Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Zrzut-ekranu-95.png

:cool: 

Z kamieniem wskrzeszenia, ale udało się. :D  Miałem dobić do 9 lvl, ale chyba się nie da bez NG+ 

  • Like 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadła kolejna łatka ;) 

Patch v1.0.3 for God of War is now live.

Please restart Steam to receive the update immediately.

Patch Notes
Fixes
Fixed an issue that caused leaks in memory allocation which could result in either decreased performance or a game client crash.

Thank you to everyone who reported the memory leak issue and assisted us greatly by sharing their setup information, we appreciate you taking the extra step!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jaycob napisał:

Zrzut-ekranu-95.png

:cool: 

Z kamieniem wskrzeszenia, ale udało się. :D  Miałem dobić do 9 lvl, ale chyba się nie da bez NG+ 

Chwała Tobie Boy !!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 7 palenisk, gdzie jest jeszcze jedno? Opłynąłem całe jezioro i nie widzę, żadnej niezapalonej wieży.  A jednak można mieć level 9. Zdobyłem, ale trzeba mieć talizman dający 2 albo najlepiej gniazda - Zniszczona rękawica wieków.  Oczywiście uppgrade na max.  :D  Szkoda, że zdobyłem po czasie jak już walkirie pokonałem. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Mam 7 palenisk, gdzie jest jeszcze jedno? Opłynąłem całe jezioro i nie widzę, żadnej niezapalonej wieży.  A jednak można mieć level 9. Zdobyłem, ale trzeba mieć talizman dający 2 albo najlepiej gniazda - Zniszczona rękawica wieków.  Oczywiście uppgrade na max.  :D  Szkoda, że zdobyłem po czasie jak już walkirie pokonałem. 

Obstawiam, że brakuje Ci tego na wieży Asgardu. Musisz popłynąć na wyspę śmierci i za pomocą platform dostać się na wieżę i rozpalić płomień ;) Latasz w zbroi Ivaldiego ? Ja na PS4 w tym biegałem i teraz śmigam w secie Sindriego, praktycznie cały czas pod ręką ataki runiczne, nie wiem nawet czy to nie jest OP ;) jestem już na końcu podróży ale czyszczę wszystko pod platynę. Zrobiłem chyba 4 walkirie w tym tą w Musphelheim'ie i zaraz wracam tam skonczyć wyzwania bo mam już wszystkie klucze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Obstawiam, że brakuje Ci tego na wieży Asgardu.

Właśnie mam Asgardu i jak zapaliłem 7 to młody powiedział coś takiego "jak mamy zapalić ostatnią jak nigdzie nie ma wieży". ?‍♀️

Tak, mam max Ivaldiego. Sindriego zakładałem jak robiłem traile na czas, zabij x w ciągu y.  Ale szczerze to nie wiele mi to dało. Trail zrobiłem, ale na srebro, nie wiem jak zejść poniżej 9 min. :D 

Ja nie wiem czy zrobię 100% nie chce mi się tych kruków szukać. Wkurzają mnie, słyszę jak coś kracze, odwracam się a tam "zwykłe".  :E  Walkirie i wszystkie traile mam zrobione, skarby także znalazłem i uwolniłem wszystkie smoki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgana może Ty wiesz czemu kruki się buguja ? Mam zdobyte osiągnięcie 51 a na mapie 41/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, z1k napisał:

@azgana może Ty wiesz czemu kruki się buguja ? Mam zdobyte osiągnięcie 51 a na mapie 41/43

Może coś namieszali przy portowaniu gry na PC i poprawią to w kolejnych łatkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki za odpowiedź, po necie szperałem ale nic nie było na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob masz te na końcu mostu i wszystkie światy, Vanaheim, Helheim, Svartalvheim, Jotunheim, Nifelheim, Alfheim i Asgard. Ide teraz skończyć Mulsphelheim i biorę się za Sigrun. Mam już też zbroje Valkyrii. Kruki zrobione - czyściłem wszystko w miarę możliwości jak robiłem fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe. Wygooglałem to i:
 

Jotunheim wieża jest ukryta? Wiele razy skakałem z tego miejsca i ciągle ginę. \

 

Musi być ukryta. Mam 6 wież + most, daje 7, a ma być 8. Nie ma więcej, ja przynajmniej tego nie widzę. 

 

 

20 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Kruki zrobione - czyściłem wszystko w miarę możliwości jak robiłem fabułę.

Właśnie ja gdzieś w połowie fabuły zajrzałem, że jakieś kruki w ogóle są i tak przypadkowo strzeliłem, aby sprawdzić o co chodzi.  :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob musisz skończyć komnatę Tyra (potrzebujesz kamienia) i dostaniesz zadanie między światami gdzie skaczesz właśnie w tą odchłań. Przenosisz się do Jotunhaimu do wiezy z filmiku. Wieża się obraca i musisz wykosić kilka fal wrogów, chyba 4. Po pokonaniu Daudi'ego i Trolla wychodzisz z tej sali, która jest arena walk i most się obraca. Wtedy też masz po lewej i prawej paleniska. 

Na jakim etapie głównego wątku jesteś? 

Edytowane przez Fenrir_14
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym etapie jestem, wchodzę do tej komnaty. ;) Nikt mi nie powiedział, że to wątku fabularnym, a ja pływałem na jeziorze z kilka razy i liczyłem wieże.:E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam, po bardzo długiej przerwie z fabułą i przeciwnicy się nie skalują? Z 3 level to mnie wychodzą, a ja 9. :D  Nie ma zabawy. :( 

Pierwszy mój crash do pulpitu właśnie zaliczyłem. :red:

Zrzut-ekranu-99.png

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wyzwaniach z muspel i nilfie beda tylko 1 albo ten sam lvl co ty : P jak chcesz maxować sety. Ale fakt jak podgonisz wszystko to fabula praktycznie 0 wyzwania baldur na parę hitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tam w czasie robienia fabuły widać tą wieżę czasami (jest transparentna), gówniak też się pyta chyba ze dwa razy Kratosa czy ją widzi. Ja miałem chyba 7 level i przeciwnicy chyba nie byli jakoś dużo słabsi, nawet chyba te sługi Hel na 7 poziomie widziałem no ale i tak prosty temat przy dokokszeniu i z instant cooldown lol. Robię ostatnią Valkirię i Sigrun wtedy ;)

Mnie się raz wysypało jak zostawiłem grę włączoną i pojechałem sobie coś zjeść haha, wracam i taki obrazek lol.

Edytowane przez Fenrir_14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, z1k napisał:

na wyzwaniach z muspel i nilfie beda tylko 1 albo ten sam lvl co ty : P jak chcesz maxować sety. Ale fakt jak podgonisz wszystko to fabula praktycznie 0 wyzwania baldur na parę hitów.

Już to zrobiłem, tam można się napocić. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lamparcicho napisał:

Wczoraj wpadła kolejna łatka ;) 

Patch v1.0.3 for God of War is now live.

Please restart Steam to receive the update immediately.

Patch Notes
Fixes
Fixed an issue that caused leaks in memory allocation which could result in either decreased performance or a game client crash.

Thank you to everyone who reported the memory leak issue and assisted us greatly by sharing their setup information, we appreciate you taking the extra step!

To ta łatka co miała 7 kb ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, Sigrun z powrotem w Valhalli ;) Za królową hehe

IMG-20220125-194825.jpg

 

Edytowane przez Fenrir_14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice! Gratki!

Wow, klimatyczny trunek, to się nazywa wczucie! :D  Na bazie ziół? Jakaś apteka. :E 

Ten walki z walkiriami są świetne, mógłby być to oddzielny content, dziwne, że nie jest w DLC jakimś. 

Jestem po walce z Baldurem, ale to było Epickie! :o

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob Hah dzięki, tak ziołowy likierek na zimowe wieczory, bardzo podobny do Jagermeister'a choć bardziej mi smakuje ;) Wszystko mam już zrobione więc biorę się za Baldura. Kurde lipa bo akurat nie mam Baldera lol ---> Balder to też likier ziołowy wzmocniony lukrecją, słodki ale też bardzo dobry. Do degustacji zdecydowanie a nie do upodlenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fERF9wO.jpg tak kończę grę i zaraz jedziemy  +++ xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki czas odnowienia, chyba co chwile ataki runiczne używasz. :D  Nie wiele Ci zostało do levelu 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry do muspelu nilf spam nonstop :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem!  (na 89%)
To chłopak to tak naprawdę

 

Loki

Co za mindfuck. :o Nie mogę się doczekać kolejnej części! 

@Fenrir_14 już wiem skąd masz ten nick. :D 

Fantastyczna gra, wspaniała przygoda, świetne walki (chociaż mogły by być szerszy wachlarz przeciwników), narracja i grafika (te detale otoczenia, budowli czy samych oręży to topka) 9/10.  Świetny port,  bardzo stabilny, tylko jeden crash miałem. Chyba zaraz zacznę NG+ z ang dubb, aby mieć porównanie. ;) Ale polski jest rewelacyjny moim zdaniem, szczególnie Mimir i Kratos. 

Chociaż i tak 116h pykło. :E 

Zrzut-ekranu-80.png
Zrzut-ekranu-83.png

Zrzut-ekranu-84.png
 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...