Skocz do zawartości
Dominor11

Zacinanie się głosu w słuchawkach

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś będzie mi w stanie pomóc. od momentu, jak do starej płyty głównej (gigabyte 970A-DS3P) wgrałem aktualizację biosu pod dyski nvme, zamontowałem przejściówkę z tym dyskiem i postawiłem na tym system, to od czasu do czasu, gdy oglądam jakieś filmiki (głównie youtube/twitch) to głos w słuchawkach potrafi się zaciąć, filmik strasznie mozolnie idzie do przodu (w sumie to nie idzie, bo tnie sie jak cholera) a gdy jednocześnie gram w jakąś gre, to głos z tej gry mi również wywala, jest tylko odgłos zacinania. tak jest przez jakieś nie wiem, 2-3 minuty, potem się odcina i jest git. ewentualnie jak zgasze wszystkie gierki, youtube/twitcha, to wszystko wraca do normy. nie wiem czy problem leży po stronie dysku nvme, bo nie wiem w jaki sposób on miałby na to wpływać, podejrzewam jedynie słuchawki, ale nie wiem, może ktoś miał coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od odinstalowania sterowników do karty dźwiękowej, a następnie zainstalował je na nowo. Choć z drugiej strony to wcale nie musi dotyczyć dźwięku, skoro zacina Ci też filmiki. Niemniej jednak podejrzewałbym sterowniki (ogółem) w tej sytuacji. Zmieniałeś jakieś ustawienia ostatnio w dźwięku tudzież w grafice, czy tylko wgrywałeś nowy bios?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2021 o 21:27, MordoTyMoja napisał:

Zacząłbym od odinstalowania sterowników do karty dźwiękowej, a następnie zainstalował je na nowo. Choć z drugiej strony to wcale nie musi dotyczyć dźwięku, skoro zacina Ci też filmiki. Niemniej jednak podejrzewałbym sterowniki (ogółem) w tej sytuacji. Zmieniałeś jakieś ustawienia ostatnio w dźwięku tudzież w grafice, czy tylko wgrywałeś nowy bios?

Podejrzewałbym, że wina leży albo po stronie słuchawek, albo karty dzwiękowej, bo jak np. odpinam słuchawki, gdy się to wydarzy i wepne je od nowa, to sie ogarnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...