Skocz do zawartości
Grenouille

[500 zł] TABLET do Netflixa, przeglądarka, Messenger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Potrzebny tablet głównie do Netflixa, czasami jakieś prostej gierki (gry 3d raczej nie będą odpalane), przeglądarki i videorozmów na messengerze. 

Najlepiej 10 cali choć się naczytałem że w tym budżecie lepiej jaki 8-9 cali z lepszymi srodkiem także mogą byc też nie co mniejsze. 

Jestem w stanie dołożyć 100 zł do budżetu jeżeli sprzęt będzie tego wart. 

Nie mam jeszcze nic na oku, niestety tablety to totalnie nie mój temat a mam misję wybrać coś dobrego teściowej... Także z góry dziękuję za pomoc! 

Edytowane przez Grenouille

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz lepszy sprzęt z pojemniejszą baterią i 4GB RAM-u, to warto dołożyć do MatePad-a 10 z ekranem fhd, bo ten co wybrałeś ma hd. T5 też jest ok na androidzie 8.0, to ma google a w niektórych nowszych Huawei-ach nie ma sklepu play, co nie stanowi przeszkody, aby nabyć taki tablet i wgrać apki z poza sklepu. Tablet ma mieć modem LTE jak smartfon, czy będzie używany na domowym WiFi?

Rozsądne minimum to Huawei MatePad T10s WiFi 3GB/64GB granatowy  za 849zł z 3GB RAM, oraz dobrym ekranem.

Z nowości możesz też obejrzeć tablet OUKITEL OKT1 4/64GB Grey LTE za 749zł na Androidzie 11 z ekranem IPS 10.1 fhd i modemem LTE.

Edytowane przez pbesc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi