Skocz do zawartości
Diesel_Wawa

MSI Z370 GODLIKE GAMING - wycena

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ potrzebne jest mi wiedzieć za ile pi razy drzwi taką płytę można było by dzisiaj kupić, ewentualnie sprzedać.

Płyta to Lambo na z370, nie ma takiej na allegro ani w obecnych ani w zakończonych aukcjach tak więc duży znak ?  Nowa kosztowała 2 kafle zł.

Ma ktoś jakiegoś pomysła, ewentualnie ktoś może wróżką jest? ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lambo, nie Lambo co nie zmienia faktu że to płyta pod starą i martwą podstawkę. Myślę że za ok 1200zł możesz wystawić.

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lambo to oc formula na z77/87 i imo za więcej niż 600 nikt nie kup 

Edytowane przez Ocho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównanie do lambo jakby nie patrzeć bardzo trafione ;)

Ta płyta jest tak bardzo premium, że miejscami straciła na walorach użytkowych - brak obsługi iGPU, ponadgabarytowe EATX... również tylko pozornie jest bardzo funkcjonalna, bo przez ograniczenia platformy i tak ma wiele zależności między portami (odpowiednie obsadzenie potrafi wyłączyć jeden z ethernetów XD)

Także mierzenie w nabywcę kierującego się praktycznością oznaczałoby równanie cen do zwykłego high-endu.

Jeżeli masz pełny komplet i płytę w nieskazitelnym stanie, dobrze to obfotografujesz i opiszesz, to może trafisz na jedną z tych osób, które kierują się sercem zamiast rozumem, i rzucą coś koło tysiaka.

Edytowane przez MitycznyJeż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za bardzo pomocne komentarze.

Generalne jest tak, że jest zestaw który ktoś tam sprzedaje ^^ i w tym zestawie jest ta płyta. Mam problem z wyceną bo płyty nie ma na naszych portalach sprzedażowych.

Gość-sprzedający nie chce mocniej opuścić ^^ całości dlatego mam zagwozdkę tak aby nie przesadzić z kwotą zakupu (wcześniej miał też gtx 1080ti w komplecie za odpowiednio więcej i wychodziło dobrze w takim układzie ale popełnił błąd i sprzedał oddzielnie 😜 ). Jest tak, że na prawie wszystko z tego zestawu miał bym pojedynczych klientów aczkolwiek taką płytę ciężko komuś "normalnemu" wcisnąć ^^

Generalnie sam na początku myślałem, że 1500zł (jest podobno pełny komplet z pudłem itp) to nie wyjęta cena za tego mobasa ale sprowadziliście mnie na ziemię ^^

Edytowane przez Diesel_Wawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi