Skocz do zawartości
joepesci

Wybór monitora praca/filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

obecnie posiadam jeden monitor (24,5 144Hz TN) - stosuję go dość uniwersalnie. Natomiast szukam drugiego monitora, który będzie służył jedynie do pracy, oglądania filmów itp. Podpinany będzie pod laptopa z grafiką GTX 1050M lub GTX 3060 (dwa laptopy). Najbardziej zależy mi na tym żeby wygodnie się na nim programowało i ew. oglądało filmy. Dlatego mam tutaj dylemat czy brać kolejny 24.5, czy może skusić się na 27? Jak z rozdzielczością czy iść w coś więcej niż FHD skoro nie będzie on używany do gier? Myślę, że odświeżanie będzie tu mniej ważne z uwagi na zastosowanie.

e; szukam też jakiegoś uchwytu, który potrzymałby mi te dwa monitory. Dodam, że idealnie by było gdyby dało się go zamontować do biurka (najlepiej bezinwazyjnie), bo na chwilę obecną uchwyt do ściany odpada.

Dzięki!

Edytowane przez joepesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zapomniałem o najważniejszym praktycznie, mierzyłem w coś tak w granicach 1-1.5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę Eizo FlexScana EV2451, mam już go około roku właśnie głównie do pisania kodu, oglądania i grania w sumie też I sprawuje się świetnie. Osobiście mam też bardzo wrażliwe oczy i możliwość sciemnienia tego monitora też jest mega fajna + filtry. Zawsze masz 14 dni na zwrot jakby Ci nie spasowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Ten Philips wygląda ciekawie, co jeszcze ciekawego w tej cenie mogę zgarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...