Skocz do zawartości
Phoenixsuple

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój z tym "demo", TUTAJ macie za mniej niż na Steam ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, samsung70 napisał:

byłem czesto piętnowany, że używałem nieautoryzowanych wersji demo

Jednym słowem rżnąłeś na piratach, ale to jest taki slang na "w razie gdyby"? :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

Jednym słowem rżnąłeś na piratach, ale to jest taki slang na "w razie gdyby"? :D

Są tu tacy nawet co maja sprzęt za tysiaki, a chwała się wersjami demo bo przecież „nie wiedza”, ze grę można zwrócić do 2h 😂

2 godziny temu, maras2574 napisał:

Dajcie spokój z tym "demo", TUTAJ macie za mniej niż na Steam ;)

Wczoraj na enebie patrzyłem z linka, ktory tu był mi podesłany, a jakimś cudem już go nie ma to wychodziło z kodem podanym na stronie 141zl, jakoś tak. 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

18 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Są tu tacy nawet co maja sprzęt za tysiaki, a chwała się wersjami demo bo przecież „nie wiedza”, ze grę można zwrócić do 2h 😂

Wczoraj na enebie patrzyłem z linka, ktory tu był mi podesłaniu a jakimś cudem już go nie ma to wychodziło z kodem podanym na stronie 141zl, jakoś tak. 

Samsung się przyznał i to nie raz, nawet e jednym poście, mam nadzieję że pożegna się z tym forum...

Fenix tak było jest i będzie... choć ubi ze zwrotami ma problem... Ja sam nie powiem, latałem na piratach (15 lat temu), nazywać to demami to jest chore, ponieważ kilka osób tak pisze, ale pewnie przechodzą grę na wersji demo...a niby kupiłem grę 😂

Mi nawet testować wersję demo jak to mówią, to szkoda mi transferu, GP, jedna czy dwie gry na rok, a nawet nic mnie nie zaciekawi... Ale jak ktoś napierdziela non stop, to dema😂 zaoszczędzają pieniądz, ale to jest żałosne, dla dorosłego, pracującego, myślącego człowieka....

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, samsung70 napisał:

nie to, że się chwalę lub żale, ale byłem czesto piętnowany, że używałem nieautoryzowanych wersji demo :)

Jeszcze sie dziwisz? :D

mi najbardziej w pamięci utkwilo Twoje narzekanie na horizona i słaba wydajność na rtx 3080..

dopiero później wyszło że grasz w wesje 1.0 

Tak czy siak plus za to że w końcu kupiłeś gierke, bo przecież mogłeś "testowac" demo do końca i przy okazji zapomnieć o zakupie :E

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Samsung się przyznał i to nie raz, nawet e jednym poście, mam nadzieję że pożegna się z tym forum...

Fenix tak było jest i będzie... choć ubi ze zwrotami ma problem... Ja sam nie powiem, latałem na piratach (15 lat temu), nazywać to demami to jest chore, ponieważ kilka osób tak pisze, ale pewnie przechodzą grę na wersji demo...a niby kupiłem grę 😂

Mi nawet testować wersję demo jak to mówią, to szkoda mi transferu, GP, jedna czy dwie gry na rok, a nawet nic mnie nie zaciekawi... Ale jak ktoś napierdziela non stop, to dema😂 zaoszczędzają pieniądz, ale to jest żałosne, dla dorosłego, pracującego, myślącego człowieka....

Od lat usprawiedliwiam piractwo tym, że na konsoli fizyczną wersję gry możesz sprzedać po przejściu, a na pc nie. I zasadniczo nadal się z tym zgadzam. Pececiarzom popsuto tym rynek i nikt się tym nie przejął. Przecież spokojnie taką grę od steama czy innego czegokolwiek można by było odpiąć generując z powrotem keya i go przepisać do innego konta. Ale nie. To nie ma się co nikomu dziwić że piraci. 

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Wczoraj na enebie patrzyłem z linka, ktory tu był mi podesłany, a jakimś cudem już go nie ma to wychodziło z kodem podanym na stronie 141zl, jakoś tak. 

To mnie zawsze rozbraja, PC po 10 000 zł+ ale na gry już nie starcza żeby zasilić te rydwany :E. Są tutaj nawet tacy magicy co ogrywali "demo" i jeszcze potrafili dawać screeny np. z Horizon Zero Dawn gdzie było widać że grają na niezaktualizowanym piracie 🤭.

PS>

Oczywiście nic mi do tego kto na czym gra w zaciszu domowym ale "chwalenie" się tym publicznie jest obciachowe 😉.

Edytowane przez azgan
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze 6 wyzwań na arenach zrobiłem i myślałem, że to trudne, ale Próba II to dopiero poziom. :D  Zabić wszystkich wciągu kilku min, gdzie zostało mi 7 przeciwników i 9 sec. do końca. Przynajmniej uzbierałem na cały set Popiołu:
obraz-2022-01-22-121451.png

Wygląda na kozaku! Z tym, że nie czuję się jakoś specjalnie silniejszy. 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skompletuj sobie set Zeusa to będziesz jechał jak walec, nawet Valkirie będą na kilka strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam przepisu na Zeusa. Kompletuje to co udało mi się znaleźć.;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zeus jest w NG + 🙂.Ten drugi ognisty jest lepszy 😉.Jak będziesz robić zbroje w Nilfhaimu to też ta druga.Wygladaja tak jak ogniste tylko kolor zielony więc będziesz wiedział 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tych ognistych trochę jest, także nie wiem o jaki Ci chodzi. :P  Dziwne, że jak masz jeden przedmiot z setu czy 3 to wciąż jest napisane, że daje średnie szanse na... Wciąż nie odblokowałem Nilfhaimu, mam 3 z 4 szyfrów. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 znajdziesz z biegiem fabuły więc cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Jaycob napisał:

Tych ognistych trochę jest, także nie wiem o jaki Ci chodzi. :P  Dziwne, że jak masz jeden przedmiot z setu czy 3 to wciąż jest napisane, że daje średnie szanse na... Wciąż nie odblokowałem Nilfhaimu, mam 3 z 4 szyfrów. 

Smoldering Brimstone Armor.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, dawidoxx napisał:

mi najbardziej w pamięci utkwilo Twoje narzekanie na horizona i słaba wydajność na rtx 3080..

Tak czy siak plus za to że w końcu kupiłeś gierke, bo przecież mogłeś "testowac" demo do końca i przy okazji zapomnieć o zakupie :E

Mam nadzieję że dostał na co zasłużył... I nie będzie robił szopek, jak wiadomo kto, którego imienia wypowiadać nie można.

Za dzieciaka to 99% forum leciała na piratach, ale wtedy jakby się wszystko miało ogrywać jak kiedyś to wypłata na gry by nie statczyla. Teraz gp czy tym podobne rzeczy, nie gra się we wszystko, ale jawnie pisać że się lata na demach to jest żałosne. No ale samsung odpocznie raczej od forum.

Teraz, AndrzejTrg napisał:

Mam nadzieję że dostał na co zasłużył... I nie będzie robił szopek, jak wiadomo kto, którego imienia wypowiadać nie można.

Za dzieciaka to 99% forum leciała na piratach, ale wtedy jakby się wszystko miało ogrywać jak kiedyś to wypłata rodziców na gry by nie statczyla😂. Teraz gp czy tym podobne rzeczy, nie gra się we wszystko, ale jawnie pisać że się lata na demach to jest żałosne. No ale samsung odpocznie raczej od forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Za dzieciaka to 99% forum leciała na piratach.

Lord Voldemort ? 😉

U mnie za dzieciaka to wogole żadnego sklepu z grami nie było więc aby zagrać to albo Cd Action albo właśnie piraty które gdzieś tam ktoś miał dojście i sprzedawał.

Naczytałem się tych postów o GOW i aż odpaliłem na PS4 a tam ostatni zapis na NG+ przed walka z królową Valkirii 🤯.Nie grałem 2 lata i mój największy wyczyn po 7 podejściach to zjechanie jej paska życia do połowy 😄

Edytowane przez dan254
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Jaycob napisał:

W Nilfhaimie jak już będziesz zbierał materiały na zbroje (mgłę) to proponuję Zestaw Śmiercionośnej Mgły Ivaldiego.Co też będzie trochę irytujące bo będziesz musiał się spieszyć

Edytowane przez dan254

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, dawidoxx napisał:

Bo w piratello to też trzeba umieć grać i je apdejtować. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, caleb59 napisał:

4 znajdziesz z biegiem fabuły więc cierpliwości.

Znalazłem ostatnią eksplorując. :P W końcu mogę się tam wybrać. :D 

1 godzinę temu, dan254 napisał:

W Nilfhaimie jak już będziesz zbierał materiały na zbroje (mgłę) to proponuję Zestaw Śmiercionośnej Mgły Ivaldiego.Co też będzie trochę irytujące bo będziesz musiał się spieszyć

Dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo też masz ograniczony czas i musisz ostro zasuwać żeby się wyrobić.Ja sobie odpuściłem dalsze etapy bo nie mam do tego cierpliwości.Jak chcesz dokładnie wiedzieć to Jest tam obszar z trująca mgła która cię zatruwa i musisz wracać do jak by bezpiecznej strefy itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nilfheim to kolejna lokacja w stylu arenowego DLC z tą różnicą, że na styl rogue like - dla mnie strata czasu tak samo jak Muspelheim - mogli tam upchać jakiś fajne questy by wykorzystać potencjały lokacji a poszli po łatwiźnie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Aby zdobywać echa mgły i inne cenne materiały, musisz biegać po pełnym pułapek i potworów labiryncie.
  2. Za każdym razem, układ pomieszczeń i przeciwnicy są inni (tzn. losowo generowani z pewnymi elementami wspólnymi). Twoim zadaniem jest otwierać małe skrzynki, czerwone kufry, skrzynie Norn i legendarne skrzynie - znajdziesz w nich wspomniane echa i inne przydatne przedmioty. Dodatkowo, każde otwarcie kufrów odrobinę wydłuży pasek czasu.
  3. Pozyskane echa mgły musisz odnieść na start, lub do odblokowanego pomieszczenia ze szczelinami do zamknięcia. Wtedy dopiero fragmenty zostaną przypisane Kratosowi i będziesz mógł nimi do woli rozdysponowywać.
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Nilfheim to kolejna lokacja w stylu arenowego DLC z tą różnicą, że na styl rogue like - dla mnie strata czasu tak samo jak Muspelheim - mogli tam upchać jakiś fajne questy by wykorzystać potencjały lokacji a poszli po łatwiźnie.

Dokładnie.Mam takie samo zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie porąbane, zdobyłem 1500 ech i na końcu korytarza miałem Walkirie do pokonania z czasem 20% do końca wtf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi