Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Jaycob napisał:

Kto wychodzi na zew. przy 32*C. :E  Wole grać, przynajmniej w domu mam klimę. :EJeszcze na tym memie gościu w kurtce. :E

Cóż każdy ma inaczej ? 

Otwarta lodówka to nie klima?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

25f800722a8c727427720939b5be6ebf_origina

Pewnie kupił nową kartę ?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wyszła gra na którą czekał, chyba każdy gracz miał kiedyś taką sytuację że odwołał jakąś imprezę ze znajomymi, dziewczyną, naściemniał coś o pogrzebie pra pra pra prababci dzwoniąc do pracy żeby dostać wolne itp :lol2: Jest ładna pogoda to trzeba z niej korzystać, ja wole spędzić ten czas na dworze, wyjść na rower itp, jeszcze będzie w tym roku czas aby sie zabunkrować w murach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

Kto wychodzi na zew. przy 32*C

Np. ja ;) Wolę dupsko moczyć w zacienionym basenie na ogrodzie i oddychać świeżym powietrzem, po prostu korzystać z lata :)  Bo ile takich ciepłych dni w roku mamy, samego lata ile :hmm: Resztę roku przed kompem można posiedzieć :yltype:  Nawet gdybym miał klimę, to wolałbym na dworze przebywać ;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaycob napisał:

Jeszcze na tym memie gościu w kurtce

No bo ma klimę :E Jak wychodził na zewnątrz to zdjął, proste :)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, maras2574 napisał:

Np. ja ;) Wolę dupsko moczyć w zacienionym basenie na ogrodzie i oddychać świeżym powietrzem, po prostu korzystać z lata :)  Bo ile takich ciepłych dni w roku mamy, samego lata ile :hmm: Resztę roku przed kompem można posiedzieć :yltype:  Nawet gdybym miał klimę, to wolałbym na dworze przebywać ;) 

Ja tak samo:

Fire-Shot-Capture-034-Morning-Ride-Ride-

:P

Byłem wystarczy, zgrzałem się. :E  Nie lubię bezczynnie siedzieć i nic nie robić. Jak już przebywać na zew to aktywnie. :) Basenów u mnie nie ma, a takie opalanie się/siedzenie to nie dla mnie.

18 godzin temu, ditmd napisał:

Albo wyszła gra na którą czekał, chyba każdy gracz miał kiedyś taką sytuację że odwołał jakąś imprezę ze znajomymi, dziewczyną, naściemniał coś o pogrzebie pra pra pra prababci dzwoniąc do pracy żeby dostać wolne itp

Haha. Znam to. Miałem taką nudną dziewczynę, że mi się nie chciało z nią siedzieć to jej ściemniłem, że muszę się wyspać, a potem pół nocy grałem w Diablo 2. :E

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2022 o 09:57, Decus napisał:

Ukończyłem grę na poziomie bóg wojny. Pierwsza gra od czasów wiedźmina 3 która ukończyłem. Trochę żałuje że nie wymaxowałem eq przed końcem ale nie zauważyłem że to juz koniec, myślałem że jeszcze troszkę czasu mam. Piękna praca kamery, wciągająca fabuła, bardzo widowiskowe ujęcia, lokacje klimatyczne. Jedne do czego mogę się przyczepić to kwestie zadań pobocznych i przemieszczanie się po mapie, właśnie wykonywanie tych zadań jest bardzo frustrujące, teleportuje się dosyć blisko po czym nie mogę trafić w dane miejsce w dodatku mapa od nowa wypełniona przeciwnikami. Przez co bawienie się z tym na najwyższym poziomie trudności jest mało satysfakcjonujące. 

Czekam na Ragnarok na PC :D

 

W dniu 19.02.2022 o 21:37, Norweski Zomowiec napisał:

To sobie jeszcze lata poczekasz 

Tego nie byłbym taki pewny czy to będą faktycznie lata a nie np. rok lub dwa ?

Aktualnie wydają starsze tytuły z PS4 ale plotka mówi że Returnal ma też trafić na PC a to jest już nowa gra z PS5 więc i Ragnarök mogą wydać szybciej na kompa zwłaszcza że pierwsza część to najlepiej sprzedająca się gra Sony na PC

Spider-Man, God of War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

 

Tego nie byłbym taki pewny czy to będą faktycznie lata a nie np. rok lub dwa ?

Aktualnie wydają starsze tytuły z PS4 ale plotka mówi że Returnal ma też trafić na PC a to jest już nowa gra z PS5 więc i Ragnarök mogą wydać szybciej na kompa zwłaszcza że pierwsza część to najlepiej sprzedająca się gra Sony na PC

 

Tobie sie faktycznie nudzi, zeby odkopywac kogos posty z lutego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Returnal to faktycznie coś ciekawego bo jak tak oglądałem GP to raczej to słabo wygadało, milion pocisków w jednego kolesia i te wyskakujące DP nad każdym... Graficznie było spoko ale jeśli tam nie ma jakieś fajnej historii to czapa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2022 o 18:33, kadajo napisał:

Pewnie kupił nową kartę ?

To o mnie ... RTiXik 3080Ti się rumieni w PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2022 o 19:40, kadajo napisał:

Ten Returnal to faktycznie coś ciekawego bo jak tak oglądałem GP to raczej to słabo wygadało, milion pocisków w jednego kolesia i te wyskakujące DP nad każdym... Graficznie było spoko ale jeśli tam nie ma jakieś fajnej historii to czapa.

Fabuła jest i to nawet niezła ale gameplay wygląda dokładnie tak jak to opisałeś. Ja tam zdecydowanie wolę poczekać na God of War Ragnarök niż tykać Returnal - nie ograłem tego na PS5 i nie ogram jak będzie na PC

PS>

CYTAT:

"Jak już wcześniej zapewnialiśmy w naszych planach wprowadzenia wybranych tytułów na PC, nasze wysiłki poza konsolami w żaden sposób nie zmniejszają naszego zaangażowania w społeczność PlayStation, ani naszej pasji do tworzenia niesamowitych, napędzanych narracją doświadczeń dla jednego gracza. To był wspaniały rok dla gier na PlayStation 5 i PlayStation 4, z wielkimi premierami, takimi jak Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, MLB The Show 22, a 9 listopada, bardzo oczekiwanym God of War Ragnarok".

– napisał Hermen Hulst na blogu PlayStation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepiej wydane pieniadze na gre w tym roku. Zaluje ze tak dlugo zwlekalem na z ta gre ale nigdy fanem poprzednich nie bylem i wole open worldy ale ten god of war z czesciowo otwartym swiatem jest dla mnie genialny ,mechaniki otwierania przejsc niektorych znajdziek skrzynek itd robia robote fabula jeszcze nie skonczylem gry i sporo przedemna ale dosc ciekawa i ze gowniak pomaga urozmaica gre.

Jedyne co mnie okropnie irytuje to sterowanie strasznie kąsolowe  w tej grze zwlaszcza rzucanie lewiatanem ze za kazdym razem trzeba wcisnac przycisk celowania i po rzucie ponownie zeby z niego wyjsc  :Emam dosc mocno uszkodzony nerw i sciegna dwa w lewej rece i mimo ustawienia sobie na 2 przyciskach myszki wejscia w tryb celowania oraz powrotu lewiatana do reki co daje spore ulatwienie dla mnie przez moja reke i tak jakos mnie ta mechanika denerwuje :E na oraz widok zza plecow jakby byl tak o 30% z wiekszym polem widzenia duzo przyjemniej by mi sie gralo.

Edytowane przez raven92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, raven92 napisał:

Jak dla mnie najlepiej wydane pieniadze na gre w tym roku. Zaluje ze tak dlugo zwlekalem na z ta gre ale nigdy fanem poprzednich nie bylem i wole open worldy ale ten god of war z czesciowo otwartym swiatem jest dla mnie genialny ,mechaniki otwierania przejsc niektorych znajdziek skrzynek itd robia robote fabula jeszcze nie skonczylem gry i sporo przedemna ale dosc ciekawa i ze gowniak pomaga urozmaica gre.

Jedyne co mnie okropnie irytuje to sterowanie strasznie kąsolowe  w tej grze zwlaszcza rzucanie lewiatanem ze za kazdym razem trzeba wcisnac przycisk celowania i po rzucie ponownie zeby z niego wyjsc  :Emam dosc mocno uszkodzony nerw i sciegna dwa w lewej rece i mimo ustawienia sobie na 2 przyciskach myszki wejscia w tryb celowania oraz powrotu lewiatana do reki co daje spore ulatwienie dla mnie przez moja reke i tak jakos mnie ta mechanika denerwuje :E na oraz widok zza plecow jakby byl tak o 30% z wiekszym polem widzenia duzo przyjemniej by mi sie gralo.

Graj na padzie, pod to ta gra byla robiona. 

Ja wlasnie 10min temu skonczylem gre poraz 2gi. Zostalo jeszcze tylko kilka Valkirii i znajdziek do 100% ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sheenek napisał:

Graj na padzie, pod to ta gra byla robiona. 

Ja wlasnie 10min temu skonczylem gre poraz 2gi. Zostalo jeszcze tylko kilka Valkirii i znajdziek do 100% ?

Przez Ciebie ogrywam God of War drugi raz żeby odświeżyć sobie fabularnie całość przed kontynuacją. Ragnarök wygląda świetnie - nie mogę się doczekać aż poznam nowe przygody Kratosa :glodny:

Powoli kończę pierwszą część a jak tam sytuacja wygląda u Ciebie ??

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

 

Powoli kończę pierwszą część a jak tam sytuacja wygląda u Ciebie ??

No wlasnie wczoraj ukonczylem, i bede chcial teraz 100% wbic bo bardzo malo mi zostalo zeby to osiagnac. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sheenek napisał:

Graj na padzie, pod to ta gra byla robiona. 

Ja wlasnie 10min temu skonczylem gre poraz 2gi. Zostalo jeszcze tylko kilka Valkirii i znajdziek do 100% ?

Moje kalectwo lewej reki tyczy sie glownie dloni a dokladnie palcow nie umiem palcami do gory ruszac a kciukiem nawet zginac za bardzo wiec niestety jakbym wzial pada do reki jakbym sie nie staral czulbym sie jak osoba na wozku inwalidzkim ( nie mam nic do osob na wozku zeby nie bylo)  :E Nawet jak grywalem w battlefielda to na bocznych przyciskach myszki mialem zawsze ustawiony sprint i skok trzeba se radzic w zyciu :E  

Ale mnie gra wciagnela naprawde tak dawno sie dobrze przy niczym nie bawilem mam wolne i zarwalem nocke z 8h przy tej grze dzisiaj zrobilem troche blad ze nie poczytalem o odblokowywaniu niektorych skrzynek znajdziek drzwi itd ze dopiero mozna po pewnym stopniu fabuly odblokowac mozna  kolejna bron  strzaly dla gowniaka ze miedzy innymi sie wraca po mapie itd a w niektorych miejscach doslownie sciany lizalem i glowkowalem jak dam dojsc albo otworzyc :E cos czuje ze Wyczyszcze cala mape i skoncze fabule do konca tygodnia patrzac ze zrobienie wszystkiego to kolo 40-50h gry 

 

Edytowane przez raven92
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, raven92 napisał:

Moje kalectwo lewej reki tyczy sie glownie dloni a dokladnie palcow nie umiem palcami do gory ruszac a kciukiem nawet zginac za bardzo wiec niestety jakbym wzial pada do reki jakbym sie nie staral czulbym sie jak osoba na wozku inwalidzkim ( nie mam nic do osob na wozku zeby nie bylo)  :E Nawet jak grywalem w battlefielda to na bocznych przyciskach myszki mialem zawsze ustawiony sprint i skok trzeba se radzic w zyciu :E  

Ale mnie gra wciagnela naprawde tak dawno sie dobrze przy niczym nie bawilem mam wolne i zarwalem nocke z 8h przy tej grze dzisiaj zrobilem troche blad ze nie poczytalem o odblokowywaniu niektorych skrzynek znajdziek drzwi itd ze dopiero mozna po pewnym stopniu fabuly odblokowac mozna  kolejna bron  strzaly dla gowniaka ze miedzy innymi sie wraca po mapie itd a w niektorych miejscach doslownie sciany lizalem i glowkowalem jak dam dojsc albo otworzyc :E cos czuje ze Wyczyszcze cala mape i skoncze fabule do konca tygodnia patrzac ze zrobienie wszystkiego to kolo 40-50h gry 

 

No tak, to troche jest jak metroidvania i sporo wracania jest po odblokowaniu nowych skilli, co jakis czas cos nowego dochodzi. Mi osobiscie fajnie sie wracalo do tych miejscowek ponownie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gierke troszke mi sie przedluzylo niestety bo nie mialem jak pograc od zeszlego czwartku do srody tego tygodnia. Midgard zrobiony na 96% brakuje mi tam 2-3 kruki i pare artefaktow to samo w innych swiatach brak kilku pierdółek malo waznych + wszystkie walkirie zrobione. 

Dla mnie gierka jest 9/10 nawet 10/10

Nie bede sie duzo rozpisywal oprawa artystyczno graficzna robi robote buduje niesamowity klimat + polski dubbing w tej grze dla mnie jest tak samo genialny jak w wiedzminie 3 do kazdej postaci mi glosy pasuja a zwlaszcza do kratosa.

Fabula hmm tutaj dupy nie urywa ale nie jest tez zla po prostu dobrze zrobiona ktora zapadnie mi  w pamiec.

System walki tu mnie troche irytuje widok kamery przykejony do plecow w sumie dla mnie jedyny minus walki w tej grze ale nadrabia wszelakimi kombosami zmianami broni umiejetnosciami itd co tu duzo mowic czuc pierdolniecie :E

Czyszczenie mapy i swiatow w tej grze dla mnie czysta przyjemnosc niby tco chwile to samo jak z ostrzami chaosu odblokowywanie skrzynek to samo rzucanie lewiatanem tu i tam ale nie raz trzeba sie niezle porozgladac i pomyslec co zrobic zeby dojsc tu i tu wogole nie mialem uczucia ze czyszcze mape na sile wrecz sprawialo mi to sporo frajdy nie obrazilbym sie jakby gra byla wieksza o jeszcze raz tyle nawet w poszukiwaniu samych znajdziek :E  

Ciezko mi powiedziec co mi sprawilo wieksza przyjemnosc fabula czy zawartosc poboczna ale chyba podam reke w strone zawartosci pobocznej po prostu te walki,poszukiwanie wszystkiego czasem ciekawe historie zrobily na mnie bardzo pozytywne wrazenie.

Gdyby nie moje kalectwo reki zastanowilbym sie na kupienie ps5 dla ragnaroka i drugiej gry ktora pragne zagrac horizona forbidden west ale niestety musze poczekac jak wyjdzie na PC bo granie na padzie dla mnie to udreka :/

Edytowane przez raven92
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mini-recka ?. No to zostaje czekać teraz na God of War: Ragnarok na PC chociaż prędko to pewnie nie nastąpi ale zapowiada się świetna kontynuacja.

God of War Ragnarok z recenzjami na długo przed premierą? Sony jest najwidoczniej bardzo pewne gry

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wbić rozdziałki ponad natywa 1440p, a chciałbym popróbować 4K.
Ktoś wie, dlaczego mam maxa 1440p?

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Nie mogę wbić rozdziałki ponad natywa 1440p, a chciałbym popróbować 4K.
Ktoś wie, dlaczego mam maxa 1440p?

A masz włączone DSR w panelu Nvidii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...