Skocz do zawartości
greyspider

Przejście z 3080 bez LHR na taką samę kartę z LHR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Proste i szybkie pytanie, przeszedłem z karty bez LHR (ASUS TUF OC) RTX 3080 na tą samą identyczną kartę ale z blokadą LHR, czy faktycznie trzeba instalowac na nowo sterowniki nvidia? Bo wszystko śmiga normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic robić, to identyczna karta ktora jedyne ma obniżona wydajność w kopaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, greyspider napisał:

czy faktycznie trzeba instalowac na nowo sterowniki nvidia? Bo wszystko śmiga normalnie

musiałeś mieć aktualne sterowniki bo LHR nie przyjmują starszych jak z maja tego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tornado3 napisał:

musiałeś mieć aktualne sterowniki bo LHR nie przyjmują starszych jak z maja tego roku

Rozumiem, dzięki, faktycznie jak patrzę to byłem na 472.12, bo to sprawdzony sterownik, z września 2021. Ale i tak widzę że zresetowało mi ustawienia nvidii.
Zrobiłem też foto z gpu-z z biosu i widzę że wkładając kartę z LHR mam jakimś cudem jakiś nowszy bios niż ten dostępny na stronie asusa do pobrania.
Czyżbym odkrył sposób jak zdjąć blokade LHR po prostu wgrywając bios z karty bez lhr? (bez v2)? :D

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Graphics-Cards/TUF-Gaming/TUF-RTX3080-O10G-GAMING/HelpDesk_Download/

OvIrR5A.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2021 o 16:46, greyspider napisał:

Witam,
Proste i szybkie pytanie, przeszedłem z karty bez LHR (ASUS TUF OC) RTX 3080 na tą samą identyczną kartę ale z blokadą LHR, czy faktycznie trzeba instalowac na nowo sterowniki nvidia? Bo wszystko śmiga normalnie

U mnie sterownik się przeinstalował.

Przy pierwszym uruchomieniu pulpit odpalił się w rozdziałce z pupty.

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...