Skocz do zawartości
kacza

[3500] Programowanie, grafika oraz gry

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję podzespołów do komputera wielozadaniowego - programowanie, programy graficzne, gry (raczej mało wymagające np. sea of thieves, lol, cs, battlefront II).

Budżet może się zmienić przy sensownych argumentach.

Możliwość rozbudowy o dobrą kartę graficzną gdy przestanie wyrabiać/ceny wrócą do normalnych.

Moja propozycja z Moreli:

Płyta główna Gigabyte B450 AORUS ELITE V2 369zł

Zasilacz SilentiumPC Vero M3 600W (SPC268) 269 zł

Procesor AMD Ryzen 7 5700G, 3.8GHz, 16 MB, BOX (100-100000263BOX) 1679 zł

Pamięć Patriot Viper 4, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (PV416G320C6K) 311,16 zł

Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB (SPC262) 346,75 zł

Dysk SSD Samsung 970 EVO Plus 500 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (MZ-V7S500BW) 365 zł

Chłodzenie CPU SilentiumPC Fera 5 Dual Fan (SPC304) 149 zł

Razem: 3488,91 zł

Może jeszcze propozycję sklepów najtańszych bym poprosił :D 

Obecnie:

Monitor: XL2411Z (144Hz)

i5-4590

grafika padła r9 270

RAM 12GB

klawiatura padła Ozone Strike Battle

Myszka: Zowie EC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• OK, to to po 14 miesiącach od zamówienia: Muszę tutaj pochwalić iksa. Wiem, że ludzie wieszają na nich psy, ale moim zdaniem zachowali się BARDZO FAIR. Bo mogli anulować bez problemu, zwłaszcza wtedy, gdy zwykłe 3080 stały się EOL i weszły LHR. Wiem, że wiele sklepów dokładnie tak zrobiło - zakończono produkcję, nie zrealizujemy zamówienia, spadajcie. Iks wydał w zamian LHRki. Oczywiście nadal należy im się kop w dupę za to, że trzymali otwarte zamówienia na 3080 mając po parę sztuk każdego na premierę (zdaje się 5 sztuk TUF-ów na przykład), ale też duże brawa za doprowadzenie sprawy do końca. Na odchodne dostałem voucher na 5 dych w ramach przeprosin. Miłe - też nie musieli mi nic dawać przecież. Widzicie, net-szmaciarze? Tak należy postępować z klientem. Brawo @X-KOM.PL. Dzięki temu chętnie do Was wrócę   Sama karta - no cóż, Inno3D jest trochę przed PNY czy KFA w kategorii "egzotyka", ale generalnie na końcu stawki. A to się słabo sprzedaje. Wartość odsprzedaży potrafi być jakieś 10% mniejsza w porównaniu do MSI oraz ASUS. Ale co miałem powiedzieć? "Nie, nie chcę karty za pół obecnej ceny rynkowej" ? Wziąłem co dali Trochę szkoda, że nie gigabyte, bo zamiennie ludzie dostają Inno i Gigabajty, a Gigabyte łatwiej sprzedać w razie czego, ale już nie narzekam. Musiałem dopłacić 4 stówy, bo X4 to najwyższy model Inno3d, takie miał MSRP. Co wydaje się spoko. Od X3 recenzowanego w dzień premiery różni się dodatkowym heatpipe'm (8 zamiast 7) oraz czwartym wiatraczkiem do sekcji zasilania (raczej zbędny bajer). Podejrzewam, że hałasowo będzie coś jak Gigabyte Gaming, czyli nieźle. Powinien być trochę lepszy od Eagle. Jasne, będę pisał w odpowiednim temacie Zaraz się biorę za montaż. Pewnie będzie yebnięta i sypać artami na dzień dobry, znając moje szczęście  
    • Dalej nie puszczalem, odpale wieczorem jak mnie nie bedzie ale czas glownie zalezy od tego ile wpiszesz zeby testowal jeden etap. 4h dla jak dlugiego pojedynczego testu?
    • Rtx3080 odpalony , ale cewki grają . Na 6800xt było zauważalnie ciszej ... Mam nadzieję, że się ucisza jak karta się dotrze, jak nie to będę szukał na zamianę 6900xt z blokiem wodnym . 
    • Twoja płytka to był top do OC tych prockow pamiętam  lepsza byla tylko crosshair formula iv
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...