Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dan254 napisał:

Wiem dlatego tak mnie kusi ale zaraz będzie Elden Ring więc na spokojnie sobie poczekam ale na pewno w tym roku kupię.

 

Ja po raz kolejny przechodzę Dark Souls 3 żeby sobie umilić czas i być w formie przed ER.

Jak dla mnie to z tego co pokazali do tej pory to graficznie Remake Demon's Souls wygląda dużo lepiej od Elden Ring.

Mam nadzieję że w God of War: Ragnarok też będą takie walki jak te z pierwszej części (Walkirie). Fajna sprawa ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wygląda lepiej.From Software nie skupiają się bardzo na grafice,chociaż ich dbałość o szczegóły w Dark Souls 3 robiła wrażenie.Tez mam nadzieję na Walkirie lub chociaż podobnych przeciwników.Ale jak wspomnę Sigrun i ile razy mnie sklepala ?.I bardzo mnie też ciekawi starcie z panem z końca gry ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

waham się czy brać na PS5 czy PC 

Jeśli zamierzasz grać online, bawić się w inwazje, uczestniczyć w fight clubach itp, to PS5, ja biorę na PS5 właśnie z tego względu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w jotuhaimie sa 2 kruki? wszystko   porty doki mam na 100%, a pokazuje mi 41/43, tylko  w Ruiny Prawdy nie ma nic pokazanego na rozpisce. I za uja nie mogę znaleźć tych dwóch. 

Edytowane przez z1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revenants, okropni przeciwnicy,  jak się pojawi ich grupka to ciągle spamuja trucizną/mrozem, który ogromne obrażenia zadaje. Ostatnią szczelinę w Niflheim już odblokowałem, ale nie mogę przejść z tymi mobami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest średnia. Takie zbieractwo. Nic szczególnego. Z tego co oglądałem na youtube to poprzednie części to było coś ala Prince of Persia z mnóstwem akcji.
Liczyłem, że tutaj będzie podobnie bez zbędnych zapychaczy czasu gry. Tutaj po prostu nuda. Rzadko teraz idzie spotkać dobrą grę bez tego typu udziwnień.
Wszystko teraz na jedną modłę robią.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą jednak warto dać grze szanse jako całokształt bo w ogólnym rozrachunku ma swoje momenty i potrafi się wybronić - pierwsze godziny gry są po prostu monotonne i robią kiepskie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas licze na GOD 3 REMASTER NA PC?,najlepsza czesc,ogralem chyba z 3 razy na Pro 

duzo bym dał za wersje PC,nawet myśle czy by uzywki ps4 nie kupic na miesiac dla tej gry bo to najlepszy slasher ever ,ale tam chyba nie ma 4k rozdzialki,a ps5 narazie nie raczej nie kupuje

 po graniu w "ugrzecznionego "Kratosa mam ochote na Kratosa zabójce wszytskiego co sie rusza? i niekoniecznie razem  z Atreusem ?.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2022 o 21:04, skunRace napisał:

Tak oceniamy przez YT, większość ludzi w tym temacie ograła GoW na PS4 Pro i akurat oko do jakości grafiki to chyba wszyscy tu mają oko. Skoro dla Ciebie to jest różnica 1,5 generacji do przodu PC vs PS4Pro to chyba Ci już gogle VR oczy wypaliły :szczerbaty:Różnica jest tylko w rozdzielczości, może nawet w weekend sobie odpalę obydwie wersje na dwóch TV obok siebie. Zresztą jak już tworzysz teorie spiskowe, to skąd  wiesz jak dokładnie wygląda GoW na Ps4 Pro, czy PS5, jak jakiś czas temu mi pisałeś że nie grasz w ogóle na konsolach między innym dlatego bo tam  nie ma VR i wszyscy Ci wklejali jakie fajne tytuły wychodzą na gogle Sony, czyżby z YT ? :szczerbaty: 

A kiedy grała ? Bo ja 2 dni przed premierą PC :)

W dniu 17.01.2022 o 19:55, TheMr. napisał:

Albo każdy ma inny monitor, albo każdy inaczej widzi. Albo YT ma kompresje nawet na filmikach w 4K. 

Gra będzie inaczej wyglądała na ProArt Display PA32UCX, a inaczej na TV OLEDowym, a jeszcze inaczej na TNce. A jak jeszcze dodamy do tego HDR i kalibrację, no to można już bólu głowy dostać. 

Testowane na projektorze Benq W1700 i na Oculusie Queście 2 w trybie emulacji VR i sali kinowej. RTX 2080 Ti i 3060. Na tej pierwszej w 4K, a na tej drugiej w 2560x1440.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz także jest zabójcą przecież, tylko glory kille nieco zmienili. A Atreusa można strawić na początku, potem jest gnojem i potem znowu ok.  Mocne są te jego strzały i gdyby nie on to nie poradził bym sobie w niektórych momentach. :E Wyczyściłem cały Niflheim - trwało to wieki. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2022 o 19:36, kadajo napisał:

We wszystkich filmikach na YT zaniżają jakość.... ze co ? :E
I weź to napisz jeszcze raz bo nic nie rozumiem :E

Zaniżać pewnie nie, ale kompresja na nich jest na tyle silna, że mam wrażenie, że to na prawdę jakieś med-high, przynajmniej w tej grze i dostępnych na YT porównaniach z tej konkretnej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Althais napisał:

Z tego co oglądałem na youtube to poprzednie części to było coś ala Prince of Persia z mnóstwem akcji.

Poprzednie części to był symulator napierdalania w kwadrat na padzie. Gardzę. Najbardziej przereklamowany slasher w historii. Jak ta seria w czasach świetności Devil May Cry mogła dostawać oceny wyższe niż 5/10?  Nie wiem.

gDeJTzS.png

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lypton napisał:

Poprzednie części to był symulator napierdalania w kwadrat na padzie. 

gDeJTzS.png

Może, ale były dużo bardziej dynamiczne i miały konkretne zagadki, a przede wszystkim, nie mialy backtrackingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę kiepsko xD fajnie się gra Kratosem koks itp ale Thor go dojdzie w Ragnaroku i tyle z zabawy nim. Atreus stanie się lokim bratem thora i będą żyli długo i burzliwie xd albo Atreus coś zrobi xD

Edytowane przez z1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lypton napisał:

Poprzednie części to był symulator napierdalania w kwadrat na padzie. Gardzę. Najbardziej przereklamowany slasher w historii. Jak ta seria w czasach świetności Devil May Cry mogła dostawać oceny wyższe niż 5/10?  Nie wiem.

gDeJTzS.png

W pompce to mam. Oczekiwałem czegoś jak poprzednie części, a nie sranie w banie znajdź sobie część do toporka.
Jak bym chciał w coś takiego grać to bym sobie odpalił którąś część Far Cry (no oprócz jedynki bo ta była najlepsza).
Gra ma mieć fabułę i sprawiać przyjemność z padem na kanapie, a nie marnować mi życie podczas szukania kij wie czego i szwędania się po mapie.
Napierdzielać i do przodu, a nie bawić się w archeologa.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kgxbmUV.jpg

Widać gra komuś sprawia przyjemność skoro ma takie statsy na Steamie. A że już nie jest typowym, prostym hack and slash'em... oh well.

Edytowane przez ditmd
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zbieractwo jest przegięte, połowa gry to latanie za skrzyniami i podnoszenie śmieci z ziemi, bez tego gra byłaby lepsza, walka też byłaby lepsza bez tych całych poziomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to totalnie opcjonalne. Jak ktoś chce to może ominąć i grać tylko fabułę. Nie wiem czym macie problem. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tempo rozgrywki, narracja to jak została opowiedziana historia to strzał w 10. Poprzednie gowy mi się nie podobały. Ten mnie oczarował. Pierwsza gra po The last of us 1 która mi sie tak spodobała. To była iście baśniowa przygoda. 

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jaycob napisał:

Przecież jest to totalnie opcjonalne. Jak ktoś chce to może ominąć i grać tylko fabułę. Nie wiem czym macie problem. 

Otóż to, ja jak grałem pierwszy raz na ps4 pro to starałem się zbierać wszystko, ale po jakichś 4-5 godzinach grania dałem sobie spokój ze zbieractwem i skupiłem się tylko na fabule, bez problemu ukończyłem grę, zajęło mi to wtedy 27 godzin.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ludzie będą narzekać, że gra ma dialogi. Ma być tylko napierdzielanie i do przodu, mózg off!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 Walkirii pokonanych, czas na królową. :D Oh boy, coś czuję, że będzie męczarnia. :E  Jeszcze tylko się dopakuje, aby wskoczyć na level 9. 

Muspelheim wszystkie traile zrobiłem, także jak skończę z nią to już pewnie ruszę fabułę do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się domyslisz ale żeby pojawiła się szczelina z królową to musisz głowy ośmiu walkirii na tronach położyć.I nie wypuść pada z rąk jak się pojawi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...