Skocz do zawartości
Fuli1123

Wybór monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko warto kupić za tą cenę owy monitor, znacie firmę możecie coś o niej powiedzieć. A może coś innego w podobnej cenie.

https://www.amazon.de/-/pl/dp/B08DLC9HBG?tag=pepperpl09-21&language=pl_PL#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div

A może tej firmy będzie lepszy..

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-gigabyte-27-g27qc-a?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.11&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265

Edytowane przez Fuli1123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell S2722DGM oraz Gigabyte G27QC są chyba w tym momencie dwoma najsensowniejszymi wyborami na VA. Podlinkowałeś model Gigabyte G27QC A, który jest nową wersją z tego roku, posiada podobno zupełnie nową matrycę i jeszcze nie ma nigdzie testów. Osobiście zaryzykowałem i go kupiłem, natomiast jeszcze nie miałem okazji sprawdzić go w konkretniejszych strzelankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Gigabyte. Matryca powinna być naprawdę świetna, szczególnie do filmów, ale do gier też będzie petarda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Repljaer napisał:

Bierz tego Gigabyte. Matryca powinna być naprawdę świetna, szczególnie do filmów, ale do gier też będzie petarda. 

Osobiście już wybrałem ten 

https://m.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/dell-monitor-dell-27-s2721dgf-gaming-ips-qhd.bhtml?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr-iLcPUrKeYXgoivWUNyUlX3PQk2FXzEGn_-y85-T2RrsGi-BTnschoC4loQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Nie wiem czy trafny wybór, ale jak za 1500 zł to dobra okazja zwłaszcza że nanoIPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Fuli1123 napisał:

daj znać jak ci się podoba po iluś dniach uzytkowania bo tez o nim mysle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krzysztoflosinski napisał:

daj znać jak ci się podoba po iluś dniach uzytkowania bo tez o nim mysle :)

Nie ma problemu, dam znać.

@krzysztoflosinski nie ważne ?

Edytowane przez Fuli1123
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic bo przez przypadek napisałem, że inny model zamówiłem, ale był błąd w tłumaczeniu na Amazonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Fuli1123 napisał:

Nic bo przez przypadek napisałem, że inny model zamówiłem, ale był błąd w tłumaczeniu na Amazonie

czyli w koncu wziales tego Della z koncówką A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzysztoflosinskiNiestety Amazon, lubi trzymać paczki jak widać, będzie dopiero w czwartek, więc w niedzielę zdam relacje. ?

Edytowane przez Fuli1123
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzysztoflosinski .Dobra nie ważne, nie wiem czemu nie działa mi na HDMI jak podpinam pod kartę, ale Amazon wyraził chęć wysłania brakujących elementów skorzystałem. W poniedziałek będę miał kable. Trochę spanikowałem ?. Recenzja się trochę opóźni, przez ten czas mogę stwierdzić jedno, solidny monitor podstawka metalowa, rurka do monitora również, co do bólu głowy i oczu wypowiem się w wtorek po całym dniu spędzonym przed nim.

Edytowane przez Fuli1123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fuli1123 napisał:

@krzysztoflosinski .Dobra nie ważne, nie wiem czemu nie działa mi na HDMI jak podpinam pod kartę, ale Amazon wyraził chęć wysłania brakujących elementów skorzystałem. W poniedziałek będę miał kable. Trochę spanikowałem ?. Recenzja się trochę opóźni, przez ten czas mogę stwierdzić jedno, solidny monitor podstawka metalowa, rurka do monitora również, co do bólu głowy i oczu wypowiem się w wtorek po całym dniu spędzonym przed nim.

Niby każdy mowi ze lepiej display portem podlaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzysztoflosinski napisał:

Niby każdy mowi ze lepiej display portem podlaczac

Bo tak jest, lecz nie dostałem go ?, czekam na kolejną paczkę pisałem z supportem wykazali chęć wysłania brakujących elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzysztoflosinskipolecam serdecznie ten monitor, nie odczułem zmęczenia, bólu głowy jak i oczu monitor robi swoją robotę, w gram jak i filmach, w moim egzemplarzu trafiło się takie coś białego w rogu jak się czarny ekran to widać, ale jak się ustawi monitor to jest git. Polecam Ja kupiłem go za 1500 zł i robi robote

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Fuli1123 napisał:

@krzysztoflosinskipolecam serdecznie ten monitor, nie odczułem zmęczenia, bólu głowy jak i oczu monitor robi swoją robotę, w gram jak i filmach, w moim egzemplarzu trafiło się takie coś białego w rogu jak się czarny ekran to widać, ale jak się ustawi monitor to jest git. Polecam Ja kupiłem go za 1500 zł i robi robote

 

Lipa bo obecnie nie ma takiej ceny a i u wielu jest ten model bez literki A na końcu a to podobno bardzo ważne
a ty masz z literką A na koncu czy bez A?

Edytowane przez krzysztoflosinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, krzysztoflosinski napisał:

Lipa bo obecnie nie ma takiej ceny a i u wielu jest ten model bez literki A na końcu a to podobno bardzo ważne
a ty masz z literką A na koncu czy bez A?

Na kartonie jest napisane z końcówką A, zaś jak robiłem test wydajności w Assassins odyssey to pokazało że jest bez tej końcówki. Prawdę mówiąc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fuli1123 napisał:

Na kartonie jest napisane z końcówką A, zaś jak robiłem test wydajności w Assassins odyssey to pokazało że jest bez tej końcówki. Prawdę mówiąc nie wiem o co chodzi.

To dziwne.. i teraz nie wiadomo jaka kupic.. lipa trochę.  A jak ci go wyszukuje w kompie to jak pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem, przyszło działa i support działa idzie się dogadać. Wydaje mi się że zwrot normalnie w ich zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Fuli1123 napisał:

Ja zaryzykowałem, przyszło działa i support działa idzie się dogadać. Wydaje mi się że zwrot normalnie w ich zakresie.

Fajnie jakby dalo się z polskim dogadac Amazonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...