Skocz do zawartości
Xàntis

Nowy Macbook Pro i5/8/256 Touchbar 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Na sprzedaż posiadam komputer marki Apple, konkretnie model Macbook Pro z procesorem Intel Core i5, 8GB RAMu i dyskiem o pojemności 256GB a także z touchbarem. Procesor jest o mocy 2,4GHz (mocniejszy wariant). Komputer zakupiłem w połowie zeszłego roku w niemieckiej dystrybucji — sprzedaję go, bo tak naprawdę kupiłem wyłącznie ze względu na atrakcyjną cenę, a finalnie nigdy nawet nie aktywowałem. Teraz korzystam z nowszego, służbowego sprzętu więc ten tylko leży w szafie i się kurzy.

Ze względu na to, że komputer był kupiony w Niemczech, klawiatura jest w układzie AZERTY z niemieckimi znakami. Dodaję do komputera nakładkę na klawiaturę w standardowym układzie, więc komputer będzie jak z każdego Polskiego sklepu.

W zestawie cały zestaw producenta, oryginalne pudełko i papierologia + ładowarka, naklejka również są nienaruszone i do dyspozycji nowego właściciela :) Do tego oczywiście dowód zakupu.

Cena: 4100 + koszty wysyłki

https://allegro.pl/oferta/macbook-pro-13-i5-2-4ghz-8gb-256gb-szary-a1989-11334190945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena spadła do równo 4000, dodałem też real foto na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena zmieniona na 3650zł. Jest to ostatnia obniżka ceny. Link pozostał bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam wszystkich. Mam do sprzedania wydajną jednostkę. Pytanie jest. Za ile mogę ją sprzedać w obecnym czasie. Zakupiłem ją w XKOM, jak wychodziły karty RTX 3xxx. Grałem tylko i wyłącznie w Valorant/CSGO/Visage i to sporadycznie. O to dane sprzętu :  CPU : Intel Core i5-10400F. MOBO : Gigabyte Z490 UD. DISC : ADATA 1TB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro. MEMORY : Patriot 16GB (2x8GB) 3733MHz CL17 Viper Steel. COOLING ON PROCESOR : SilentiumPC Fera 3 EVO ARGB 120mm. GPU : Palit GeForce RTX 3060 Ti Gaming Pro OC 8GB GDDR6. CASE : SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB. PSU : SilentiumPC Vero L3 700W 80 Plus Bronze. Cały sprzęt wygląda następująco.    
    • Przede wszystkim, to autor tematu chyba nie podal na jakim systemie korzysta z komputera. Jak masz win 7 to doinstaluj win 10 na jakiejs innej partycji i zobacz na nim na najnowszych sterownikach, jak bedzie dzialal komputer. Edit: jesli dobrze widze to wedlug jednego z programow autor ma win 10 i dosc nowe sterowniki. Za to ja zwrocilbym uwage na to, ze wedlug tego programu karta graficzna nie ma physx, a to nie prawda. Moze niech autor sprobuje tez jakichs starszych sterownikow do grafiki. Natomiast jest wiele gier , przynajmniej ja mam takie doswiadczenie, ktore nigdy nie dzialaja dobrze bo sa zle napisane, do takich nalezy np. gothic 3, na czym bys go nie odpalil, to on zawsze ma przyciecia, zawsze sie lubi doczytywac. Jak jest z wiedzminem 3 to nie wiem, bo w niego jeszcze nie gralem, podobnie z monster hunterem. Gta 5 na maksymalnych detalach potrafi ponoc zarzynac nawet potezne komputery, chodzi o jakies trawniki czy chmury nie pamietam. A co do kingdom come, to jest to ponoc strasznie zbugowana gra i osobiscie watpie aby idealnie dzialala ona komukolwiek. No i na jakich detalach grales w te gry. Wymien tez autorze gry ktore dzialaja ci dobrze. I najwazniejsze, jak ci komputer dziala, to nic nie sprzedawaj, co najwyzej kup nowe czesci ale stare sprawdzone sobie zostaw. Ja mam swoja droga bardzo podobny komputer, plyta glowna msi z97 mate, procesor i7 4790k, 16 giga ramu 1600 i gtx 1060 3 giga. Ja bym ci radzil posprawdzac czy problem z wydajnoscia bedzie sie powtarzal przy wylaczonej/ wlaczonej v-sync, mozna tez sciagnac msi afterburnera i np ograniczyc w nim klatki do 60 na sekunde , u mnie w niektorych grach poprawia to plynnosc, np w shadow warrior 2. Zrodlem klopotu moga tez byc przestarzale sterowniki karty graficznej, np u mnie na win 7 na starych sterach bf1 dzialal okropnie i mocno nagrzewal procesor, na win 10 bylo za to w zasadzie idealnie. (edit, sterowniki masz nowe, ale w ost mozna sprobowac tez troszke starszych, zreszta moze cos na rzeczy jest z tym niewykrywaniem physx) Aha i jakim kablem masz podpiety monitor do komputera? Ufam ze kablem cyfrowym, a nie ze masz konwerter cyfrowo analogowy.
    • Ja tu jestem od lat  największy  wróg cheaterów ,a że mamy w tym temacie  2-3  co płacą za skilla  to  temat ciągle powraca.
    • Podaj całą specyfikacje. I w jakiej aplikacji konkretnie się dzieje.
    • 5 beeps bios to jest cpu error, podmień procesor i sprawdź
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...