Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

"Tylko na Playstation"  kiedyś dumny , dzis już tylko  pusty slogan,kto by pomyslał ze w ciagu 2 lat sytuacja tak sie zmieni.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kubaś_30 napisał:

"Tylko na Playstation"  kiedyś dumny , dzis już tylko  pusty slogan,kto by pomyslał ze w ciagu 2 lat sytuacja tak sie zmieni.

Wszyscy na tym korzystają. Gry i tak wychodzą z bardzo dużym opóźnieniem, często przed premierą następcy aby nakręcić hype. Ja tam nie żałuję ani jednej złotówki jaką wydałem na GoW na PS4, kapitalna gra, która przeszedłem już dwa razy 4 lata temu. 

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, maras2574 napisał:

Szacun :thumbup:

To prawda, że tez komuś się chce zbierać te wszystkie kruki. :E 

2 godziny temu, z1k napisał:

dziala dziala

:)

W takim razie musze jeszcze raz spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

To prawda, że tez komuś się chce zbierać te wszystkie kruki. :E 

I marnować życie 8:E  Ja tam cisnę dalej, mimo ukończenia fabuły ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. :D 

Ja ukończyłem i dalej cisnę na najwyższym poziomie. :E 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, maras2574 napisał:

I marnować życie 8:E  Ja tam cisnę dalej, mimo ukończenia fabuły ;)

No i po co? :E

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaycob napisał:

W takim razie musze jeszcze raz spróbować. 

Potwierdzam, działa ;)

4 godziny temu, Althais napisał:

No i po co? :E

Bo lubię sobie po popołudniówce pograć do 3 czy 4-ej  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może mikroprzycięcia w tej grze?
Odapalam grę na i7 10700K i RTX 3080 Ti i mam często własnie coś w stylu mikroprzycięć. DLSS ustawione na jakość.
Tak się zastanawiam czy to nie wina pada podłączonego przez BT. Drgania na padzie jakoś dziwnie się zbiegają z tymi mikroprzycięciami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej pad nie ma nic do rzeczy bo całość ograłem na Xboxowym podłączonym właśnie przez BT i gdybym coś takiego zauważył na pewno dałbym znać.

Masz g-sync compatible, vrr i planowane przyspieszenie GPU włączone w systemie?

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Chyba raczej pad nie ma nic do rzeczy bo całość ograłem na Xboxowym podłączonym właśnie przez BT i gdybym coś takiego zauważył na pewno dałbym znać.

Masz g-sync compatible, vrr i planowane przyspieszenie GPU włączone w systemie?

Mam g-sync compatible. VRR i to przyspieszenie gdzie to znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Windows 11 to nie musisz sobie tym zawracać gitary bo tam jest to domyślnie włączone:

J8K0uvD.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Jeśli masz Windows 11 to nie musisz sobie tym zawracać gitary bo tam jest to domyślnie włączone:

J8K0uvD.jpg

Włączyłem i pomogło. Dzięki.
Teraz FPS nie spada poniżej 100.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ciupałem 8h w krainie mgieł i nie wywaliło żadnej kotwicy , macie jakieś wskazówki ? skrzynie otwarte na polance bez mgły , zostały tylko szczeliny , walkiria ubita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko taką, abyś się trzymał ciągle prawej strony. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też to robilem , niby byly ogry czy co tam i z nich mialo wypadać , albo w skrzyniach jak one są powinno byc , a tu lipa , kasy mam natrzaskane że jednym rzutem myogl bym dwa razy te szczeliny otworzyć , a kotwic zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beka :rotfl:  Jest to trochę śmieszne "chłopcze", ale patrząc z drugiej strony, niech reszta patrzy jak się gry robi ;)  I tutaj już do śmiechu nic nie ma ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miesięcy już pamiętam "wpis do raportu dla psa" i jednak Drax był pierwszy bo był grany przez tego aktora jeszcze w serialu animowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, maras2574 napisał:

Ale beka :rotfl:  Jest to trochę śmieszne "chłopcze", ale patrząc z drugiej strony, niech reszta patrzy jak się gry robi ;)  I tutaj już do śmiechu nic nie ma ;) 

Jak do tej pory wszystkie gry od SONY jakie trafiły na STEAM są wysoko oceniane, wystarczy zwrócić uwagę na recenzje graczy PC'towych bo często pojawia się argument że "konsolowcy się podniecają a nie ma czym". Życie samo to zweryfikowało po wydaniu tych samych tytułów na PC ocenianych już przez samych PCMR ?.

Jedne z najlepszej sprzedających się tytułów na STEAM to właśnie tytuły z konsoli.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu odkurzyłem konsolę, którą dawno nie używałem i odpaliłem GoW, poza tekstem "chłopcze" i jego takiego pomrukiwania wszystko jest zajefajne!, Dziwię się czemu ja tak długo czekałem zagraniem w ten tytuł. Aktualnie pływam sobie po jeziorku, ubiłem jakiegoś bossa z pobocznej misji, ale przez ten jego ogień, to miałem kilka podejść, ale w końcu na spokojnie bez hurra się udało, to nie jest zwykła nawalanka ^^
PS4 Slim ładnie ogarnia tę gierkę, jak nowy HZD będzie podobnie ogarniać, to wezmę. Nie brałem na PC bo nie ma jakiejś widocznej różnicy, a poczekam tak jak z HZD na cenę ok 50-60zl i wtedy wezmę o ile będzie warto zagrać ponownie.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

A ja w końcu odkurzyłem konsolę, którą dawno nie używałem i odpaliłem GoW, poza tekstem "chłopcze" i jego takiego pomrukiwania wszystko jest zajefajne!, Dziwię się czemu ja tak długo czekałem zagraniem w ten tytuł. Aktualnie pływam sobie po jeziorku, ubiłem jakiegoś bossa z pobocznej misji, ale przez ten jego ogień, to miałem kilka podejść, ale w końcu na spokojnie bez hurra się udało, to nie jest zwykła nawalanka ^^
PS4 Slim ładnie ogarnią tę gierkę, jak nowy HZD będzie podobnie ogarniać, to wezmę. Nie brałem na PC bo nie ma jakiejś widocznej różnicy, a poczekam tak jak z HZD na cenę ok 50-60zl i wtedy wezmę o ile będzie warto zagrać ponownie.

Mam premierową PS4 (grubaska) i też bardzo ładnie ogarnia tego GoWa.:yuppie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch v1.0.4 for God of War is now live.

Please restart Steam to receive the update immediately.

Patch Notes
Fixes
Atreus will now reset his state during restart from checkpoint or saved game should he become unresponsive.
Fixed some rare instances of graphics driver crashes.
Fixed an issue with incorrect VRAM detection on Intel XE platform.
Fixed an issue where the display mode setting would visually set to windowed mode when resetting display settings to default on an ultrawide monitor.
Fixed an issue where control functionality would be lost if opening inventory during realm travel sequence.
Fixed a crash that could occur at client shutdown.

Features
Added support for DLSS Sharpening slider ;) 

Other Changes
Added additional logging to crash reports to help identify root causes of intermittent crashes.

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2022 o 11:24, azgan napisał:

Jak do tej pory wszystkie gry od SONY jakie trafiły na STEAM są wysoko oceniane, wystarczy zwrócić uwagę na recenzje graczy PC'towych bo często pojawia się argument że "konsolowcy się podniecają a nie ma czym". Życie samo to zweryfikowało po wydaniu tych samych tytułów na PC ocenianych już przez samych PCMR ?.

Jedne z najlepszej sprzedających się tytułów na STEAM to właśnie tytuły z konsoli.

 

A wiesz jaki jest tego skutek?.Przepis na dobrego singla? Fajne ,charakterne postacie ,fabuła,cos zeby poczuć wiez gracz=gra.To nie jest niewiadomo jaki szczyt do zdobycia.

I co teraz sie dzieje? porównajcie sobie narracje,podejscie do tematu twórców Gow czy nawet Days Gone  a twórców  jakUbisfot,EA czy Activision.DLa ktorych dzis singiel player to mapa i milion pińset pytajników.,i nic pozatym.

To nie GoW jest wcale grą wybitną bo ta historia jest mega prosta i zwiazła,ale to reszta tak zanizyła poziom single player ze nagle stimowe ludziki ktorzy wczesniej śmiali sie z konsol dzis zwyczajnie nabieraja szacunku do tych twórców  i tych gier.To jest paradoks tej sytuacji.

 

Edytowane przez Kubaś_30
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...