Skocz do zawartości
Xàntis

Nowy Macbook Pro i5/8/256 Touchbar 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Na sprzedaż posiadam komputer marki Apple, konkretnie model Macbook Pro z procesorem Intel Core i5, 8GB RAMu i dyskiem o pojemności 256GB a także z touchbarem. Procesor jest o mocy 2,4GHz (mocniejszy wariant). Komputer zakupiłem w połowie zeszłego roku w niemieckiej dystrybucji — sprzedaję go, bo tak naprawdę kupiłem wyłącznie ze względu na atrakcyjną cenę, a finalnie nigdy nawet nie aktywowałem. Teraz korzystam z nowszego, służbowego sprzętu więc ten tylko leży w szafie i się kurzy.

Ze względu na to, że komputer był kupiony w Niemczech, klawiatura jest w układzie AZERTY z niemieckimi znakami. Dodaję do komputera nakładkę na klawiaturę w standardowym układzie, więc komputer będzie jak z każdego Polskiego sklepu.

W zestawie cały zestaw producenta, oryginalne pudełko i papierologia + ładowarka, naklejka również są nienaruszone i do dyspozycji nowego właściciela :) Do tego oczywiście dowód zakupu.

 

Cena: 4100 + koszty wysyłki

https://allegro.pl/oferta/macbook-pro-13-i5-2-4ghz-8gb-256gb-szary-a1989-11334190945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena zmieniona na 3650zł. Jest to ostatnia obniżka ceny. Link pozostał bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...