Skocz do zawartości
Phoenixsuple

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, azgan napisał:

Dzwońcie po Ghostbusters bo znowu jakieś duchy nawiedzają forum :E

Halo, Ghostbusters? Proszę przyjechać na PCLaba mamy problem z jakimś duchem 😆

Po co o nim wpsominacie? To tylko daje mu staysfkacje że ktoś jeszcze go zauważa . Ignorujcie i raportujcie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obraz-2022-01-23-151618.png

O co chodzi? Mam ponad tą wartość. Wszystkie pozostałe skrzynki w tym magazynie mam otwarte. Jaka kotwica mgły? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mnie kusi Demon Souls na Ps5 😄.Dobrze że nie ma w sklepach stacjonarnych bo jak bym zobaczył to pewnie już bym dawno skończył grę

3 minuty temu, Jaycob napisał:

obraz-2022-01-23-151618.png

O co chodzi? Mam ponad tą wartość. Wszystkie pozostałe skrzynki w tym magazynie mam otwarte. Jaka kotwica mgły? 

Kotwice są w skrzyniach,czasami wypadają z przeciwników.

https://youtu.be/3i5f_dKqnos

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem mnóstwo runnów do końca z pominięciem walkiri i jeszcze żadnej nie zdobyłem.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kotwica pojawia się w legendarnej (złotej) skrzyni w labiryncie Niflheimu. Najczęściej gdy pojawia się tam Ogr.

Skrzynia jest w odnodze po prawej ,cały czas skrecaj w prawo a powinieneś trafić.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otworzyłem pierwszą i dostałem:
obraz-2022-01-23-154547.png

Ciekawe, może się przydać. Tylko aż 110 sec na reset.  Jeszcze tylko 15k ech zostało mi i końcowy boss. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, dan254 napisał:

Teraz mnie kusi Demon Souls na Ps5 😄.Dobrze że nie ma w sklepach stacjonarnych bo jak bym zobaczył to pewnie już bym dawno skończył grę

Kotwice są w skrzyniach,czasami wypadają z przeciwników.

https://youtu.be/3i5f_dKqnos

Wspaniała gra - Demons Souls. Dla niej i Ghost of Tsushima brałem PS5 😀 Jak nie ma w sklepach to kuknij na Olx może akurat ktoś za rogiem chce sprzedać 😀

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Wspaniała gra - Demons Souls. Dla niej i Ghost of Tsushima brałem PS5 😀 Jak nie ma w sklepach to kuknij na Olx może akurat ktoś za rogiem chce sprzedać 😀

Demon Souls  wymaksowałem wszystko, łacznie ze zdobyciem tego: 

8jraeNz.jpg

:E 

Ghost juz mnie tak nie wciągnał, ale zrobiłem podstawkę i dodatek :D 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Ghost of Tsushima zacna gierca i fajny fabularny dodatek w Director's Cut 👌

6 minut temu, dawidoxx napisał:

Demon Souls  wymaksowałem wszystko, łacznie ze zdobyciem tego: 

Ukryj zawartość

8jraeNz.jpg

:E 

Ghost juz mnie tak nie wciągnał, ale zrobiłem podstawkę i dodatek :D 

Właśnie zainstalowałem Remake Demon's Souls i mam zamiar ograć przed Elden Ring, trzeba sobie jakoś umilić czas w oczekiwaniu na God of War 2 Ragnarok 😊

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, azgan napisał:

Właśnie zainstalowałem Remake Demon's Souls i mam zamiar ograć przed Elden Ring, trzeba sobie jakoś umilić czas w oczekiwaniu na God of War 2 Ragnarok 😊

Eldena bierzesz na ps5? :D  Mogli by w koncu podać konkretną date premiery GOW 2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dawidoxx super przygoda, no i Regalia obowiazkowo hehe, gratki, za którym razem padł :) ??

@azgan GoT zrobiłem 100% z wyjątkiem dodatku, ogram jeszcze raz całość na PC hehe, kupuję od razu jak tylko da się kupić lol. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dawidoxx napisał:

Eldena bierzesz na ps5? :D  Mogli by w koncu podać konkretną date premiery GOW 2 

Jeszcze nie wiem bo różnie to bywa z grami od From Software. Jakby co to w portfelu PlayStation jeszcze mi zostało z doładowań jak sprzedawali w promocji i waham się czy brać na PS5 czy PC 😋. Szkoda że Microsoft się nie szarpnie i nie zrobią premiery w XBOX GAME PASS ULTIMATE bo problem sam by się rozwiązał (za "darmo" na konsole i PC). Poczekam aż dasz znać jak wygląda i działa na PS5 bo nie chcę kupować 2 razy dla samych testów 😋.

Teraz, Fenrir_14 napisał:

@dawidoxx super przygoda, no i Regalia obowiazkowo hehe, gratki, za którym razem padł :) ??

@azgan GoT zrobiłem 100% z wyjątkiem dodatku, ogram jeszcze raz całość na PC hehe, kupuję od razu jak tylko da się kupić lol. 

Mi się dodatek podobał, fajne uzupełnienie fabularne spinające klamrą całość taka wisieńka na torcie. Na PS5 Director's Cut śmiga w 4K CBR w betonowych 60k/s z trochę poprawioną grafiką więc przyjemnie mi się to ogrywało na OLED'ziku. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Wiem dlatego tak mnie kusi ale zaraz będzie Elden Ring więc na spokojnie sobie poczekam ale na pewno w tym roku kupię.

17 minut temu, azgan napisał:

Ghost of Tsushima zacna gierca i fajny fabularny dodatek w Director's Cut 👌

Ja po raz kolejny przechodzę Dark Souls 3 żeby sobie umilić czas i być w formie przed ER.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dan254 napisał:

Wiem dlatego tak mnie kusi ale zaraz będzie Elden Ring więc na spokojnie sobie poczekam ale na pewno w tym roku kupię.

Ja po raz kolejny przechodzę Dark Souls 3 żeby sobie umilić czas i być w formie przed ER.

Jak dla mnie to z tego co pokazali do tej pory to graficznie Remake Demon's Souls wygląda dużo lepiej od Elden Ring.

Mam nadzieję że w God of War: Ragnarok też będą takie walki jak te z pierwszej części (Walkirie). Fajna sprawa 😁.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że wygląda lepiej.From Software nie skupiają się bardzo na grafice,chociaż ich dbałość o szczegóły w Dark Souls 3 robiła wrażenie.Tez mam nadzieję na Walkirie lub chociaż podobnych przeciwników.Ale jak wspomnę Sigrun i ile razy mnie sklepala 🙂.I bardzo mnie też ciekawi starcie z panem z końca gry 😉

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, azgan napisał:

waham się czy brać na PS5 czy PC 

Jeśli zamierzasz grać online, bawić się w inwazje, uczestniczyć w fight clubach itp, to PS5, ja biorę na PS5 właśnie z tego względu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy w jotuhaimie sa 2 kruki? wszystko   porty doki mam na 100%, a pokazuje mi 41/43, tylko  w Ruiny Prawdy nie ma nic pokazanego na rozpisce. I za uja nie mogę znaleźć tych dwóch. 

Edytowane przez z1k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Revenants, okropni przeciwnicy,  jak się pojawi ich grupka to ciągle spamuja trucizną/mrozem, który ogromne obrażenia zadaje. Ostatnią szczelinę w Niflheim już odblokowałem, ale nie mogę przejść z tymi mobami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra jest średnia. Takie zbieractwo. Nic szczególnego. Z tego co oglądałem na youtube to poprzednie części to było coś ala Prince of Persia z mnóstwem akcji.
Liczyłem, że tutaj będzie podobnie bez zbędnych zapychaczy czasu gry. Tutaj po prostu nuda. Rzadko teraz idzie spotkać dobrą grę bez tego typu udziwnień.
Wszystko teraz na jedną modłę robią.

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą jednak warto dać grze szanse jako całokształt bo w ogólnym rozrachunku ma swoje momenty i potrafi się wybronić - pierwsze godziny gry są po prostu monotonne i robią kiepskie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja caly czas licze na GOD 3 REMASTER NA PC😁,najlepsza czesc,ogralem chyba z 3 razy na Pro 

duzo bym dał za wersje PC,nawet myśle czy by uzywki ps4 nie kupic na miesiac dla tej gry bo to najlepszy slasher ever ,ale tam chyba nie ma 4k rozdzialki,a ps5 narazie nie raczej nie kupuje

po graniu w "ugrzecznionego "Kratosa mam ochote na Kratosa zabójce wszytskiego co sie rusza😆 i niekoniecznie razem  z Atreusem 🤣.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 17.01.2022 o 21:04, skunRace napisał:

Tak oceniamy przez YT, większość ludzi w tym temacie ograła GoW na PS4 Pro i akurat oko do jakości grafiki to chyba wszyscy tu mają oko. Skoro dla Ciebie to jest różnica 1,5 generacji do przodu PC vs PS4Pro to chyba Ci już gogle VR oczy wypaliły :szczerbaty:Różnica jest tylko w rozdzielczości, może nawet w weekend sobie odpalę obydwie wersje na dwóch TV obok siebie. Zresztą jak już tworzysz teorie spiskowe, to skąd  wiesz jak dokładnie wygląda GoW na Ps4 Pro, czy PS5, jak jakiś czas temu mi pisałeś że nie grasz w ogóle na konsolach między innym dlatego bo tam  nie ma VR i wszyscy Ci wklejali jakie fajne tytuły wychodzą na gogle Sony, czyżby z YT ? :szczerbaty: 

A kiedy grała ? Bo ja 2 dni przed premierą PC :)

W dniu 17.01.2022 o 19:55, TheMr. napisał:

Albo każdy ma inny monitor, albo każdy inaczej widzi. Albo YT ma kompresje nawet na filmikach w 4K. 

Gra będzie inaczej wyglądała na ProArt Display PA32UCX, a inaczej na TV OLEDowym, a jeszcze inaczej na TNce. A jak jeszcze dodamy do tego HDR i kalibrację, no to można już bólu głowy dostać. 

Testowane na projektorze Benq W1700 i na Oculusie Queście 2 w trybie emulacji VR i sali kinowej. RTX 2080 Ti i 3060. Na tej pierwszej w 4K, a na tej drugiej w 2560x1440.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz także jest zabójcą przecież, tylko glory kille nieco zmienili. A Atreusa można strawić na początku, potem jest gnojem i potem znowu ok.  Mocne są te jego strzały i gdyby nie on to nie poradził bym sobie w niektórych momentach. :E Wyczyściłem cały Niflheim - trwało to wieki. :E  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.01.2022 o 19:36, kadajo napisał:

We wszystkich filmikach na YT zaniżają jakość.... ze co ? :E
I weź to napisz jeszcze raz bo nic nie rozumiem :E

Zaniżać pewnie nie, ale kompresja na nich jest na tyle silna, że mam wrażenie, że to na prawdę jakieś med-high, przynajmniej w tej grze i dostępnych na YT porównaniach z tej konkretnej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Althais napisał:

Z tego co oglądałem na youtube to poprzednie części to było coś ala Prince of Persia z mnóstwem akcji.

Poprzednie części to był symulator napierdalania w kwadrat na padzie. Gardzę. Najbardziej przereklamowany slasher w historii. Jak ta seria w czasach świetności Devil May Cry mogła dostawać oceny wyższe niż 5/10?  Nie wiem.

gDeJTzS.png

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi