Skocz do zawartości
Phoenixsuple

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
29 minut temu, Userkamil napisał:

Zrób jakieś SS dla porównania?

Się podłączam się.

Godzinę temu, Jaycob napisał:

Jak zwiększyć swój poziom? Mam dopiero 3 poziom, (...)

Druga sprawa, jak tych przedmiotów użyć:

PROSZĘ NATYCHMIAST ZMIENIĆ AVATAR! ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Druga sprawa, jak tych przedmiotów użyć:

Zużyłeś te przedmioty w momencie kontaktu z nimi, to jest tak jakby log tego co zdobyłeś i już w siebie automatycznie wchłonąłeś.

Edytowane przez caleb59
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem po 1 walce

Magni i Modi

daleko mam jeszcze do końca? 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gra jest jednak dziwna, czasem zachwyca a innym razem irytuje, dostałem questa pobocznego żeby coś komuś przynieść i jak już tam się znalazłem okazało się że muszę stoczyć kilka walk z przeciwnikami na 4 i 5 poziomie (a ja byłem na 1 :hahaha:) to jest właśnie kolejna wada tych głupich RPGowych rozwiązań, jako że nie chciało mi się wracać to wyczyściłem towarzystwo głównie przy pomocy "boy'a" bo ja byłem na strzała, potem okazało się, że po ubraniu kilku rzeczy nagle wskoczył lvl 3? wtf co to za gra w której leveluje się postać tylko za pomocą ubrań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@azgan  mam pytanko, czy te mapy skarbów robi się podczas questow czy można pod czas eksploatacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak i tak. Eksplorowałem to je znalazłem i przy okazji quest wpadł. Oczywiście musisz mieć odblokowane umiejętności, aby dotrzeć wszędzie. 

6 godzin temu, GTM napisał:

Ta gra jest jednak dziwna, czasem zachwyca a innym razem irytuje, dostałem questa pobocznego żeby coś komuś przynieść i jak już tam się znalazłem okazało się że muszę stoczyć kilka walk z przeciwnikami na 4 i 5 poziomie (a ja byłem na 1 :hahaha:) to jest właśnie kolejna wada tych głupich RPGowych rozwiązań, jako że nie chciało mi się wracać to wyczyściłem towarzystwo głównie przy pomocy "boy'a" bo ja byłem na strzała, potem okazało się, że po ubraniu kilku rzeczy nagle wskoczył lvl 3? wtf co to za gra w której leveluje się postać tylko za pomocą ubrań.

Taka mechanika. :D Co za problem, idziesz do kowala i ulepszasz się na wyższy poziom. 

Rozżarzony węgiel można farmić tylko w jednym miejscu? 

Przyznam, że niektóre wyzwanie są mega ciężkie. Stanąłem na zabiciu 100, ~30 tylko zabiłem, a potem 2 ciężkie przeciwnicy z długimi mieczami i poległem na 2 hity. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Patch v1.0.2 for God of War is now live.

Please restart Steam to receive the update immediately.

Thank you to everyone who helped us confirm these fixes on the Experimental beta branch. At this time, you should switch back to the default branch as the Experimental beta branch will no longer be updated.

To switch back to the default branch, follow these steps:

1. In your Steam library, right click on 'God of War' and select 'Properties'

2. Select the 'BETAS' tab

3. Change the drop down to 'none'

-------------------------------

Patch Notes

- Bug Fixes:

1. Fixed an issue where users with Intel 12th Gen CPUs could not boot the game without disabling their integrated graphics card

2. Fixed a UI issue that was causing a small memory leak

- Other Changes:

1. Added an error message for when saving the game fails due to a missing "Saved Games" folder or a related permissions issue

2. Added an error message for when a GPU stops responding. This error is often due to a driver issue or instability from overclocking

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdobyłem

ostrza chaosu

i się wzruszyłem, stare dobre dzieje, dodatkowo zdobyłem runę chaosu. :D Ale szczerze to wolę Leviatana, już zbyt długo nim gram, aby się przestawić. Aczkolwiek z innymi przeciwnikami powinno pójść łatwiej.;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Jaycob napisał:

Zdobyłem

Pokaż ukrytą zawartość

ostrza chaosu

i się wzruszyłem, stare dobre dzieje, dodatkowo zdobyłem runę chaosu. :D Ale szczerze to wolę Leviatana, już zbyt długo nim gram, aby się przestawić. Aczkolwiek z innymi przeciwnikami powinno pójść łatwiej.;)  

Na niektórych przeciwników Leviatan praktycznie nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, bleidd napisał:

No to akurat Freja mówi Kratosowi wprost że nie działa :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 18.01.2022 o 20:36, Kubaś_30 napisał:

działa ale jest lekki oversharp

ten sposób jest lepszy

Open the game's executable in a HEX editor.

1. Find: C7 05 4F 74 D6 00 00 00 80 3F C7 05 49 74 D6 00 00 00 80 3F

2. Replace it with: C7 05 4F 74 D6 00 00 00 80 7F C7 05 49 74 D6 00 00 00 80 7F

3. Find: C6 83 A0 03 00 00 01

4. Replace it with: C6 83 A0 03 00 00 00

5. Save the changes.

Działa ten sposób jeszcze? Pytam gdyż po dzisiejszej aktualizacji nie mogę znaleźć tego ciągu hexowego w exeku

Edit: Ok, już znalazłem odpowiedź, jako, że gra się zaktualizowała to tamten ciąg znaków już nie istnieje ;)

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, bleidd napisał:

Czyli co wtedy?
Wyłącznie gówniak na zdalnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Czyli co wtedy?
Wyłącznie gówniak na zdalnym?

Ostrze chaosu

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można też okładać pięściami do wywołania finishera, ew. odpalić szał bojowy.

Też już jestem na tym etapie i niezmiernie się cieszę, gardziłem tym zasranym toporkiem od początku jego istnienia w tej grze, nareszcie jak jaśnie pan na Ostrzach Chaosu i teraz można wreszcie powiedzieć, że się w God of War gra.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, caleb59 napisał:

Można też okładać pięściami do wywołania finishera, ew. odpalić szał bojowy.

Też już jestem na tym etapie i niezmiernie się cieszę, gardziłem tym zasranym toporkiem od początku jego istnienia w tej grze, nareszcie jak jaśnie pan na Ostrzach Chaosu i teraz można wreszcie powiedzieć, że się w God of War gra.

Kurcze! To jeszcze tyle gry przede mną (?), że nawet nie dobiłem do etapu "innej broni".
Faaaaajnie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na etapie zabijanie walkirii. Pokonałem 2, pierwsza była łatwa, bo za pierwszym podejściem, ale z druga to męczyłem pada z 5x. :E 

Niby nie open-world, a na liczniku ponad 50h. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muspelheim za to wygląda jak DLC z arenami walk, totalnie do dupy pomysł i zmarnowany potencjał na lokację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na etapie zabijanie walkirii. Pokonałem 2, pierwsza była łatwa, bo za pierwszym podejściem, ale z druga to męczyłem pada z 5x. :E 

Niby nie open-world, a na liczniku ponad 50h. :E 

Pikuś.. ostatnia królowa to jest dopiero wyzwanie :D 

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, caleb59 napisał:

Muspelheim za to wygląda jak DLC z arenami walk, totalnie do dupy pomysł i zmarnowany potencjał na lokację.

Trochę tak, ale mi się podobają te areny. Można sprawdzić swoje siły i spróbować nieco innej, ciekawszej walki przez zasady jakie tam panują. 

Nie wiem tylko jak wyfarmić materiały na legendarne pancerze/sety.  Duże ilości tego potrzeba, a za wygraną dostaje się "garstkę", najwięcej miałem 14 tych węgli.  Przy jednej rzeczy gdzie potrzeba aż 100 to jest bardzo mało.  Jestem już przy 4 (z 6?) arenie to być może na końcu rzucą więcej. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w którymkolwiek momencie gry pojawia się "szybka podróż"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Czy w którymkolwiek momencie gry pojawia się "szybka podróż"?

Tak będą teleporty,w grze Mistyczne Bramy.

1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Trochę tak, ale mi się podobają te areny. Można sprawdzić swoje siły i spróbować nieco innej, ciekawszej walki przez zasady jakie tam panują. 

Nie wiem tylko jak wyfarmić materiały na legendarne pancerze/sety.  Duże ilości tego potrzeba, a za wygraną dostaje się "garstkę", najwięcej miałem 14 tych węgli.  Przy jednej rzeczy gdzie potrzeba aż 100 to jest bardzo mało.  Jestem już przy 4 (z 6?) arenie to być może na końcu rzucą więcej. :D 

Im dalej tym więcej będzie.I możesz je powtarzać.Tak samo będzie w Niflheim  gdzie będziesz zbierać materiały na Mist Armor

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z chyba płynnością gry. Na liczniku 75-90 klatek a mam wrażenie że ruszając myszką obraz jest jak z gumy. Ktoś ma taki przypadek? Testowałem nawet na najniższych ustawieniach i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, dawidoxx napisał:

Pikuś.. ostatnia królowa to jest dopiero wyzwanie :D 

Trafiłem na Geirdriful i nie mogę z nią, nie wiem która to jest, ale ostro pogrywa. :E

2 godziny temu, dan254 napisał:

Im dalej tym więcej będzie.I możesz je powtarzać.Tak samo będzie w Niflheim  gdzie będziesz zbierać materiały na Mist Armor

Dzięki za tip, nie widziałem, że można powtarzać. Niflheim nie wiem jak odblokować, mam znaleźć jakieś szyfry, ale nie wiem gdzie ich szukać. Mam 2 z 4.  Brakuje mi jakieś informacji ile w danym regionie zrobiłem, bo na początku explorowałem i nie miałem umiejętności do odblokowania, a teraz  gdy mam to wracam i nie wiem czy tam już tam byłem czy nie. :E

Poza tym mam się wybrać na

szczyt Jotunheimu
, więc jak daleko gry jestem?  Chciałbym porobić wszystko przed ukończeniem głównego wątku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Jaycob napisał:

Trafiłem na Geirdriful i nie mogę z nią, nie wiem która to jest, ale ostro pogrywa. :E

Dzięki za tip, nie widziałem, że można powtarzać. Niflheim nie wiem jak odblokować, mam znaleźć jakieś szyfry, ale nie wiem gdzie ich szukać. Mam 2 z 4.  Brakuje mi jakieś informacji ile w danym regionie zrobiłem, bo na początku explorowałem i nie miałem umiejętności do odblokowania, a teraz  gdy mam to wracam i nie wiem czy tam już tam byłem czy nie. :E

Poza tym mam się wybrać na

Pokaż ukrytą zawartość

szczyt Jotunheimu

, więc jak daleko gry jestem?  Chciałbym porobić wszystko przed ukończeniem głównego wątku. 

Wszystkich jest 8 albo 9.. ostatnia to sigrun i przy niej idzie dostać białej gorączki : 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi