Skocz do zawartości
Phoenix.

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jaycob napisał:

Wg. DF 11ms mniej niż na PS5!  :E

 

To jednak jestem w błędzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

My sobie robimy tutaj "podśmiechujki" a wiesz jak teraz trudno jest kupić "pleja"  ?

Co ja mogę napisać, na głupotę nic nie poradzisz, chyba że Sony zastosowało by szantaż damy wam na wyłaczność exy ale oczekujemy czegoś  w zamian... koniec z pudełkami cały biznes przechodzi na cyfrę i tytuły przypisywane do kont. 

Handel i kupowanie z drugiej ręki na pewno boli Sony jestem o tym przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, frog67 napisał:

Handel i kupowanie z drugiej ręki na pewno boli Sony jestem o tym przekonany.

Na PC jest piractwo, wiec tak źle i tak nie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, azgan napisał:

Dadzą na PC ale Gran Turismo Sport a nie 7 no chyba że w dłuższej perspektywie to może, może... kto wie?

Coś Ty, Gran Turismo nigdy nie będzie na PC :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, frog67 napisał:

Co ja mogę napisać, na głupotę nic nie poradzisz, chyba że Sony zastosowało by szantaż damy wam na wyłaczność exy ale oczekujemy czegoś  w zamian... koniec z pudełkami cały biznes przechodzi na cyfrę i tytuły przypisywane do kont. 

Handel i kupowanie z drugiej ręki na pewno boli Sony jestem o tym przekonany.

Na bank SONY nie pozwoli sobie na wydawnictwo w stylu Microsoftu bo u nich hajs musi się zgadzać widać to nawet po tych śmiesznych Upgrade z 10$. Więc najpierw wycisną jak cytrynę wszystkie soki z użytkowników PS4/PS5 a później rzucą to na PC i zarobią drugi raz na tym samym. Microsoft stawia na GAME PASS i nie zależy im tak bardzo na czym grasz bo traktują to jako jeden ekosystem PC, XSX, xCloud ect. Mogą sobie też pozwolić na więcej bo mają więcej $ również z innych działów powiązanych z rynkiem PC np. Windows, Office i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre na linux chodzi lepiej 

@rambek911Piractwo jest wygodną wymówką i łatwo firmom "wytrzeć ryj" tym usprawiedliwieniem a prawda jest taka że wskaźniki ciągle spadają i tak się zastanawiam czy ma jakieś przełożenie, realny wpływ na niższą sprzedaż 

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-14-wedlug-eu-polacy-nie-piraca-polska-z-najnizsza-skala-piractwa-w-europie :E 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie te obawy co do portu sie nie sprawdzily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rambek911 napisał:

Na PC jest piractwo, wiec tak źle i tak nie dobrze

Tu jest właśnie problem. SONY będzie oglądać słupki sprzedaży i jak stwierdzą że da się na tym dobrze zarobić to zaczną wydawać też hity z PS5 a jak $ księgowym nie będą się zgadzać bo gra będzie hitem ale na torrentach to sorry ale kup Pan PS5 ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Eltik napisał:

w kazdym razie te obawy co do portu sie nie sprawdzily

Nie uwierzę, póki caleb o tym nie napisze. :E 

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ditmd napisał:

@azganTo nad tym portem pracowali 2 lata. Ktoś na PPE nie zna angielskiego :lol2:

To fani PlayStation mogą spać spokojnie wystarczy że im zabrali God of War i Ragnarok nie nadejdzie :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej serio to atm  4% niezadowolonych:
Zrzut-ekranu-82.png

Ale peak nie przebił HZD, tylko 49k. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, frog67 napisał:

Musiałeś popsuć cały nastrój. 

Jednak coś mam przeczucie że czasy bezwzględnych ex-ów się skończyły i teraz będą co najwyżej czasowe exy 6-12 miesięcy.

:hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaycob napisał:

Nie uwierzę, póki caleb o tym nie napisze. :E 

Ja moge to potwierdzić ze działa jak złoto a valhalla zawsze ale to zawsze po jakieś 2-3 godzinach nadal crashuje.

Najlepsze jest to ze gra jest bardzo stabilna do sciągania na pasek żeby szybko zobaczyć na przegladarce i yt itp i to bez spadku wydajności aplikacji GOWa..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brainq napisał:

Ja moge to potwierdzić ze działa jak złoto a valhalla zawsze ale to zawsze po jakieś 2-3 godzinach nadal crashuje.

A to ze mnie robili wariata w temacie Valhalli... Gierkę sprawdzę dopiero jutro więc dam znać co i jak, ustawienia zarzucę od Digital Foundry, czyli tekstury i anizo na ultra, reszta high + AMD FSR i zobaczymy co się będzie działo.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szambo napisał:

Trochę pograłem.

Dla mnie to jest najlepsza zachęta do kupna konsoli... HZD, Days Gone, God of War... to jest zupełnie inna liga niż Vallhale i inne tego typu twory bez serca.

 

1 godzinę temu, Kubaś_30 napisał:

 

To własnie  rynek PC jest słaby i zachapny Valhallami , Legionami ,MMORPG-ami i innymi śmieciowymi gierkami  ,a ludzie myślac ze to jest dobre poprstu nie wymagaja od niego wiecej i to jest smutne.

A potem wychodzi taki Days Gone czy God of War i pokazuje jak sie robi single ,mapy ,fabuly i dialogi.

Ja własnie po to kupilem na rok PS4 Pro i to byl najlepszy okres growy dla mnie w ostatnich kilku/kilkunastu latach.

I wielu kupi albo już kupiło pleja dla takich gier 

48 minut temu, ditmd napisał:

Zobaczymy po jakim czasie wyjdzie nowy Horizon i Ragnarok na PC, bo jak na razie to dają same starocie.

Nie no 6-12 miesięcy to nierealne. Będą wydawać póki co stare gierki z PS4 a nowości zostawią sobie żeby naganiać do zakupu PS5. Po co mają cisnąć z tytułami z 5 jak jeszcze nie wypstrykali się z tytułów z 4? A przy okazji portów na PC mogą rzucać płatnymi "Upgrejdami" tych samych gier posiadaczom PS5 jak przy Uncharted: Legacy of Thieves Collection :szczerbaty:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem optymalizacji, gra pięknie się prezentuje a na moim konfigu ultra 3440x1440 dlss jakość śmiga 60-70fps na ustawieniach DF 90-100fps ?

Edytowane przez KamcioGF
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KamcioGF napisał:

Jestem pod wrażeniem optymalizacji, gra pięknie się prezentuje a na moim konfigu ultra 3440x1440 dlss jakość śmiga 60-70fps na ustawieniach DF 90-100fps ?

Na GTX 960 ??? :E?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Na GTX 960 ??? :E?

Panie Msi GAMING to i granie jest :szczerbaty:

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajnosc dupy nie urywa ale...jest ok tym bardziej jesli nie musi byc koniecznie ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kubaś_30 napisał:

 

To własnie  rynek PC jest słaby i zachapny Valhallami , Legionami ,MMORPG-ami i innymi śmieciowymi gierkami  ,a ludzie myślac ze to jest dobre poprstu nie wymagaja od niego wiecej i to jest smutne.

A potem wychodzi taki Days Gone czy God of War i pokazuje jak sie robi single ,mapy ,fabuly i dialogi.

Ja własnie po to kupilem na rok PS4 Pro i to byl najlepszy okres growy dla mnie w ostatnich kilku/kilkunastu latach.

Cały rynek AAA jest śmieciowy do czego wpisują się też EXY Sony, ratunkiem miał być Cyberpunk 2077 na miarę Half-Life 3 ale coś nie do końca wyszło, i to już moim zdaniem ale obecnie nie ma ani jednej gry AAA na którą warto czekać bo wszystko co zostało zapowiedziane to gry po których wiadomo czego można się spodziewać i żadnej rewolucji nie będzie cały czas jedno i to samo ale piszę to też jako osoba która fazę na gry straciła z 5 lat temu.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KamcioGF napisał:

Panie Msi GAMING to i granie jest :szczerbaty:

A tak z ciekawości możesz sprawdzić te 960?

W swoim staruszku mam 970 i nie wiem czy jest sens kupować.  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę zacnie w końcu na PC. 
Niby gra kilkuletnia ale dalej czołówka na tle dzisiejszej konkurencji. Mam raptem 2h za sobą i pamiętam, że na konsoli głównie fabułę leciałem. Tutaj już nie odpuszczę ani jednej pobocznej historii. Ktoś wcześniej pisał, na nawet na RTX3090 są przycinki? 
Póki co nie zauważyłem, gram na maksa w tym 4K bez tego DLLS bo przy zmianach tej opcji zmienia też się rozdzielczość renderowania?

Zawsze jest niżej od natywnego 4K. To jakoś w dół skaluje? Jak wyłącze, to rozdzielczość wyświetlania i renderowana jest już taka sama:

3840x2160

Ktoś może wytłumaczyć?

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Userkamil napisał:

Wygląda to naprawdę zacnie w końcu na PC. 
Niby gra kilkuletnia ale dalej czołówka na tle dzisiejszej konkurencji. Mam raptem 2h za sobą i pamiętam, że na konsoli głównie fabułę leciałem. Tutaj już nie odpuszczę ani jednej pobocznej historii. Ktoś wcześniej pisał, na nawet na RTX3090 są przycinki? 
Póki co nie zauważyłem, gram na maksa w tym 4K bez tego DLLS bo przy zmianach tej opcji zmienia też się rozdzielczość renderowania?

Zawsze jest niżej od natywnego 4K. To jakoś w dół skaluje? Jak wyłącze to rozdzielczość wyświetlania i renderowana jest już taka sama:

3840x2160

Ktoś może wytłumaczyć?

no właśnie doszedłem do otwartej przestrzeni z

wężem

i to się zaczęło ostro przycinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...