Skocz do zawartości
Phoenixsuple

God of War na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
7 minut temu, amsztel napisał:

To tez zalezy od kraju, o ktorym mowimy ;) W USA, CA, AUS czy wiekszosci krajow EU piractwo jest znikome. A na przyklad w takiej Rosji, Argentynie czy Indiach jest "troszke" inaczej :E 

Mimo wszystko wydaje mi sie, ze swiadomosc spoleczna jesli chodzi o kradziez tresci cyfrowych - globalnie z roku na rok sie poprawia.

W USA? :E 

20% Ma najmniejszy odsetek pirackich kopii, ale wielkość amerykańskiego rynku powoduje, że nawet tak znikomy odsetek generuje największe straty. Straty: 9,515 mld dol.

719d359ed937847cafe581c4c8d2fe0e.jpg

https://ithardware.pl/aktualnosci/rosnie_skala_piractwa_w_internecie_przoduja_amerykanie_jak_wypada_polska-5645.html

To w USA występuje największa skala piractwa i Amerykanie mają sporą przewagę nad Rosjanami

Edytowane przez dawidoxx
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzieki za info! Faktycznie z tym USA to moze byl zly przyklad :E Mimo wszystko mam nadzieje, ze przekaz mojego postu byl klarowny mimo tego bledu :) 

EDIT: Aktualizacja. Zrobilem szybki research i mimo wszystko to zdanie: To w USA występuje największa skala piractwa i Amerykanie mają sporą przewagę nad Rosjanami

nie jest prawdziwe. Albo porownujemy procentowy udzial piractwa na rynku albo laczna jego wartosc. Przy tym drugim porownaniu trzeba wziac pod uwage wielkosc oraz wartosc samego rynku.

Zauwaz, w wg. BSA Global Software Survey in 2018 udzial piractwa w USA to 15% - nadal sporo ale mimo wszystko nieporownywalnie mniej niz w krajach z Twojej pierwszej tabelki - tam siega ono 90%+ :E Wiec jest ogromna roznica.

Edytowane przez amsztel
uzupelnienie informacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, dawidoxx napisał:

Nie grałeś na konsoli? :P 

Jedyne konsole jakie mam to CMD i PowerShell na PC i Terminal na Androida :E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, kadajo napisał:

Jedyne konsole jakie mam to CMD i PowerShell na PC i Terminal na Androida :E

Myślałem ze grałeś na ps4 bo widziałem że ostro się udzielałeś w tematach z grami na konsole :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dawidoxx napisał:

Myślałem ze grałeś na ps4 bo widziałem że ostro się udzielałeś w tematach z grami na konsole :E 

@kadajo ma komputer z NASA  -odpala gry ze wszystkich platform - nawet tych co jeszcze nie wyszły :D;-)

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Zhao napisał:

@kadajo ma komputer z NASA  -odpala gry ze wszystkich platform - nawet tych co jeszcze nie wyszły :D;-)

No chyba że tak :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet znalazlem fotke jak @kadajo wymieniaja SSD bo poprzedni na gry okazal sie za maly:

Capture.JPG.aca2003634cb6a98aa524402508c054c.JPG

:E 

• Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
  • Patch v1.0.5 for God of War is now live
  • In-game glyphs will now correctly correspond to the controller type selected in Steam
  • Setting the DLSS Sharpening slider to 0 will now properly disable DLSS Sharpening
  • Interactions between the game and the taskbar will now work correctly in Borderless Fullscreen
  • Game audio should now mute when the application is in the background
  • TAA will no longer causes blurriness when the Render Scale is below 100%
  • Borderless Fullscreen mode will now not impact visibility in the Task Switcher (Alt+Tab)
  • Correct UI elements will now be shown if an action is bound to the mouse wheel
  • HDR brightness will no longer be impacted by SDR brightness settings

New Features
  • Option to minimize when focus is lost in Borderless Fullscreen
  • Error message if the game is unable to open or write to a save file
  • Precision mouse mode*
    This new mode works by ignoring the default mouse-to-camera conversion implementation. Additional sensitivity fine-tuning can be done by tweaking values in the settings.ini file in the game installation folder. This mode should NOT be used in conjunction with Aim Assist.
Edytowane przez z1k
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukończyłem grę, jeszcze, co prawda, została mi królowa i dwie mgliste szczeliny, ale to praktycznie chwila roboty (jedna partyjka). 41h bardzo dobrej zabawy, fabularnie i gameplayowo. Walki czysto zręczniościowe, ale na K+M szło dobrze. Oczywiście nie obyło się bez skaz, niestety backtraking to bolączka tej gry, szczególnie, gdy za pierwszym razem się nie wyzbiera wszystkiego, ale też nie jest to obowiązkowe.

Technicznie nic do zarzucenia, gra latała bez problemów. Żadnych błędów, nic nie crashowało (nie to co Valhalla asasyńska).

Teraz tylko czekać na Ragnarok, pecetowy rzecz jasna. ☺️

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Fajny modzik ,przypominjacy młodszego  Kratosa

https://www.nexusmods.com/godofwar/mods/87

I taki ma byc,posuwać panienki,siać zniszczenie wszystkiego i wszedzie.W tej czesci oni tak go ugrzecznili i stonowali przy synu  ze masakra wrecz mam wrazenie ze to stary zmęczony życiem  dziadek...w porównaniu co on wyprawiał wczesniej.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 3.02.2022 o 16:29, lamparcicho napisał:

A jakiego tam ssd-eKA DAJO? :E 

Dajo SSDeka od KADAJO ale juz bez kakakasku :E

Edytowane przez rambek911
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Kubaś_30 napisał:

W tej czesci oni tak go ugrzecznili i stonowali przy synu  ze masakra wrecz mam wrazenie ze to stary zmęczony życiem  dziadek...w porównaniu co on wyprawiał wczesniej.

W jakim sensie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W weekend ukończyłem.

Jestem zachwycony tą grą... świetnie się przy niej bawiłem. Mam miłe wspomnienia z każdego Ex'a Sony wydanego na PC.

Totalnie zlałem Dying Light 2... bo ciągle mam ochotę grać w GoW i zrobić 100%.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To odpal NG+ i leć dalej.Złozysz sobie set Zeusa albo Aresa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gra jest dobra, prawię ukończyłem, ale jakim cudem wygrała goty w 2018r z RDR 2 to nie mam pojęcia. Absurd, tak jak ocena na rotten tomato 2 sezonu wiedźmina. 

Edytowane przez tomekpcl
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czy ta gra cały czas jest tak strasznie liniowa? Zagrałem chwilę (zabiłem trola i teraz czeka mnie walka z nieznajomym) i nie chcę mi się dalej w to grać. 

Niby fajne sceny walki ale no jakoś nie porywa mnie ta gra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głównie tak, ale za jakiś czas będziesz mógł trochę pozwiedzać na własną rękę, aczkolwiek bez odblokowanych umiejętności daleko nie pójdziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sorry że nie na temat gry,ale wiadomo w którym miesiącu w tym roku będzie Ghost of Tsushima na pc i czy w ogóle będzie?

Edytowane przez CzerwonyJohn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak naprawdę wciąż nie wiadomo czy Ghost of Tsushima na PC w ogóle wyjdzie. Nie było chyba jeszcze oficjalnego potwierdzenia, tylko przecieki.

Nawet Uncharted który jest zapowiedziany oficjalnie nie ma podanej jeszcze daty premiery więc pozostaje tylko czekać na jakieś oficjalne info od Sony.

A w temacie GoW = wyszedł nowy patch - 1.0.6.1 - ponoć poprawia działanie FSR likwidując rozmazywanie obrazu

Edytowane przez JohnyWol
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.02.2022 o 10:33, Szambo napisał:

W weekend ukończyłem.

Jestem zachwycony tą grą... świetnie się przy niej bawiłem. Mam miłe wspomnienia z każdego Ex'a Sony wydanego na PC.

Totalnie zlałem Dying Light 2... bo ciągle mam ochotę grać w GoW i zrobić 100%.

Nie dziwi mnie to 😉

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, JohnyWol napisał:

Tak naprawdę wciąż nie wiadomo czy Ghost of Tsushima na PC w ogóle wyjdzie. Nie było chyba jeszcze oficjalnego potwierdzenia, tylko przecieki.

Nawet Uncharted który jest zapowiedziany oficjalnie nie ma podanej jeszcze daty premiery więc pozostaje tylko czekać na jakieś oficjalne info od Sony.

Dzięki za odpowiedz.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ponad 2mln wg gamespy:
go33.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi