Skocz do zawartości
Miton

Canon pixma G3460 vs G3411

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jest jakaś szczególna różnica. Na stronie producenta w specyfikacji nie znalazłem. Przed chwilą wyszedłem z euro ze spóchniętym łbem, bo pan expert stwierdził że G3411 ma lepszą rozdzielczość skanowania, drukowania i ulepszoną głowicę...

No i znów nie kupiłem. Po cashbecku  G3460 tańsza 50zł.

Co byście brali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wiele podpowiedzi, zakupiłem G3411, bo to chyba z grubsza jeden ciul.

Mam jeszcze jedno pytanko.

Wziąłem 5 lat ubezpieczenia w sklepie, mogę mimo to zarejestrować produkt na stronie Canona i przedłużyć gwarę do 3 lat?

I co wtedy? Będę miał dwie do wyboru i sam decyduje z której skorzystam?

Edytowane przez Miton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem gwarancja producenta jest zawsze lepsza. Nawet na tym forum można przeczytać sporo historii jakie to niektórzy mieli problemy z respektowaniem gwarancji przez pewne sklepy (zależy od sklepu, poczytaj inny dział z narzekaniami na sklepy, to sobie wyrobisz opinię). U producenta jednak o wiele rzadziej się to zdarza (o ile oczywiście mówimy tu o normalnym producencie, a nie jakieś firmy krzak z Chin).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie, to wina gry Control potrafi się sypnąć do tej pory  Jeszcze pół biedy jak nam się sypie sama gra i nic więcej, bo jeżeli przy okazji uszkodzi ci zapis to już się robi niezły burdel, bo jakiś oszołom wymyślił że w grze będzie tylko jeden zapis, a jak ten zapis trafi szlag to możemy mieć w ogole problem aby odpalić grę już nie mówiąc o zapisie/odczycie. Z swojego doświadczenia powiem że na DX.11 gra jest znacznie stabilniejsza i np na Schum2 do tej pory gra niektorym się sypie pod DX.12 
    • Przykręć, przytnij, a szczeliny pianką czy inną taśma!
    • @adashi  Eskalacja do tych obozów koncentracyjnych (czy o czym rozmawiamy) nie wiąże się z jakimiś postępami na froncie.  Nie wierzę w łatwe i proste zakończenie tego konfliktu, ale myślę że kiedyś się zakończy. Trzeba będzie z ich dowódcami wejść do jednego pomieszczenia i negocjować warunki zawieszenia działań. Sytuacja w której _obydwie_ strony wymieniają się oskarżeniami o zbrodnie wojenne jest mniej efektywna od sytuacji, w której to jedynie my mamy listę ich zbrodniarzy wojennych. Absolutnie nie wierzę za to w efekt łagodzenia zachowań w świetle możliwej kary. Nie wierzę żeby ci, co mordują, grabią, gwałcą, itd cywili zmienili swoje zachowanie.  Założenia eskalacji? Myślę, że w Rosji nie wszyscy są szaleni i "opcja ostateczna" jest mało prawdopodobna...teraz. Dd sytuacji w jakiej jesteśmy, do sytuacji z wymianą nuków daleka droga. Ale...zamiast jednego wielkiego kroku do ekstremum, ludziom łatwiej jest zrobić dużo małych kroczków. Eskalacja, adaptacja do nowej sytuacji, eskalacja, adaptacja, eskalacja, adaptacja,..., i nagle się budzimy z dłonią nad atomowym guzikiem, bo jesteśmy już na wyczerpaniu wszystkich innych środków, których użyliśmy w tych małych kroczkach.
    • Karta integra alc897, raczej nie zakładam kupna dedykowanej 🤷‍♂️
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...