Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Under555

ssd m2 podzielony na pól - instalka W10 + W10 Live

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, powiedzcie mi prosze czy jest możliwa do zrobienia taka rzecz

kupno taniego dysku ssd m2 (bez nvme) za jakieś 150zł o pojemności o 500GB

podzielenie go jakoś na pól (pewnie jakimś narzędziem) ,żeby był widziany jako dwa urządzenia fizyczne 

nr.1 ok 80gb - na niego rufusem wgrałym instalkę Windowsa 10 i raz na jakieś 2 tygodnie wgrywałbym nowy obraz bo potem (przy instalacji wiekszej ilości systemów) to się opłaca - bo mnie roboty ma windows update 

nr.2 Windows 10 Live odpalany z ssd - a na nim byłyby narzędzia diagnostyczne + ETS 2 i GTA V
po co? wtedy jak mam komputer na szybko przetestować to mógłbym odpalić windows live z usb z tego dysku  + zainstalować dosłownie driver nvidii do gpu (bo nie można mieć na raz zainstalowanych kilku np. 4 popularnych modeli prawda?) i od razu mogę puścić podstawowe stress testy ,żeby zobaczyć czy komputer jest sprawny.

 

te gry z kolei na tym windowsie go byłyby po to,żeby bez instalowania swojego steama móc na kompie (z usb) pograć w te dwa tytuły.

 

 

Do zrobienia?

 

w jaki sposób?

 

jakieś ograniczenia czy wymagania co do dysku są specjalne? albo co do obudowy na dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...