 4k) :D

Edytowane przez Pavel87
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dawidoxx napisał:

Partacze od sony... gra się u ludzi sypie a u caleba59 działa jak masełko - pewnie ma jakiegoś magicznego kompa z krainy jednorożców :E 

No zobacz, fart nowicjusza. :E Ograne mam już 29h i póki co ani jednego problemu, czasami notuję niższy fps np. koło świątyni Tyra na jeziorze czy w kilku miejscach (np. wejście na arenę z Walkiriami) gdzie jest dużo wolumetrycznego światła ale poza tym nie ma na co narzekać chociaż mimo to nie neguję, że port ma swoje problemy - widać to doskonale po liście "Known issues".

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, caleb59 napisał:

No zobacz, fart nowicjusza. :E Ograne mam już 29h i póki co ani jednego problemu, czasami notuję niższy fps np. koło świątyni Tyra na jeziorze czy w kilku miejscach (np. wejście na arenę z Walkiriami) gdzie jest dużo wolumetrycznego światła ale poza tym nie ma na co narzekać chociaż mimo to nie neguję, że port ma swoje problemy - widać to doskonale po liście "Known issues".

Cholera, cos z ta gra nie tak jak u ciebie sie nie sypie :D 

48 minut temu, Pavel87 napisał:

No cóż, to pierwsza gra, która mi się wywaliła z takim błędem, mimo wszystko nie będę poświęcał UV dla GOW-a, którego już ograłem na ps4 pro dwa lata temu ;) No i stało się to dopiero pierwszy raz, więc zobaczę czy będzie to teraz jakaś prawidłowość

Rozne gry maja rozna czolosc na UV, mozesz delikatnie tylko dodac papu. Ale w sumie jak raz dopiero walnelo to moze sie nie powtorzyc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gow2.png

 

Pograne :D To pewnie klątwa, że gram w trakcie pracy...

Znowu mi odłączyło kartę graficzną

gow3.png

Najśmieszniejsze jest to, że pomimo tego, że system nie wykrywa karty graficznej po tyk błędzie, to wszystko normalnie działa (poza grami i panelem nvidia) :D a nie mam żadnej zintegrowanej grafiki ;)

Edytowane przez Pavel87
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pavel87 napisał:

Pograne :D To pewnie klątwa, że gram w trakcie pracy...

Znowu mi odłączyło kartę graficzną

Najśmieszniejsze jest to, że pomimo tego, że system nie wykrywa karty graficznej po tyk błędzie, to wszystko normalnie działa (poza grami i panelem nvidia) :D a nie mam żadnej zintegrowanej grafiki ;)

Bo pewnie uzywa podstawowych sterow grafiki od windowsa, a wlasciwe od NV sie wykrzaczyly. Tez tak mialem jak testowalem karte i rozne napiecia.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Bo pewnie uzywa podstawowych sterow grafiki od windowsa, a wlasciwe od NV sie wykrzaczyly. Tez tak mialem jak testowalem karte i rozne napiecia.

Pewnie tak, chyba poczekam z graniem w GoW-a na jakiś kolejny patch.

Na ps4 pro ani razu mi się nie wywaliło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy bo na forum Steam widzę masę raportów odnośnie crashy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pavel87 napisał:

Muszę właśnie się zastanowić, też uważam, że 3080 SuprimX już trochę niedomaga w nowych tytułach w 1440p (dobrze, że nie gram w 4k) :D

No widzisz, trafnie przewidziałeś rozwój wydarzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

No widzisz, trafnie przewidziałeś rozwój wydarzeń :D

Jestę jasnowidzę :D

26 minut temu, caleb59 napisał:

Coś jest na rzeczy bo na forum Steam widzę masę raportów odnośnie crashy.

No właśnie, czyli może to nie tylko u mnie dzisiaj taki szał błędów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...