Skocz do zawartości
akodo

Klawiatura SPC Gear, jakieś opinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam BIAŁEJ niedrogiej klawiatury w mniejszym rozmiarze(bez klawiatury numerycznej)

Nie musi byc mechaniczna ale żeby była solidna i responsywna, typowo aby była wygodna do grania

znalazłem coś takiego ale pierwsze słyszę o tej firmie i dlatego tez cena wydaje mi się wygórowana.

https://www.x-kom.pl/p/610167-klawiatura-przewodowa-spc-gear-gk630k-onyx-white-tournament-kailh-red-rgb.html?snrai_campaign=YjYAzyhGQbDJ&snrai_id=64631b48-85fa-4b2d-8e1d-bcd71681fc65

Macie jakieś doświadczenia z ta marką? Możecie polecicie coś innego co spełnia te kryteria?

Edytowane przez akodo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nieszczęście osób lubujących się w tej kolorystyce w Polsce jest dość niewielki ich wybór. Model który podesłałeś jest OK w swojej cenie i jeśli zależy Ci na białej barwie to powinieneś być zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za stówkę więcej można dostać Razer'a w preferowanej przez Ciebie kolorystyce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, BTPOTW napisał:

Ten model ciężko uznać za dobry, ma tragiczne stabilizatory, podświetlenie tylko w kolorze białym (choć to kwestia gustu) i tylko jeden rodzaj switchy do wyboru który nie każdemu może odpowiadać. Dopłata więc jest nieadekwatna do korzyści. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Razer też by mi pasował, ale to jak dla mnie do casualowego grania zdecydowanie za dużo za klawiaturę. Dzięki za opinie, jeśli ktoś miał kontakt na żywo z tym SPC Gear to proszę o jakieś wrażenia z użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, akodo napisał:

No Razer też by mi pasował, ale to jak dla mnie do casualowego grania zdecydowanie za dużo za klawiaturę. Dzięki za opinie, jeśli ktoś miał kontakt na żywo z tym SPC Gear to proszę o jakieś wrażenia z użytkowania.

Solidność ok, mam GK550K już chyba 4 rok prawie. kilka razy zalana piwkiem czy innym sosem od pizzy, i dalej śmiga. Gdyby nie biała to bym polecił ataxa pro na gateronach. Za 100 zł więcej masz eppomaker ep84 na gateron yellow z amazona, to już bardzo dobra klawiatura, hot swap - więc jak byś chciał pomodzić to jest pole do manewru. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za info! bede probowal zobaczy ja gdzies na zywo czy hałasuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 2.12.2021 o 18:10, BTPOTW napisał:

a czy za stówkę więcej można wykupić bana za tego pajaca spamującego non stop reflinkami i polecającego sprzęt z którego ma dobra prowizję a zero konkretnych informacji po za kopnij-wklej specyfikacją?
Jeśli tak to kupuje dwa, żeby Cię drugie konto nie kusiło. 

Od siebie polecę ROCCAT Vulcan TKL Pro, tylko nie wiem czy akceptowalna jest cena dla ciebie. Niedługo powinna się pojawić w PL

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam SPC GK540 od pół roku, ESC i Spacja potrafią czasem "nie złapać". Niesamowicie wkurzające, ja nie polecam. Oddaje na rękojmie ze zwrotem kosztów i szukam czegoś lepszego.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam SPC Gear GK630K Onyx White od momentu premiery (ponad rok) i jestem zadowolony. Klawiatura bardzo solidna, ciężka, klawisze się nie wycierają. Jedyny minus no to wiadomo, trzeba ją częściej czyścić bo na białym wszystko widać - ale może to i dobrze, przynajmniej bardziej higienicznie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, bleidd napisał:

Mam SPC GK540 od pół roku, ESC i Spacja potrafią czasem "nie złapać". ...

Ja mam ten model już ok 2 lat. Wszystko w zasadzie ok, ale zauważyłem, że u mnie spacja jest głośniejsza od pozostałych klawiszy. W okolicy strzałek delikatne odpryski lakieru. Jak się człowiek specjalnie nie przypatruje to nawet tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zależy ile używana albo po prostu od szczęścia. A klawisze, które się ścierają to norma w tym modelu, u mnie na razie nie widać ale ludzie piszą, że po około roku już to wychodzi. No ale tu znów, zależy ile się używa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi