Skocz do zawartości
Phoenixsuple

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lypton napisał:

Poprzednie części to był symulator napierdalania w kwadrat na padzie. 

gDeJTzS.png

Może, ale były dużo bardziej dynamiczne i miały konkretne zagadki, a przede wszystkim, nie mialy backtrackingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W sumie trochę kiepsko xD fajnie się gra Kratosem koks itp ale Thor go dojdzie w Ragnaroku i tyle z zabawy nim. Atreus stanie się lokim bratem thora i będą żyli długo i burzliwie xd albo Atreus coś zrobi xD

Edytowane przez z1k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lypton napisał:

Poprzednie części to był symulator napierdalania w kwadrat na padzie. Gardzę. Najbardziej przereklamowany slasher w historii. Jak ta seria w czasach świetności Devil May Cry mogła dostawać oceny wyższe niż 5/10?  Nie wiem.

gDeJTzS.png

W pompce to mam. Oczekiwałem czegoś jak poprzednie części, a nie sranie w banie znajdź sobie część do toporka.
Jak bym chciał w coś takiego grać to bym sobie odpalił którąś część Far Cry (no oprócz jedynki bo ta była najlepsza).
Gra ma mieć fabułę i sprawiać przyjemność z padem na kanapie, a nie marnować mi życie podczas szukania kij wie czego i szwędania się po mapie.
Napierdzielać i do przodu, a nie bawić się w archeologa.

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

kgxbmUV.jpg

Widać gra komuś sprawia przyjemność skoro ma takie statsy na Steamie. A że już nie jest typowym, prostym hack and slash'em... oh well.

Edytowane przez ditmd
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zbieractwo jest przegięte, połowa gry to latanie za skrzyniami i podnoszenie śmieci z ziemi, bez tego gra byłaby lepsza, walka też byłaby lepsza bez tych całych poziomów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest to totalnie opcjonalne. Jak ktoś chce to może ominąć i grać tylko fabułę. Nie wiem czym macie problem. 

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dla mnie tempo rozgrywki, narracja to jak została opowiedziana historia to strzał w 10. Poprzednie gowy mi się nie podobały. Ten mnie oczarował. Pierwsza gra po The last of us 1 która mi sie tak spodobała. To była iście baśniowa przygoda. 

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Jaycob napisał:

Przecież jest to totalnie opcjonalne. Jak ktoś chce to może ominąć i grać tylko fabułę. Nie wiem czym macie problem. 

Otóż to, ja jak grałem pierwszy raz na ps4 pro to starałem się zbierać wszystko, ale po jakichś 4-5 godzinach grania dałem sobie spokój ze zbieractwem i skupiłem się tylko na fabule, bez problemu ukończyłem grę, zajęło mi to wtedy 27 godzin.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo ludzie będą narzekać, że gra ma dialogi. Ma być tylko napierdzielanie i do przodu, mózg off!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet Doom dziś ma dialogi :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doomguy, chłopcze. Przestań strzelać po ścianach, skup się. 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 Walkirii pokonanych, czas na królową. :D Oh boy, coś czuję, że będzie męczarnia. :E  Jeszcze tylko się dopakuje, aby wskoczyć na level 9. 

Muspelheim wszystkie traile zrobiłem, także jak skończę z nią to już pewnie ruszę fabułę do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie się domyslisz ale żeby pojawiła się szczelina z królową to musisz głowy ośmiu walkirii na tronach położyć.I nie wypuść pada z rąk jak się pojawi 😉😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z automatu trzymam na blok tarczą. :E 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Jaycob napisał:

Z automatu trzymam na blok tarczą. :E 

To jest serio taki hardkor? Czy gracie na jakimś najwyższym poziomie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja gram na najwyższym możliwym, czyli trzecim - "Wzywanie". Ostatni masz tylko w NG+.  To dla mnie jest ciężko. Niby łatwiejsze od bossów z solusów, bo ruchy łatwiej przewidzieć i są sygnalizowane kiedy można blokować, a kiedy nie i masz coś takiego jak kamień wskrzeszenia dający sporo życia albo tylko trochę, ale za to prawie pełny szał, także ma się "drugą szansę". Jak się dopakuje postać to jest znacznie łatwiej. Tylko z jedną powtarzałem chyba z 10x (to ostatnia na arenie). :E  Pozostałe za 2 albo nawet i pierwszym razem przeszedłem i pozostała królowa, ponoć najtrudniejsza. ;)  Z moim tipów to szybki atak runiczny to Gniew Mroźnego Pradawnego jest kozak na bossów + talizman spowalniający czas. 

Screen-Shot-2022-1-24-19-9-42.png

Taki trochę motyw jak z LOTR. :) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa... Czyli na normalnym nie ma takiej rzeźni? Bądź co bądź chciałbym te Walkirie pokonać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest do zdobycia specjalny kamień magiczny, dzięki któremu masz -5% obrażeń od Walkirii - wystarczy zapalić wszystkie 9 zniczy nad bramami do poszczególnych światów. Ogólnie to dziwna sprawa, że dwa światy są zablokowane na amen - po co je dodawać do gry skoro nie ma do nich dostępu, mam na myśli Asgard i jeszcze jeden ale nazwy nie pamiętam, czyżby wycięty content?

BTW na normalnym poziomie trudności też dostaniesz w papę od Walkirii. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Szambo napisał:

Aaa... Czyli na normalnym nie ma takiej rzeźni? Bądź co bądź chciałbym te Walkirie pokonać. 

Są trudne ale do przejścia.Królowa jest najtrudniejsza i jak nie jesteś jakimś super graczem z ultra instynktem to kilka podejść trzeba zrobić 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

3 światy są niedostępne. Także mi się wydaje, że wycieli, aby dać do następnej części. :E 

3 minuty temu, dan254 napisał:

Są trudne ale do przejścia.Królowa jest najtrudniejsza i jak nie jesteś jakimś super graczem z ultra instynktem to kilka podejść trzeba zrobić 😄

Fan DB? :D 

Czy są trudne? Szczerze to ja się bardziej męczyłem z bossami w Kena: Bridge of Spirits. :E  kwesta jak bardzo dopakowany jesteś. :P 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze to krolowa (2 razy na poziomie wyzwanie)  jest łatwiejsza od tej gónianej ognistej (5 razy na poziomie Wyzwanie) xD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie z 2 lata po premierze, chodź trochę liczę na to, że wyjdzie i na PC xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi