Skocz do zawartości
azgan

The Last of Us Part II trafi na PC?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ditmd napisał:

A jest w ogóle gdzieś potwierdzone że to ma trafić na PC? Bo wszędzie widzę TLoU remake PS5, i nic o PC.

Jedynie co było info, że potrzebują kogoś do optymalizacji wersji PC i bardzo szybko znikło ze strony :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ditmd napisał:

A jest w ogóle gdzieś potwierdzone że to ma trafić na PC? Bo wszędzie widzę TLoU remake PS5, i nic o PC.

Za niedługo wszystkie gry z PS trafią na PC, to już się dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, MrKetiw napisał:

Za niedługo wszystkie gry z PS trafią na PC, to już się dzieje. 

Wszystkie to trochę za dużo powiedziane. Póki co zespoły PlayStation próbują przekonać SONY do wydawania więcej gier na PC. Aktualnie mowa jest o wybranych (starszych) tytułach z PS4 a nie wszystkich więc nie rozpędzałbym się z stwierdzeniem - "wszystkie" bo później może być rozczarowanie https://www.gameinformer.com/interview/2022/01/13/god-of-war-devs-talk-pc-release-mod-support-and-playing-with-keyboards

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedyne rozczarowanie to mają fanboje PS'a ... :E

impossibru-meme- Joe Monster.org

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę chętnie bym popykał na pc:thumbup:. Na dwójkę pluję na gęsto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kadajo napisał:

Nic ich to kosztować nie będzie a zarobią. Zobaczycie ze obydwie części trafia na PC.

Ale nie w jednym czasie. I to jest zrozumiałe ale głupie. Bo jaki jest sens grać w 2 jak ktoś nie zna 1? To nie GoW, że fabuła jest na tyle prosta żeby poprzednie części nie miały znaczenia.

To już logiczniej byłoby poczekać aż remake 1 się sprzeda na PS i wtedy wydać 1 i 2 na PC.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

Na razie jedyne rozczarowanie to mają fanboje PS'a ... :E

impossibru-meme- Joe Monster.org

Nie wiem co jest bardziej żałosne, ci fanboje mający ból dupy bo ich gry wychodzą na inne platformy, czy ci goście z tych platform śmiejący się z nich, jedno i drugie to dla mnie dziwactwo :thumbdown: A jeszcze śmieszniejsi są dla mnie PCMR mający pełno w majtach, bo gra z konsoli wychodzi na PC. Pierwszy lepszy tytuł z brzega i rekord sprzedaży :lol2: PC Master Race która nie ma w co grać na swojej Master platformie, tF? Jeszcze niedawno ci sami goście jechali po tych grach :lol2:

I żeby nie było to nie jest żaden passive aggressive pojazd w twoją stronę, po prostu mnie śmieszy jak ludzie wyśmiewają kogoś, a sami wcale nie są lepsi.

Edytowane przez ditmd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest PCMR i PCMR. Jeden pluje na exy, wyśmiewa konsole i siedzi na GTX970 w najlepszym wypadku GTX1070. Exy i tak ogrywa na piracie albo kupuje po cichu.

Drugi ma przyzwoity sprzęt to i ma jakieś tam wymagania co do portów i ogólnego działania gier. Gra w różne gry i się tym cieszy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, crush napisał:

Ale nie w jednym czasie. I to jest zrozumiałe ale głupie. Bo jaki jest sens grać w 2 jak ktoś nie zna 1? To nie GoW, że fabuła jest na tyle prosta żeby poprzednie części nie miały znaczenia.

To już logiczniej byłoby poczekać aż remake 1 się sprzeda na PS i wtedy wydać 1 i 2 na PC.

No tak tylko Uncharted też wydają od 4 gdzie 1, 2 i 3 jest pominięta mimo że została zremasterowana i można by to też przeportować na PC. Pierwsze The Last of Us też ma Remaster i na podobnym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

No tak tylko Uncharted też wydają od 4 gdzie 1, 2 i 3 jest pominięta mimo że została zremasterowana i można by to też przeportować na PC. Pierwsze The Last of Us też ma Remaster i na podobnym poziomie. 

No dokładnie tak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Wszystkie to trochę za dużo powiedziane. Póki co zespoły PlayStation próbują przekonać SONY do wydawania więcej gier na PC. Aktualnie mowa jest o wybranych (starszych) tytułach z PS4 

Z takich starszych to chętnie bym sobie jeszcze raz ograł Shadow of the Colossus w wersji remake. 

Dla mnie to jeden z lepszych tytułów  ogólnie jakie ogrywałem w życiu, choć to nie tytuł dla każdego, bo i zdarzyć się może że i ktoś się odbije i stwierdzi że to jakaś kicha :E  szczególnie jak preferuje się wartką  akcje

 

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, frog67 napisał:

Z takich starszych to chętnie bym sobie jeszcze raz ograł Shadow of the Colossus w wersji remake. 

Dla mnie to jeden z lepszych tytułów  ogólnie jakie ogrywałem w życiu, choć to nie tytuł dla każdego, bo i zdarzyć się może że i ktoś się odbije i stwierdzi że to jakaś kicha :E  szczególnie jak ktoś szuka wartkiej akcji.

 

Mam Remake Shadow of the Colossus kupiłem na wyprzedaży za grosze ale się nie wypowiem bo jeszcze nie grałem ?. Sporo osób chwaliło ten tytuł więc kupiłem w ciemno :szczerbaty:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Sporo osób chwaliło ten tytuł więc kupiłem w ciemno 

Ile gier w ten sposób kupiłem, a nigdy w nie nie zagrałem :lol2: Shadow of the Colossus też jest na tej liście :cry:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ditmd napisał:

Ile gier w ten sposób kupiłem, a nigdy w nie nie zagrałem :lol2: Shadow of the Colossus też jest na tej liście :cry:

Co ja mogę powiedzieć bez spoilerowania :E  emocję i zakończenie jakie gra dostarcza, to klasa sama w sobie (dodatkowo jak się grało wcześniej w ICO to wyłapie się pewne skutki w SoTC) jedno wydarzenie naprawdę mnie poruszyło w Kolosach i odruchowo naprawdę poczułem wielki smutek i żal, a to bardzo rzadko się zdarza.

A sama ścieżka  dźwiękowa to poziom Nier... więc grubo, wiadomo muzyka to 50% klimatu i emocji.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, frog67 napisał:

Co ja mogę powiedzieć bez spoilerowania :E  emocję i zakończenie jakie gra dostarcza, to klasa sama w sobie (dodatkowo jak się grało wcześniej w ICO to wyłapie się pewne skutki w SoTC) jedno wydarzenie naprawdę mnie poruszyło w Kolosach i odruchowo naprawdę poczułem wielki smutek i żal, a to bardzo rzadko się zdarza.

A sama ścieżka  dźwiękowa to poziom Nier... więc grubo, wiadomo muzyka to 50% klimatu i emocji.

Słyszałem dużo dobrego na temat tej gry, z chęcią ją ogram gdy/jeśli wyjdzie na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez ladunku emocjonalnego bedzie zdecydowanie slabszy odbior motywacji bohaterow.

Tyle ze pamietajmy o serialu ktory nadchodzi, on przyblizy fabule 1ki no i tez zaden ptoblem zrobic przypomnienie fabuly w formie wideo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, co nie znaczy ze dla ksiegowych sony bedzie to wystarczajacy powod ?

Zobaczymy czy i co wymysla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten artykuł to już potwierdzone fake info. W przeciekach nie było mowy o żadnym the last of us, tylko o uncharted 4, bloodborne i days gone, a autor albo źle doczytał albo sobie po prostu celowo dopowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, esiendeo napisał:

Przecież ten artykuł to już potwierdzone fake info. W przeciekach nie było mowy o żadnym the last of us, tylko o uncharted 4, bloodborne i days gone, a autor albo źle doczytał albo sobie po prostu celowo dopowiedział.

Tak jak nigdy nie miało być żadnej gry z PlayStation na PC. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2022 o 10:26, MrKetiw napisał:

Tak jak nigdy nie miało być żadnej gry z PlayStation na PC. 

Ja nie piszę, że NIGDY nie miało być żadnej gry z playstation na PC, tylko że w tych przeciekach, o których JEST TEMAT nie było mowy o żadnym the last of us. Ktoś to sobie dopowiedział/przeinaczył celowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.01.2022 o 15:24, kadajo napisał:

Nic ich to kosztować nie będzie a zarobią. Zobaczycie ze obydwie części trafia na PC.

No pierwsza już zapowiedziana to teraz można czekać na Part II ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2022 o 11:38, esiendeo napisał:

Przecież ten artykuł to już potwierdzone fake info. W przeciekach nie było mowy o żadnym the last of us, tylko o uncharted 4, bloodborne i days gone, a autor albo źle doczytał albo sobie po prostu celowo dopowiedział.

HE HE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy The Last of Us Part II Director's Cut z natywną wersją dla PS5 i bajerami z Part I dla PS5 oraz PC? Skoro 2 września 2022 wychodzi Remake jedynki to powinni zrobić jakiś płatny Upgrade dla posiadaczy PS5 z dodaniem wsparcia dla DualSense, VRR i może jakiś fabularny dodatek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...