Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Jaycob napisał:

To ja się nie spieszę, 76h na liczniku, a jeszcze nie przeszedłem.  ?

Bo tracisz czas na zdobywanie tych w sumie nic nie znaczących zbroi i tłuczesz się po arenach z DLC. Wierz mi, że gra jest tak skonstruowana, że nawet w jakimkolwiek pancerzu o statusie zielonym (podstawowy) ulepszonym na max. jesteś w stanie zrobić całą grę, elementy rpg w tej grze to tylko dodatek moim zdaniem mało rzutujący na rozgrywkę. Mając 6 lvl postaci i rozwiniętą na max. zbroję Wędrowca lub Tyra nadal kosisz wszystkich jak trawę, wyjątkiem są przeciwnicy "gąbki" raz na jakiś czas, których musisz sztucznie dłużej oklepać.

Poza tym od momentu zdobycia Ostrzy Chaosu czuć znacznie przypływ ich mocy względem rozwiniętego prawie na maksa toporka Lewiatana i to samo w sobie już jest ułatwiaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ale do premiery DL2 jeszcze trochę czasu zostało to sobie szukam dodatkowych wyzwań i tryharderuje na 3 poziomie trudności na arenach czy z Walkiriami :E , jest zabawa. :D  

 Poza tym wczoraj szukałem po wcześniej odwiedzonych lokalizacjach kruków Odyna. :E 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo jednak jeszcze jestem w o tyle "komfortowej" sytuacji, że czeka na mnie Horizon Zero Dawn, którego męczę i wymęczyć do końca nie mogę a wypadałoby przed Dying Light 2 to w końcu ograć.

Co do GoW - olałem jeszcze Walkirie - załatwiłem jedną z nich a do reszty nawet nie podchodziłem, jak zechcę tego typu wyzwań to zainstaluję sobie Dark Souls. :E 

Ogólnie tak jak na początku trochę żałowałem wydania 147zł tak po ograniu całości jestem zadowolony i zdecydowanie było warto, po prostu tempo gry i cała jej otoczka jest inaczej poprowadzona, widać tą inną bardziej stonowaną wizję narracyjną, motywem przewodnim już nie jest ślepa zemsta jak w poprzednich częściach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonowana wizja niezbyt mi leży do Kratosa, którego zapamiętałem z poprzednich części, glory kille także "ugrzecznili". Chociaż fajnie, że nie ma tych QTE, które czasami doprowadzały do białej gorączki. :E 

Brakuje mi (chociaż nie przeszedłem jeszcze) epickich momentów jak w 3 - walki po grzbiecie Gai, która zmierza na szczyt Olimpu i potem zejście na samo dno, aby walczyć z każdym Bogiem w ramach zemsty. Wszystkie te walki z nimi są świetnie zrealizowane i utkwiły mi w pamięci.  Puzzle także trudniejsze były. 

No i totalnie nie kupuję tej przemiany Atreusa, uważam, że sztucznie jest zrobiona.  Do momentu (lekki spoiler z fabuły i zadania pobocznego)

 

jak ojciec powiedział, że jest bogiem, a on zachował się jak dzban obrażając krasnoluda i matkę i nagle wszystkich innych, którzy po niżej tego "łańcucha" stali się nikim ważnym? Stał się arogancki i zuchwały, mimo, że wcześniej takim się nie wykazywał.

A jeszcze wcześniej w pewnym pobocznych zadaniu, w którym syn zabił własnego ojca to chłopak powiedział coś takiego, że owszem często sprzecza się ze swoim ojcem, ale nigdy by tak nie postąpił. Po czym w misji fabularnej sam do niego strzelił z łuku.

?‍♀️

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wczoraj podczas eksploracji pomyślałem jaki to byłby sztos gdyby zrobili remake starych części , Duch Sparty na pełnej ******, najlepiej od momentu jak dobił targu z Aresem :)

Dla mnie osobiście Kratos wraz z Geraltem to dwie najważniejsze postaci gaming'u, absolutny top którego już chyba nikt nie pobije. Tak samo ich historie i światy. 

Edytowane przez Fenrir_14
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Tak sobie wczoraj podczas eksploracji pomyślałem jaki to byłby sztos gdyby zrobili remaster starych części , Duch Sparty na pełnej ******, najlepiej od momentu jak dobił targu z Aresem :)

Dla mnie osobiście Kratos wraz z Geraltem to dwie najważniejsze postaci gaming'u, absolutny top którego już chyba nikt nie pobije. Tak samo ich historie i światy. 

Tutaj byłby potrzebny raczej pełny Remake a nie Remaster 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Tak sobie wczoraj podczas eksploracji pomyślałem jaki to byłby sztos gdyby zrobili remaster starych części , Duch Sparty na pełnej ******, najlepiej od momentu jak dobił targu z Aresem :)

Dla mnie osobiście Kratos wraz z Geraltem to dwie najważniejsze postaci gaming'u, absolutny top którego już chyba nikt nie pobije. Tak samo ich historie i światy. 

Duch Sparty był już remasterowny z PSP na PS3 i nie wyglądało to jakoś super, jak by mieli remasterować z PS3 to wiele także by to nie zmieniło. :E 

No dla mnie God of War to jest system seller, dla Ragnarok mógłbym kupić PS. :) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan jasne, chodziło mi oczywiście o remake w konwencji obecnego God of War'a w sensie mechanik i systemu walki.

@Jaycob zdecydowanie! 

 

Edytowane przez Fenrir_14
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaycob napisał:

Duch Sparty był już remasterowny z PSP na PS3 i nie wyglądało to jakoś super, jak by mieli remasterować z PS3 to wiele także by to nie zmieniło. :E 

No dla mnie God of War to jest system seller, dla Ragnarok mógłbym kupić PS. :) 

I wiele osób kupi albo już kupiło zresztą nie tylko dla Ragnarok bo będą też inne tytuły zachęcające do tego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie GoW w dużej mierze skłonił do kupienia PS4 ?.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dan254 napisał:

Mnie GoW w dużej mierze skłonił do kupienia PS4 ?.

Mnie tak samo + rdr2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Dzwońcie po Ghostbusters bo znowu jakieś duchy nawiedzają forum :E

Halo, Ghostbusters? Proszę przyjechać na PCLaba mamy problem z jakimś duchem ?

 

Po co o nim wpsominacie? To tylko daje mu staysfkacje że ktoś jeszcze go zauważa . Ignorujcie i raportujcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz-2022-01-23-151618.png

 

O co chodzi? Mam ponad tą wartość. Wszystkie pozostałe skrzynki w tym magazynie mam otwarte. Jaka kotwica mgły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie kusi Demon Souls na Ps5 ?.Dobrze że nie ma w sklepach stacjonarnych bo jak bym zobaczył to pewnie już bym dawno skończył grę

3 minuty temu, Jaycob napisał:

obraz-2022-01-23-151618.png

 

O co chodzi? Mam ponad tą wartość. Wszystkie pozostałe skrzynki w tym magazynie mam otwarte. Jaka kotwica mgły? 

Kotwice są w skrzyniach,czasami wypadają z przeciwników.

https://youtu.be/3i5f_dKqnos

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mnóstwo runnów do końca z pominięciem walkiri i jeszcze żadnej nie zdobyłem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotwica pojawia się w legendarnej (złotej) skrzyni w labiryncie Niflheimu. Najczęściej gdy pojawia się tam Ogr.

Skrzynia jest w odnodze po prawej ,cały czas skrecaj w prawo a powinieneś trafić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem pierwszą i dostałem:
obraz-2022-01-23-154547.png

Ciekawe, może się przydać. Tylko aż 110 sec na reset.  Jeszcze tylko 15k ech zostało mi i końcowy boss. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, dan254 napisał:

Teraz mnie kusi Demon Souls na Ps5 ?.Dobrze że nie ma w sklepach stacjonarnych bo jak bym zobaczył to pewnie już bym dawno skończył grę

Kotwice są w skrzyniach,czasami wypadają z przeciwników.

https://youtu.be/3i5f_dKqnos

Wspaniała gra - Demons Souls. Dla niej i Ghost of Tsushima brałem PS5 ? Jak nie ma w sklepach to kuknij na Olx może akurat ktoś za rogiem chce sprzedać ?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Wspaniała gra - Demons Souls. Dla niej i Ghost of Tsushima brałem PS5 ? Jak nie ma w sklepach to kuknij na Olx może akurat ktoś za rogiem chce sprzedać ?

Demon Souls  wymaksowałem wszystko, łacznie ze zdobyciem tego: 

8jraeNz.jpg

 

:E 

Ghost juz mnie tak nie wciągnał, ale zrobiłem podstawkę i dodatek :D 


 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Wspaniała gra - Demons Souls. Dla niej i Ghost of Tsushima brałem PS5 ? Jak nie ma w sklepach to kuknij na Olx może akurat ktoś za rogiem chce sprzedać ?

Ghost of Tsushima zacna gierca i fajny fabularny dodatek w Director's Cut ?

6 minut temu, dawidoxx napisał:

Demon Souls  wymaksowałem wszystko, łacznie ze zdobyciem tego: 

 

  Ukryj zawartość

 

8jraeNz.jpg

 

 

:E 

Ghost juz mnie tak nie wciągnał, ale zrobiłem podstawkę i dodatek :D 


 

Właśnie zainstalowałem Remake Demon's Souls i mam zamiar ograć przed Elden Ring, trzeba sobie jakoś umilić czas w oczekiwaniu na God of War 2 Ragnarok ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

 

Właśnie zainstalowałem Remake Demon's Souls i mam zamiar ograć przed Elden Ring, trzeba sobie jakoś umilić czas w oczekiwaniu na God of War 2 Ragnarok ?

Eldena bierzesz na ps5? :D  Mogli by w koncu podać konkretną date premiery GOW 2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidoxx super przygoda, no i Regalia obowiazkowo hehe, gratki, za którym razem padł :) ??

@azgan GoT zrobiłem 100% z wyjątkiem dodatku, ogram jeszcze raz całość na PC hehe, kupuję od razu jak tylko da się kupić lol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Eldena bierzesz na ps5? :D  Mogli by w koncu podać konkretną date premiery GOW 2 

Jeszcze nie wiem bo różnie to bywa z grami od From Software. Jakby co to w portfelu PlayStation jeszcze mi zostało z doładowań jak sprzedawali w promocji i waham się czy brać na PS5 czy PC ?. Szkoda że Microsoft się nie szarpnie i nie zrobią premiery w XBOX GAME PASS ULTIMATE bo problem sam by się rozwiązał (za "darmo" na konsole i PC). Poczekam aż dasz znać jak wygląda i działa na PS5 bo nie chcę kupować 2 razy dla samych testów ?.

Teraz, Fenrir_14 napisał:

@dawidoxx super przygoda, no i Regalia obowiazkowo hehe, gratki, za którym razem padł :) ??

@azgan GoT zrobiłem 100% z wyjątkiem dodatku, ogram jeszcze raz całość na PC hehe, kupuję od razu jak tylko da się kupić lol. 

Mi się dodatek podobał, fajne uzupełnienie fabularne spinające klamrą całość taka wisieńka na torcie. Na PS5 Director's Cut śmiga w 4K CBR w betonowych 60k/s z trochę poprawioną grafiką więc przyjemnie mi się to ogrywało na OLED'ziku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Wspaniała gra - Demons Souls. Dla niej i Ghost of Tsushima brałem PS5 ? Jak nie ma w sklepach to kuknij na Olx może akurat ktoś za rogiem chce sprzedać ?

Wiem dlatego tak mnie kusi ale zaraz będzie Elden Ring więc na spokojnie sobie poczekam ale na pewno w tym roku kupię.

 

17 minut temu, azgan napisał:

Ghost of Tsushima zacna gierca i fajny fabularny dodatek w Director's Cut ?

Właśnie zainstalowałem Remake Demon's Souls i mam zamiar ograć przed Elden Ring, trzeba sobie jakoś umilić czas w oczekiwaniu na God of War 2 Ragnarok ?

Ja po raz kolejny przechodzę Dark Souls 3 żeby sobie umilić czas i być w formie przed ER.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...