Skocz do zawartości
Petik

i9 10900F na i9 ale gen 11

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienie i9 10900F na jakiś procek gen 11 i9 obojetnie w sumie jaka kwestia dogadania, kupilem plyte z 590 i poprostu chce zeby karta chodzila w pcie 4.0 i ssd stad pomysł zamiany.

Edytowane przez Petik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Korzystałem z LastPass w wersji darmowej do czasu, aż nie wprowadzili limitu na rodzaj urządzeń (można było wybrać, czy chce się korzystać z tego softu na komputerach, czy na urządzeniach mobilnych czy jakoś tak) i przesiadłem się na Bitwarden. Po korzystaniu jakiś miesiąc byłem zadowolony i wykupiłem abonament roczny za 10 dolarów.
    • Cześć, Ostatnio miałem duże problemy z systemem częste blue screeny długie ładowanie normalnie jakby dysk/ram wysiadł. System ładował się tak długo i wywalał więc uznałem że to wina mojego starego HDD odłączyłem i wszystko bez problemowo do teraz. Gdy odpaliłem troszkę bardziej wymagająca grę która bez problemowo powinna działać to właśnie tak było wszystko śmigało jednak następnego dnia już co chwilę co jakieś ładowanie, freeze po prostu grę zmrażało i nie dało się grać były to takie freezy po wręcz 5minut. System działa normalnie szybko jak zawsze, próbowałem to jakoś naprawić jako że mam dwa monitory to na jednym próbowałem grać na drugim miałem menedżer zadań, okazało się że podczas freeza jest 100% zużycia dysku gdzie proces który ma największy wkład to 0.1 MB/s. Freeze trwają i trwają tak do teraz w każdym tytule nawet mało wymagającym. Dysk jest nowy ok. 6miesięcy. Szukałem w internecie rozwiązania próbowałem wszystkiego oprócz tego że ktoś z podobnym problemem musiał po prostu wymienić pastę w procesorze może ja też tak powinienem zrobić ale póki co nie mam jak. Proszę o pomoc, robiąc skany HD tune i Crystal Dysk wszystko było ok. Spec. CPU: 5 3600 Ryzen GPU: Gtx 1060 3gb RAM: 2x8GB G.SKILL 3200Mhz DYSK: Crucial 500GB 2,5" SATA SSD MX50 ZASILACZ: Bequiet s9 500w MOBA: Asus prime b550plus  
    • Patrząc na efekty sprzedażowe CP2077 i serialu, tak pewnie będzie.
    • Przytrzymaj na puste miejsce pulpitu i wybierz opcję "Ustawienia ekranu głównego", "Ustawienia launchera" lub analogiczną i tam powinna być opcja w stylu "Dodawaj autmoatycznie ikony nowych aplikacji". Nie mam i nigdy nie miałem urządzenia Realme, więc nie jestem pewien, jak dokładnie nazywa się w nich ta opcja, ale tak to wygląda na moim urządzeniu. Ale jest szansa, że i Ty tam ją znajdziesz, wszak to też Android, więc pozostawiam to nie jako dokładne rozwiązanie, a bardziej jako wskazówkę.
    • Przecież masz podane na tym screenie z testu do każdego GPU dokładne wyniki bencha RTX 3080 12GB ma 12151 RTX 4080 16GB ma 17607 Więc widać jak na dłoni, że procentowo 4080 jest wydajniejszy o 44.9%
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...