Skocz do zawartości
Phoenixsuple

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Sony .....Wy mnie wcale nie ułatwiacie decyzji o zakupie PS5 oj nie

Ja to olewam PS5, przynajmniej na ~2 lata jeszcze. Bo nic dla mnie ciekawego na to nie wychodzi i na razie nie będzie wychodzić. Nieliczne gry co planują wydać na najbliższe 2 lata to gry z z PS4. No chyba, że kogoś interesuję Ratchet, dla mnie nuda, albo remake Demons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.10.2021 o 17:37, Phoenixsuple napisał:

hkk51Z6.png

Na PS5 też działa w szachownicowm 4K ale 60k/s i jest to bardzo dobra implementacja w czasie gry ciężko rozpoznać. Graficznie też TOP

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowe rąbanki to były 1-3 a nie tog

Jeszcze z PS Vita na PS3 z 2 części zrobione w HD.  Dla mnie i tak najlepsza "trójka".  Ten God w nowej formie mniej mi się podoba. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to olewam PS5, przynajmniej na ~2 lata jeszcze. Bo nic dla mnie ciekawego na to nie wychodzi i na razie nie będzie wychodzić. Nieliczne gry co planują wydać na najbliższe 2 lata to gry z z PS4. No chyba, że kogoś interesuję Ratchet, dla mnie nuda, albo remake Demons

W przyszłym roku będzie God of War Ragnarok, Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7 a to są już całkiem fajne tytuły startowe, "problem" w tym że wychodzą też na PS4PRO więc motywacja spada do zakupu PS5 jak ktoś ma "prosiaka" przy czym trzeba pamiętać że na 5 będzie to i tak działać i wyglądać lepiej 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie graj na Ps4 i dalej parz herbatkę na loadingach🤗

Wystarczy podpiąć SSD prosiakowi i masz bardzo przybliżone czasy wczytywania jak na PS5 z hiper turbo SSD :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogralem na ps4 ale ogram jeszcze raz na PC z przyjemnoscia, juz wole drugi raz w to samo zagrac niz kupowac te dzisiejsze nowosci niskiej jakosci.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowe rąbanki to były 1-3 a nie to.

Mi fabuła podobała się w tym rebootocie God of Wara. Jedna z lepszych gier na PS4 jakie się ukazały nie licząc Bloodborne i The Last of Us PART II które na bank trafią też na PC

Wystarczy podpiąć SSD prosiakowi i masz bardzo przybliżone czasy wczytywania jak na PS5 z hiper turbo SSD :E

SSD jak SSD do prosiaka można też dokooptować szybszy dysk ale z :kupa: bata nie ukręcisz i nadal będzie tam dziedział ten sam CPU Jaguar który nie ma nawet startu do Zen 2 z PS5 nie mówiąc już też o różnicy w mocy samego GPU na RDNA2 a tego już nie przeskoczysz 😉.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ratchet jest bardzo fajny, co prawda nie odbiega wiele od remake'u na PS4 ale to więcej tego samego.

Mam PS5 od lutego i nie narzekam, mam Spider Man Miles Morales, Demon Souls Remake, Ratcheta, nowe wydanie Ghost of Tsushima, Sackboy A Big Adventure i czekam na kolejne gry, do tego mam kilka mniejszych tytułów, które są też dostępne na PC.

God of War jest wyceniony na 220 zł na Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SSD jak SSD do prosiaka można też dokooptować szybszy dysk ale z :kupa: bata nie ukręcisz i nadal będzie tam dziedział ten sam CPU Jaguar który nie ma nawet startu do Zen 2 z PS5 nie mówiąc już też o różnicy w mocy samego GPU na RDNA2 a tego już nie przeskoczysz 😉.

No, ale na PS5 w crossgenach i grach z PS4 ten super hiper dysk też przeważnie praktycznie nic nie daję i jest :kupa:. Bo cross genowe z PS4 gry nie są optymalizowane pod szybkie dyski. I tak na zwykłym SSD podpiętym nawet przez USB :E masz podobnie jak na nvme z PS5. Tylko o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny news, w końcu kolejny ex na PC, czekam na Bloodborne'a i na "resztę", na szczęście nie jestem z tych co obrażają i szydzą z Sony, mimo, że mam konsolę w egzemplarzu slimki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie interesuje mnie ten EX zupełnie :( Chciałbym The Last of Us 2 i Tsuszime baaaaardzo !

Też będzie zobaczysz.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

God of War jest wyceniony na 220 zł na Steam.

Drogo jak na 3,5 letnią grę. Najdroższy ich port do tej pory. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na PC to premiera, więc kto nie ograł, to dla niego jest to "nówka" ^^

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale na PS5 w crossgenach i grach z PS4 ten super hiper dysk też przeważnie praktycznie nic nie daję i jest :kupa:. Bo cross genowe z PS4 gry nie są optymalizowane pod szybkie dyski. I tak na zwykłym SSD podpiętym nawet przez USB :E masz podobnie jak na nvme z PS5. Tylko o to chodzi.

Bo w PS5 to nie dysk NVME na PCI-E 4.0 robi robotę tylko głównie ten chip do dekompresji ale żeby to działało super musi być wspierane przez Deweloperów w innym razie nie zobaczysz większych różnic nawet na zwykłym SSD podpiętym po USB :E

Ile to już gier było gdzie wolniejszy dysk z XBOX SERIES X wczytywał szybciej gry niż PlayStation 5 to ciężko policzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogralem na ps4 ale ogram jeszcze raz na PC z przyjemnoscia, juz wole drugi raz w to samo zagrac niz kupowac te dzisiejsze nowosci niskiej jakosci.

Jest w tym dużo racji bo nie to ze kupisz nowa świeża grę to moze okazać te wtopić kase bo będzie gównem a tym bardziej teraz skupiam na nadrabianiu kupki wstydu a te co wychodzą to poczeka spokojnie w promocjach (forza horzion 5 to wyjatek.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogo jak na 3,5 letnią grę. Najdroższy ich port do tej pory. 

Trochę drogo. Ale Sony to żydy :E Ostatnią najnowszą edycję ponad rocznego Ghosta wycenili na prawie 350pln na konsolach :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HZD i DG także nówka, a kosztował 169 zł :P 

Widać, że GoW bardziej się ceni, ze tak to ujmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle w polityce sony najbardziej "pokrzywdzone" są osoby, które posiadają jedynie xboxa.  Trochę im współczuje, że nie ograją paru fajnych gier. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę drogo. Ale Sony to żydy :E Ostatnią najnowszą edycję ponad rocznego Ghosta wycenili na prawie 350pln na konsolach :E

Można powiedzieć, że na PC mamy i tak promocję! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodzi na to że wyciek z GeForce Now jest prawdziwy. Następne w kolejce są Returnal, Demon's Souls i Ghost of Tsushima.

Jak tak dalej pójdzie to będzie można sprzedać pudełeczko od Sony i zostać przy samym PCcie ;) 

No mówiłem a raczej pisałem w temacie o PS5 ale betonowa fan baza nie chciała o tym nawet słuchać 😄

SONY idzie drogą Microsoftu bo dobrze wiedzą że na PC też się zarabia hajs a tabelki w Excelu muszą się zgadzać 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi