Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Posiadam taki o to sprzęt:

Procesor: i5-4590, 3,30 GHz, 4 rdzenie, 4 wątki

karta graficzna: Geforce gtx 760, 2MB, GDDR5,

pamięć RAM: 8GB DDR3

dysk SSD: Kingston SV300S37A120G

zasilacz: be quiet! PURE POWER, model: BQ L8 - 500W

windows 10, 64 bitowy

monitor: LG Flatron W2242S, z rodzielczością 1680x1050, odświeżanie 60Hz

 

Niestety po prawie 10 latach muszę zmienić kartę graficzną na jakąś nową. Stąd moje pytanie, jaką kartę graficzną dobrać do takich podzespołów aby móc wykorzystać jej 100% mocy. Czy może też wraz z kupnem nowej karty wymagane by było zaopatrzyć się w nowszy procesor lub dokupić więcej RAM-u czy to już nie jest aż tak istotne? Docelowo chciałbym móc płynnie grać w wiedzmina 3 na wysokich ustawieniach czy płynnie grać w gierki FPS-owe takie jak: cs go, deep rock galactic itp, a także żeby wystarczył taki sprzęt na najnowsze produkcje na niskich wymaganiach ale przy zachowaniu płynności grania (pow. 60 fpsów).

Dodam, że budżet mam ograniczony do około 2500zł.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po taniości (gpu szybszy o ~jedna czwartą od gtx 760) + parę stów dostaniesz za starą kartę i czekać na niższe ceny kart graf.

https://www.x-kom.pl/p/699932-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-gtx-1050-ti-1-click-oc-4gb-gddr5.html

Nowy 1050 ti za 979 zł na dzisiejsze patoceny nie jest najgorszą ofertą.

 

Jak nie boisz się ryzyka to jakaś używka gtx 970 albo 1060 3 gb

Jak chcesz przepłacać (gpu szybszy o ~połowę od gtx 760)  https://www.x-kom.pl/p/699932-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-gtx-1050-ti-1-click-oc-4gb-gddr5.html

Przy tak słabych kartach procesor i tak nie będzie cię ograniczać.

Edytowane przez nalevathor
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, nalevathor napisał:

Najlepiej po taniości (gpu szybszy o ~jedna czwartą od gtx 760) + parę stów dostaniesz za starą kartę i czekać na niższe ceny kart graf.

https://www.x-kom.pl/p/699932-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-gtx-1050-ti-1-click-oc-4gb-gddr5.html

Jak chcesz przepłacać (gpu szybszy o ~połowę od gtx 760)  https://www.x-kom.pl/p/699932-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-gtx-1050-ti-1-click-oc-4gb-gddr5.html

:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale jednak bardziej bym się skłaniał do kupna karty ze średniej albo nawet trochę wyższej półki żeby mieć zapas z optymalną grywalnością na wschodzące różne, coraz to bardziej wymagające produkcje.

Zastanawiałem się nad taką propozycją... https://www.x-kom.pl/p/492975-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-rtx-2060-1-click-oc-6gb-gddr6.html . 6GB pamięci i jej rodzaj GDDR6 to już znaczny przeskok z mojej aktualnej karty. Domyślam się też, że wtedy procesor musiałbym już wymienić na jakiś sprawniejszy model i pewnie też dokupić trochę RAM-u aby uniknąć "bottleneck-u"?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma co wymieniać ani dokładać. Ten zestaw to trupek.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś wymienić np na i7 4770 + dołożyć drugi moduł ramu 8gb jeśli masz to 1x8 oczywiście aby to miało w miarę ręce o nogi jeszcze więc bez sensu inwestować w tą platformę.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hebdolinka napisał:

Cześć!

Posiadam taki o to sprzęt:

Procesor: i5-4590, 3,30 GHz, 4 rdzenie, 4 wątki

karta graficzna: Geforce gtx 760, 2MB, GDDR5,

pamięć RAM: 8GB DDR3

dysk SSD: Kingston SV300S37A120G

zasilacz: be quiet! PURE POWER, model: BQ L8 - 500W

windows 10, 64 bitowy

monitor: LG Flatron W2242S, z rodzielczością 1680x1050, odświeżanie 60Hz

 

Niestety po prawie 10 latach muszę zmienić kartę graficzną na jakąś nową. Stąd moje pytanie, jaką kartę graficzną dobrać do takich podzespołów aby móc wykorzystać jej 100% mocy. Czy może też wraz z kupnem nowej karty wymagane by było zaopatrzyć się w nowszy procesor lub dokupić więcej RAM-u czy to już nie jest aż tak istotne? Docelowo chciałbym móc płynnie grać w wiedzmina 3 na wysokich ustawieniach czy płynnie grać w gierki FPS-owe takie jak: cs go, deep rock galactic itp, a także żeby wystarczył taki sprzęt na najnowsze produkcje na niskich wymaganiach ale przy zachowaniu płynności grania (pow. 60 fpsów).

Dodam, że budżet mam ograniczony do około 2500zł.

Pozdro!

Sama wymiana CPU + mobo + RAMu to będzie plus minus 1500 zł. Można poszukać używki 1060 6GB do 1000 zł powinna się znaleźć. Ewentualnie używanej 1070, niektórzy sprzedawali za 1200 zł tutaj na forum. 

11400F + B560 + Viper 16 GB CL17

RAM

PROC

PŁYTA

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana poszczególnych podzespołów w obecnym zestawie nie ma najmniejszego sensu, bo koszty zmiany w obrębie tej platformy byłyby irracjonalnie wysokie, zwłaszcza pod względem ewentualnych korzyści.

Co do karty graficznej to sytuacja jest trudna. Nie wiem czy uda się tobie zawrzeć w określonym budżecie (2500 zł), będzie to szalenie trudne, głównie ze względu na kartę graficzną, skoro chcesz grać w nowsze produkcje, choćby nawet w niskich detalach. Przejdź do działu zestawy i załóż osobny temat, chłopaki znają się tam na robocie, zrobią co w ich mocy. Warto też rozważyć procesor ze zintegrowaną kartą graficzną i spróbować potem na spokojnie upolować okazyjnie jakąś niezbyt wymagającą grafikę w mniej niż zwykle zabójczej cenie. 

Edytowane przez addept
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu znajdzie używkę w okolicy 1000 zł jeśli chodzi o GPU. Zwłaszcza że leci na niższej rozdzielczości niż FHD, więc nie będzie potrzeba aż tyle mocy. 1060 6 GB będzie idealny na styk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio z ryzykiem bez gwarancji gtx 1060 3gb. Okolice 1000 zł.

Używane z gwarancją i dobrze wynegocjowaną ceną gtx 1660. Idzie łatwo przepłacić.

Przy nowych kartach ciężko podać cokolwiek bo wszystko w dobrej cenie znika na pniu.

8 godzin temu, TheMr. napisał:

Bez problemu znajdzie używkę w okolicy 1000 zł jeśli chodzi o GPU. (...) 1060 6 GB będzie idealny na styk. 

Wątpię żeby znalazł ten model w tej cenie, a jeśli nawet to ryzyko będzie znacznie większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, hopes napisał:

Tanio z ryzykiem bez gwarancji gtx 1060 3gb. Okolice 1000 zł.

Używane z gwarancją i dobrze wynegocjowaną ceną gtx 1660. Idzie łatwo przepłacić.

Przy nowych kartach ciężko podać cokolwiek bo wszystko w dobrej cenie znika na pniu.

Wątpię żeby znalazł ten model w tej cenie, a jeśli nawet to ryzyko będzie znacznie większe.

Bez problemu. Znajomy wymienial 970 na 1070, znalazł za 1200 zł jakoś tydzień temu. 

1060 3 GB jest karta niegrywalna od jakiegoś czasu. Szkoda marnować pieniędzy. 

Ryzyko? Prawie żadne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2016r również miałem config i5 4590 i gtx 1060 6gb, działało to znakomicie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, hebdolinka napisał:

Cześć!

Posiadam taki o to sprzęt:

Procesor: i5-4590, 3,30 GHz, 4 rdzenie, 4 wątki

karta graficzna: Geforce gtx 760, 2MB, GDDR5,

pamięć RAM: 8GB DDR3

dysk SSD: Kingston SV300S37A120G

zasilacz: be quiet! PURE POWER, model: BQ L8 - 500W

windows 10, 64 bitowy

monitor: LG Flatron W2242S, z rodzielczością 1680x1050, odświeżanie 60Hz

 

Niestety po prawie 10 latach muszę zmienić kartę graficzną na jakąś nową. Stąd moje pytanie, jaką kartę graficzną dobrać do takich podzespołów aby móc wykorzystać jej 100% mocy. Czy może też wraz z kupnem nowej karty wymagane by było zaopatrzyć się w nowszy procesor lub dokupić więcej RAM-u czy to już nie jest aż tak istotne? Docelowo chciałbym móc płynnie grać w wiedzmina 3 na wysokich ustawieniach czy płynnie grać w gierki FPS-owe takie jak: cs go, deep rock galactic itp, a także żeby wystarczył taki sprzęt na najnowsze produkcje na niskich wymaganiach ale przy zachowaniu płynności grania (pow. 60 fpsów).

Dodam, że budżet mam ograniczony do około 2500zł.

Pozdro!

Jak chcesz grać w nowe tytuły kup sobie xsx lub ps5 , komp na dzis do nowych gier to ponadprzecietny wydatek chyba że chcesz katować jakiegos lola dote czy cs go to wtedy dołóż sobie gtx1050ti

37 minut temu, psiak91 napisał:

W 2016r również miałem config i5 4590 i gtx 1060 6gb, działało to znakomicie. 

 

Ja mialem i5 7400 z gtx 1060 6gb i nie domagał w takim novigradzie w w3 procek a tamten jest jeszcze starszy gtx 1050ti wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, voltq napisał:

Jak chcesz grać w nowe tytuły kup sobie xsx lub ps5 , komp na dzis do nowych gier to ponadprzecietny wydatek chyba że chcesz katować jakiegos lola dote czy cs go to wtedy dołóż sobie gtx1050ti

Ja mialem i5 7400 z gtx 1060 6gb i nie domagał w takim novigradzie w w3 procek a tamten jest jeszcze starszy gtx 1050ti wystarczy

Ktoś chce ulepszyć kompa, a Ty wyskakujesz kup se konsole... Ktoś może nie lubi grać na padzie, do tego w 30 fps... Chyba nie po to zakłada temat, jakby chciał kupić konsolę... 

 

Polowanie na xeona lub i7 4770, dołożenie ramu, no i karta, ale tu desperacja musi być, bo ceny są tak popier... Że najlepiej olać granie. 1000 zł za paździerza pokroju 1050Ti ,to chyba kupi człowiek co ma nierówno pod sufitem... Jak masz ciśnienie na granie to jest jedyna sensowna opcja, jak nie to jak pisałem wyżej, olej granie. No ale nałóg to nałóg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Ktoś chce ulepszyć kompa, a Ty wyskakujesz kup se konsole... Ktoś może nie lubi grać na padzie, do tego w 30 fps... Chyba nie po to zakłada temat, jakby chciał kupić konsolę... 

 

Polowanie na xeona lub i7 4770, dołożenie ramu, no i karta, ale tu desperacja musi być, bo ceny są tak popier... Że najlepiej olać granie. 1000 zł za paździerza pokroju 1050Ti ,to chyba kupi człowiek co ma nierówno pod sufitem... Jak masz ciśnienie na granie to jest jedyna sensowna opcja, jak nie to jak pisałem wyżej, olej granie. No ale nałóg to nałóg ?

Ale twórca tematu, może nie zdawać sobie sprawy, jakie problemy są z dostępnością kart, więc ta porada o konsoli to 100% prawdy. Bardziej martwi mnie Twoje doradzanie przez dokładanie do trupa jakim jest ten komp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mark97 napisał:

Ale twórca tematu, może nie zdawać sobie sprawy, jakie problemy są z dostępnością kart, więc ta porada o konsoli to 100% prawdy. Bardziej martwi mnie Twoje doradzanie przez dokładanie do trupa jakim jest ten komp.

Przeczytaj może jeszcze raz pierwszy mój akapit. Dla niektórych przeskoczenie z m+k na pada jest bardzo ciężko ogarnąć, a grać z aimami to trochę uwłaczające jest?

Autor sprzeda procka za 2-3 stówki, w tej cenie kupi xeona 4/8, dołoży kostkę ramu w cenie 80 zł i kupi sobie porządną kartę i będzie sobie powoli zbierał na nową platformę. Bądźmy szczerzy ale 2500 zł na proca, mobo, ram i gpu to jest mało. Jak taki paździerz jak 1050Ti chodzi za 1000 zł no to jest śmiech na sali, a tak może trochę dołożyć i czaić się na 3060 może nawet Ti.

Ja dwa lata temu przeskoczyłem praktycznie za darmo z ww procka tylko z K, na i7 4770 i AC czy w innych grach stutter jak ręką odjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też wolę na low niż na konsoli. Miałem jeszcze rok temu rx 570 i jakbym nawet go miał do dziś to by tak zostało. Z drugiej strony nie ma sensu rzeźbić z cpu itd nie mając GPU, więc tu całą uwagę trzeba skupić na tym. Od 1060 z allegro począwszy, na opcji na bogato typu 3060ti skończywszy, do wyboru zależnie od budżetu i szczęścia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TheMr. napisał:

Bez problemu. Znajomy wymienial 970 na 1070, znalazł za 1200 zł jakoś tydzień temu. 

Chętnie kupię 10 sztuk w stanie idealnym i sprzedam z łatwością za 1500 zł bo wszędzie wołają więcej. Znalazł łosia co mu sprzedał sprawnego gtx 1070 za 1200 zł albo sprzedający znalazł naiwnego i sprzedał szrota za 1200 zł. Ciekawe kto został poszkodowany sprzedający czy kupujący.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, hopes napisał:

Chętnie kupię 10 sztuk w stanie idealnym i sprzedam z łatwością za 1500 zł bo wszędzie wołają więcej. Znalazł łosia co mu sprzedał sprawnego gtx 1070 za 1200 zł albo sprzedający znalazł naiwnego i sprzedał szrota za 1200 zł. Ciekawe kto został poszkodowany sprzedający czy kupujący.

Idź, szukaj, uda Ci się kupić nawet 20 sztuk. Tutaj na forum jeszcze 2 tyg temu latały takie ceny. Jak lubisz być cwaniakiem i zarabiać na sytuacji z GPU to nie będę się wtrącał. Nie znalazł łosia, tylko osobę która ma głęboko sytuację z GPU i wie ile naprawdę jest warta karta bez gwarancji która ma na sobie 4 lata. 1080 nawet za 1.7-1.9k widywałem, ale takie sytuacje znikają w pierwsze 10 minut. Także warto polować. Obecnie topowe modele kart wytrzymują lekko po 5 lat, jeśli w pierwszym roku nie było awarii to jest dobry wyznacznik. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-gtx-1060-6gb-si-oc - 1100 zł, jeszcze do 1000 zł spuszczasz na spokojnie. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gtx-1060-6-gb-gainward

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zotac-geforce-gtx-1060-amp-edition-6gb-gddr5-ara

https://allegrolokalnie.pl/oferta/msi-geforce-gtx-1060-armor-oc-v1-6gb-gddr5-dn4

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6-gb-11260871626

Jak potrafisz rozmawiać to na spokojnie spuszczasz te ceny do 1.2k. 

I z 1070 jest to samo, spuszczasz do ceny jaka Ci się podoba. A tak, karty wiszą i nie chcą się sprzedawać w tych cenach bo każdy wie ile są na serio warte. A sprzedający wie, że lepiej mieć w kieszeni x ilość gotówki niż bujać się z 4 letnią kartą i liczyć że się zarobi trochę więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TheMr. napisał:

Idź, szukaj, uda Ci się kupić nawet 20 sztuk. Tutaj na forum jeszcze 2 tyg temu latały takie ceny. Jak lubisz być cwaniakiem i zarabiać na sytuacji z GPU to nie będę się wtrącał. Nie znalazł łosia, tylko osobę która ma głęboko sytuację z GPU i wie ile naprawdę jest warta karta bez gwarancji która ma na sobie 4 lata. 1080 nawet za 1.7-1.9k widywałem, ale takie sytuacje znikają w pierwsze 10 minut. Także warto polować. Obecnie topowe modele kart wytrzymują lekko po 5 lat, jeśli w pierwszym roku nie było awarii to jest dobry wyznacznik. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-gtx-1060-6gb-si-oc - 1100 zł, jeszcze do 1000 zł spuszczasz na spokojnie. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gtx-1060-6-gb-gainward

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zotac-geforce-gtx-1060-amp-edition-6gb-gddr5-ara

https://allegrolokalnie.pl/oferta/msi-geforce-gtx-1060-armor-oc-v1-6gb-gddr5-dn4

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6-gb-11260871626

Jak potrafisz rozmawiać to na spokojnie spuszczasz te ceny do 1.2k. 

I z 1070 jest to samo, spuszczasz do ceny jaka Ci się podoba. A tak, karty wiszą i nie chcą się sprzedawać w tych cenach bo każdy wie ile są na serio warte. A sprzedający wie, że lepiej mieć w kieszeni x ilość gotówki niż bujać się z 4 letnią kartą i liczyć że się zarobi trochę więcej. 

Cwaniakiem to możesz nazywać swojego kolegę. Karty są warte tyle jak i cała reszta. Jeśli nowe gpu kosztuje 3x drożej niż powinno to ceny na rynku wtórnym też się zmienią. Te osoby co nie znają sytuacji GPU to łosie. No chyba że leżą na kasie i ich faktycznie nie obchodzi czy wydadzą 5 czy 10 tysięcy tylko takie osoby mają zazwyczaj najlepsze GPU na rynku w danym momencie nie gtx 1070. Co do ceny gtx 1080 to 1,9k jest jeszcze rozsądnie wycenione w porównaniu do absurdalnej ceny gtx 1070 za 1200 zł czy 1060 6gb za 1000 zł gdzie trzeba znaleźć łosia.

MSI GeForce GTX 1060 ARMOR OC V1 6GB GDDR5 z twojego linku właśnie poszła za 1489,90 zł.

Jak sprzedawałem własną kartę to olewałem oferty co zbijali mocno cenę. Kilku nawet wyrażało swoją opinię. Jedna osoba chwaliła się że kupiła rtx 2060 na gwarancji za 1500 zł i to normalna cena. Oczywiście... ale nie dzisiaj. Życzę powodzenia i przede wszystkim wytrwałości w szukaniu takim osobom.

Karty schodzą o to się nie bój. Te zdecydowanie droższe oferty jasne że będą wisieć. Hah 300-500 zł to trochę więcej? To jakieś 20 procent o ile nie więcej... Niezłą promocję sobie wymyśliłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hopes napisał:

Cwaniakiem to możesz nazywać swojego kolegę. Karty są warte tyle jak i cała reszta. Karty schodzą o to się nie bój. Te zdecydowanie droższe oferty jasne że będą wisieć. Hah 300-500 zł to trochę więcej? To jakieś 20 procent o ile nie więcej... Niezłą promocję sobie wymyśliłeś.

Będę sobie nazywał ciebie jak sobie zachce, jeśli Ci się nie podoba, to nie mój problem. 

Karty wiszą. Schodzą z linków bo nikt ich nie kupuje, jeśli cena jest mocno zawyżona. Z paroma już cwaniakami gadałem którzy chcieli sobie na sytuacji GPU zarobić i spokojnie schodzą z ceny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TheMr. napisał:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-gtx-1060-6gb-si-oc - 1100 zł, jeszcze do 1000 zł spuszczasz na spokojnie. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gtx-1060-6-gb-gainward

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zotac-geforce-gtx-1060-amp-edition-6gb-gddr5-ara

https://allegrolokalnie.pl/oferta/msi-geforce-gtx-1060-armor-oc-v1-6gb-gddr5-dn4

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6-gb-11260871626

Jak potrafisz rozmawiać to na spokojnie spuszczasz te ceny do 1.2k. 

I z 1070 jest to samo, spuszczasz do ceny jaka Ci się podoba. A tak, karty wiszą i nie chcą się sprzedawać w tych cenach bo każdy wie ile są na serio warte. A sprzedający wie, że lepiej mieć w kieszeni x ilość gotówki niż bujać się z 4 letnią kartą i liczyć że się zarobi trochę więcej. 

Dobrze się czujesz? :lol2: Wysyłasz jakieś aukcje po 1500-1600zł i jeszcze ten śmieszny tekst "JAK POTRAFISZ ROZMAWIAĆ, TO SPUSZCZASZ TE CENY DO 1,2K" xD Tak, tak, oczywiście. A w tej bajce były smoki? Według twojej pokręconej logiki ludzie wystawiający karty po 1600zł chętnie oddadzą je po "rozmowie" za 400zł mniej "bo tak". Już nawet nie wspomnę o tym, że połowa twoich aukcji, które uznałeś za legitne okazje to oferty od cwaniaków-handlarzy sprzedających używany szrot, który miał X wcześniejszych właścicieli, albo janusze-dorobkiewicze wystawiające GTX 1060 wersję ASUS MINING EDITION próbujący wmawać w opisie, że karta nie kopała. Na dodatek 90% twoich ofert to allegrolokalnie, czyli brak ochrony kupujących i konta z zerową ilością komentarzy. 

Cytat

I z 1070 jest to samo, spuszczasz do ceny jaka Ci się podoba.

Nom, na pewno. Ktoś wystawia za 1900, przychodzisz Ty i mówisz "panie, za drogo, spuszczaj do ceny jaka mi się podoba, czyli 900zł i biorę". A on na to, że jasne, spoko, nie ma problemu. Zaraz idę pakowac. 

Cytat

Jakbyś nie zauważył, to 6 osób kupiło tę kartę dając 1599zł, a ty coś majaczysz o "zbijaniu ceny do 1100-1200zł. Idź i zaproponuj mu tyle. To typ cię wyśmieje, kopnie w dupę i powie zgodnie z prawdą, żebyś spadał na drzewo prostować banany i nie będzie ci niczego sprzedawał za 1200, skoro te karty mu schodzą po 1600.

Edytowane przez glubisz
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Ktoś chce ulepszyć kompa, a Ty wyskakujesz kup se konsole... Ktoś może nie lubi grać na padzie, do tego w 30 fps... Chyba nie po to zakłada temat, jakby chciał kupić konsolę... 

 

Polowanie na xeona lub i7 4770, dołożenie ramu, no i karta, ale tu desperacja musi być, bo ceny są tak popier... Że najlepiej olać granie. 1000 zł za paździerza pokroju 1050Ti ,to chyba kupi człowiek co ma nierówno pod sufitem... Jak masz ciśnienie na granie to jest jedyna sensowna opcja, jak nie to jak pisałem wyżej, olej granie. No ale nałóg to nałóg ?

Większość starych dobrych gier dostała juz patcha z możliwością gry w 60 fps , a większość nowych nastawia się na tryb wydajność 60 fps i jakość , wiec w tej generacji przechodzą na standard 60 fps , pada do pc tez mozesz podpiąć , poza grami fps itd pad wg mnie jest dużo lepszy i wygodniejsze od m+k a na pc przegralem dobre 20 lat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, TheMr. napisał:

Będę sobie nazywał ciebie jak sobie zachce, jeśli Ci się nie podoba, to nie mój problem. 

Problem to raczej właśnie ty masz. Inaczej byś tak nie pisał. Możesz mnie nawet nazywać Susan, jeśli Ciebie to uszczęśliwi. Niemniej to zwykły brak kultury. Nie znasz człowieka i przy pierwszej okazji nazywasz kogoś cwaniakiem. Nieładnie.

42 minuty temu, TheMr. napisał:

Karty wiszą. Schodzą z linków bo nikt ich nie kupuje, jeśli cena jest mocno zawyżona. Z paroma już cwaniakami gadałem którzy chcieli sobie na sytuacji GPU zarobić i spokojnie schodzą z ceny. 

I myślisz że za 1500 zł gtx 1070 by się nie sprzedał szybko? Tylko łoś sprzedałby gtx 1070 za 1200 zł. GTX 1060 6gb został sprzedany za 1400 zł i się ma nijak do twojej teorii. Poza tym gdyby ceny nie były zawyżone to gtx 1060 6gb miałbyś za 500 zł nawet, a gtx 1080 za 1000 zł pewnie.

 

Może uproszczę dla Ciebie.

Ceny nowych kart są chore więc ceny używanych kart też będą chore. Reszta nikogo nie obchodzi. Takie są ceny i już koniec kropka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, glubisz napisał:

Dobrze się czujesz? :lol2: Wysyłasz jakieś aukcje po 1500-1600zł i jeszcze ten śmieszny tekst "JAK POTRAFISZ ROZMAWIAĆ, TO SPUSZCZASZ TE CENY DO 1,2K" xD Tak, tak, oczywiście. A w tej

A potem przychodzi rzeczywistość i osoba kupuje je taniej :E Rozumiem że wychowali cię w piwnicy to nie potrafisz rozmawiać, ale serio nie jest to trudne. W ostatnim czasie, czyli pół roku kupiłem 10 kart dla znajomych właśnie z serii 1xxx, bo nic innego na rynku nie było, także możemy zakończyć wątek, bo Ty niczego nie kupiłeś. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...