Skocz do zawartości
Mareckyy

Słuchawki do 300 zł - filmy, muzyka z YT itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Szukam słuchawek do oglądania seriali, youtube'a, odsłuchu muzyki z YT. Gram bardzo mało więc to nie priorytet, ale jakby miały na jednym jacku też mikrofon to spoko. Nie mam kompletnie pojęcia jakie modele wchodzą w grę. Do 300 zł, chyba, ze naprawde warto wydac wiecej na jakis przeskok jakosci/wygody etc. Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Mareckyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zintegrowana dźwiękówka z płyty nic lepszego Ci za bardzo nie obsłuży, może poza pojedynczymi przypadkami. Jaki sprzęt miałeś wcześniej? Co Ci się w nim podobało, czego brakowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, TrueFaith napisał:

Zintegrowana dźwiękówka z płyty nic lepszego Ci za bardzo nie obsłuży, może poza pojedynczymi przypadkami. Jaki sprzęt miałeś wcześniej? Co Ci się w nim podobało, czego brakowało?

Mialem jedenasto- już letnie hd201 i tak naprawdę poza tym, że w starych czasach grałem w CSa i pozycjonowanie było tam tragiczne to nie miałem do tych słuchawek zastrzeżeń - jeśli miałem cokolwiek lepszego na uszach w życiu to tylko na chwilę więc nie wiem nawet co tracę nie mając nic lepszego - czyli jakikolwiek upgrade będzie dla mnie zmianą na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz koniecznie słuchawki z mikrofonem to wybór z sensownych ogranicza się do HyperX Cloud i Logitech G432 (konkretnie ten model). 

Bez mikro masz ISK HD9999, Sennheisery HD559, Takstary Pro82,  Snab AF100, Shure SRH440 (tutaj bardzo dobra izolacja, za to polecałbym zmienić oryginalne pady na grubsze i miększe, pasują HM5). Wszystkie te sprzęty "pójdą" ze współczesnej integry, wszystkie grają inaczej, ale po HD201 raczej wszystkie będą dla Ciebie świetne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, mam chyba tylko jeszcze jedno pytanie - czy w tych słuchawkach, które mają okrągłe nauszniki, da się siedzieć na dłuższą metę? Nie wydaje mi się, żeby specjalnie dobrze pasowały do małżowiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ISK HD9999 czarny topowe słuchawki w takim budżecie. Świetnie wyciszają otoczenie, mega wygodne i piękny, czysty dźwięk. Nie wykorzystasz potencjału na zintegrowanej dźwiękowej, przyda się "wzmacniacz", ale możesz go kupić z czasem, i tak będziesz mega zadowolony ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Mareckyy napisał:

Dzięki, mam chyba tylko jeszcze jedno pytanie - czy w tych słuchawkach, które mają okrągłe nauszniki, da się siedzieć na dłuższą metę? Nie wydaje mi się, żeby specjalnie dobrze pasowały do małżowiny.

Wszystkie te sprzęty są wokółuszne czyli małżowiny nie dotykają lub dotykają w nieznacznym stopniu, to jest duży sprzęt w porównaniu do HD201

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi