Skocz do zawartości
scratix

CPU + Mobo do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, jakiś mocny I7/i9 albo Ryzen 7 + dobre mobo.

Oferty proszę składać na PW, części najlepiej jak będą na gwarancji.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę miał do sprzedania Ryzena 5 3600 BOX z sygnaturki. Cena 900pln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę więcej niż Twój budżet, ale będę miał na sprzedaż i9-9900KF + Gigabyte Z390 Aorus Master (wszystko na gwarancji w x komie) 2200zł

Edytowane przez kapishon
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ryzen 7 3700X + Asus Prime X470-PRO - 1250zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i7 10700k + Z490MSI Tomahawk - Gwarancja do listopada 2023 w komputronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i9_9900K + Asrock Phantom Gaming 6 

Gwarancja i pudełka , papiery są 

mam jeszcze chłodzenie Corsair H115i Platinium jakby co do CPU 

Edytowane przez Czarny_PLone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferty proszę składać na PW, części najlepiej jak będą na gwarancji, chętnie kupię też pamięci DDR4 2x8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10700k + z490 gaming plus + 2x8gb patriot viper 4400mhz

2400 + ewerntualnie cooler bequieta za 100zł dorzuce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyłka.

Edytowane przez oh,shut up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11600k 900zl

10850k 1700zl

Msi z590 pro a wifi 550zl

Msi z490 tomahowk 650zl

Asus z590 strix e 900zl

Wszystko z morele,tylko zestaw cpu+mobo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Hej, jak pisałem: latam na DCS, MSFS, czasem Crusader Kings 3, Horizon zero dawn, HL:Alyx, Stellaris, Elden Ring, Everspace 2, Star Wars Squadrons.  Celuję w 4K, ew. 1440P. Everspace2 z dlss, Elden ring itp w 4k chodzą OK. HZD - nawet daje radę w 4K, ew 1440P. Tytuły od Paradoxu - wiadomo, że pójdą na 4k.  DCS i MSFS na VR. DCS po przejściu na OPEN XR daje radę na Pixel Density 1.0 na medium. Msfs - czekam na DLSS, bo tu wiadomo jak jest, dość słabo.  Grafa: 3070 TI  MB: Asus tuf Gaming x570 PLUS VR: Reverb G2  Sferis: super cena, ale jak pisałem mam 400 zł do odbioru w RTV Euro Agd i mogę z tego skorzystać, dlatego tego sklepu się trzymam. Do Sferis nie mam takiego upustu.  Po prostu nie wiem czy warto dopłacać do X, skoro na 5800X3D raczej nie uzbieram, a znowu płacić extra za te 200 Mhz, które w teorii wykręcę... stąd moje pytanie.  Czy ktoś widział w necie np. jakieś wrażenia z overclockingu 5600 itp itd... ew. kiedy na taki zakup się przygotować jak za rogiem jest AM5, a nie widzi mi się wymiana całej platformy, tym bardziej obecnie, gdzie to nowa platforma i może być z tym różnie.    THX za pomoc.   
    • Dzisiaj napływają do na Ukraińcy, a za dwie dekady będą napływać emigranci klimatyczni z dzisiaj ciepłych, a, kiedyś zbyt ciepłych krajów. IMO inwestycja a w mieszkanie w dużym mieście jest niezagrożona. A nawet jeśli miałoby coś się zmienić - to będzie powolny proces, więc przez x lat taka inwestycja będzie świetnie trzymać wartość plus zarabiać na wynajmie, a w odpowiednim momencie zawsze można sprzedać. Mieszkanie nie jebną z dnia na dzień o naście procent.
    • To jest jakaś dodatkowa ochrona po za AV, żeby zabezpieczyć swój komputer przed takimi wirusami, które nie były użyte w dziczy? Po za tym jakbym niby mogła złapać takiego wirusa, skoro nie pobieram i nie otwieram żadnych plików typu .exe? A w nich słyszałam, że są kejlogery i inne syfy. No dobra, to skoro np. bałabym się, że jakiś serwer VPNa zostanie kiedyś shakowany to mogłabym teoretycznie połączyć się najpierw z proxy, a póżniej z VPN i finito  Chyba mało prawdopodobne, że ktoś shakowałby obie. Czyli będąc na stronie https jestem bezpieczna? niż jakby to było w przypadku http?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...