Skocz do zawartości
azgan

The Last of Us Part II trafi na PC?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, slafec napisał:

TLOU2 też Ci się nie spodoba. Gameplay jest usprawniony, ale gra się opiera na podobnym schemacie.

? szkoda.

W takim wypadku trzymam kciuki by serial HBO wiernie oddał fabułę z gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kompletnie nie rozumiem szału ,ochów i achów na  tą grą.Przeszedłem ,i tyle ,nic wielkiego.

Zwykła gra ,z dosc dobrze zarysowanymi postaciami i w sumie tyle.Robienie z niej  gry dekady ,kultu ...przerost formy nad trescią.

A moze odwróć patyczek-to dzis twórcy zjechali z poziomem swoich gier,i tak na tle gier od Ubi faktycznie TLoU to naprawde dobra gra.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad niektorymi grami trzeba sie po prostu mocniej pochylic na wielu plaszczyznach. choc coraz o to ciezej gdy branza gier idzie w strone bezmozgich tytulow repetytywnego grindu gdzie gracz na kazdym kroku jest prowadzony za raczke i w kazdej chwili dostaje milion wskazowek co i jak - zeby nie bylo za trudno :E TLoU takie nie jest i chwala mu za to.

Pozwole sobie jeszcze przypomniec recke Quaza: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Element Wojny napisał:

W takim wypadku trzymam kciuki by serial HBO wiernie oddał fabułę z gry. 

Raczej tak będzie i sam na to czekam. Mam w planach nawet ponowne ogranie pierwszej części przed serialem od HBO.

Taka ciekawostka

Twórca The Last of Us może być jednym z reżyserów serialu https://www.gry-online.pl/newsroom/the-last-of-us-hbo-neil-druckmann-to-jeden-z-rezyserow/z3207b8

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druckmann praktycznie rezyserowal wszystkie mocapy w TLoU z tego co pamietam. Ciekawe jak mu wyjdzie w branzy czysto filmowej, napewno sporo ze zdobytego juz doswiadczenia mu sie przyda i pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Element Wojny napisał:

Oryginał został wydany prawie 12 lat temu i to czuć. Mechaniki typowe dla gier z ery PS3, do tego dość monotonny i nużący gameplay - fabuła była naprawdę ciekawa, wstawek filmowych było naprawdę sporo ale raczej trzymały poziom, niestety gdy przychodziło do grania to 70-80% to było skradanie a 20-30% walka. Jak ktoś lubi tego typu gry to spoko, ja ich nie znoszę. Byłem już chyba w 4 dużej lokacji i naprawdę miałem dość, a jak przeczytałem że gra ma łącznie 12 takich lokacji to po prostu zrezygnowałem. 

Tej grze naprawdę by się przydał remake z całkowicie przerobionym gameplay'iem. 

Kurcze to niefajnie. Skradanie to coś, czego z całego serca nienawidzę. Może jednak wezmę się za coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem dwójeczka jest bardzo dopracowana technicznie , ale to już nic odkrywczego i nie ma wow jak w jedynce.
Fabularnie to super gra ale klimat jest mega ciężki i rozwój fabuły nie podoba się praktycznie nikomu.
Karma wraca, shit happens itp ?
Trochę jak w życiu, ale gracze chcieli mieć sielankę w świecie post apo?  
Z jednym się zgadzam jedynkę ogram chętnie znowu, dwójka kończona jak na kacu i po co znowu się męczyć mimo że to bardzo dobra gra...
Raz człowiek dostał po mordzie, to po co się prosić o powtórkę .

Zadziwia mnie tylko co potrafili wycisnąć z ps4pro (fakt grałem jescze w fhd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, samsung70 napisał:

absolutnie, jedyneczka była majstersztyk!

I raczej na pewno zaczną od pierwszej części na PC. Zresztą nie bez powodu robią ten remake jedynki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

I raczej na pewno zaczną od pierwszej części na PC. Zresztą nie bez powodu robią ten remake jedynki :E

Nie ma żadnych potwierdzonych informacji że robią jakikolwiek remake. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake The Last of Us w produkcji! Jason Schreier potwierdza wersję na PS5 https://planetagracza.pl/remake-the-last-of-us-powstaje-ps5/

The Last of Us Remake powstaje, by twórcy mogli płynnie przejść do projektu. Studio uczy się tworzenia na PS5 https://www.ppe.pl/news/156454/the-last-of-us-remake-powstaje-by-tworcy-mogli-plynnie-przejsc-do-projektu-studio-uczy-sie-tworzenia-na-ps5.html

Powstaje The Last of Us Remake na PS5 https://www.gry-online.pl/newsroom/powstaje-the-last-of-us-remake-na-ps5/ze1f959

Powstaje remake The Last of Us na PS5 - informuje Bloomberg. Projekt nadzorowany przez Naughty Dog https://www.eurogamer.pl/articles/2021-04-09-powstaje-remake-the-last-of-us-na-ps5-informuje-bloomberg

Remake The Last of Us to coś więcej niż poprawiona grafika i rozdzielczość - raport. Twórcy nie planują „zwykłego” ulepszenia https://www.eurogamer.pl/articles/2021-05-05-remake-the-last-of-us-to-cos-wiecej-niz-poprawiona-grafika-i-rozdzielczosc-raport

Remake The Last of Us ma pokazać moc PS5 i podobno nie jest prostą aktualizacją https://planetagracza.pl/remake-the-last-of-us-zaawansowany-nowosci/

Edytowane przez azgan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Sony to potwierdziło? 

Dla mnie to tylko clickbajty i info wyssane z palca tak samo jak ciągłe info o GTA 6 od kilku lat. 

Edytowane przez MrKetiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrKetiw napisał:

No ale Sony to potwierdziło? 

Dla mnie to tylko clickbajty i info wyssane z palca tak samo jak ciągłe info o GTA 6 od kilku lat. 

Ty chodzi o spam linkami a nie rzetelne info :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło przeczytać: 

"Oczywiście trzeba pamiętać, że informacji o rzekomym remake'u The Last of Us nie potwierdziło jeszcze - ale również nie zdementowało - samo Sony."

Nie było jeszcze oficialnej zapowiedzi więc co ma potwierdzać SONY? Że Bloomberg ma dobrych lub złych informatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

Wystarczyło przeczytać: 

"Oczywiście trzeba pamiętać, że informacji o rzekomym remake'u The Last of Us nie potwierdziło jeszcze - ale również nie zdementowało - samo Sony."

Nie było jeszcze oficialnej zapowiedzi więc co ma potwierdzać SONY? Że Bloomberg ma dobrych lub złych informatorów?

Bloomberg ma reputację raptem o 3 punkty niższą niż agencja Reuters wg. Adfontesmedia co oznacza że to w miarę dobre i rzetelne źródło informacji. Bardzo dużo ludzi czepia się artykułów spod ręki Jasona Schreiera który pracuje dla Bloomberga chyba nie zdając sobie sprawy że koleś nie wymyśla swoich materiałów na poczekaniu - pisząc w danym tekście że taka czy inna informacja pochodzi od konkretnej osoby związanej z danym studiem/organizacją koleś musi potwierdzić swoje źródło u wydawcy nawet jeśli nie może go publicznie wyjawić - inaczej mógłby pracować co najwyżej w Daily Mail czy innym Fakcie. Oczywiście dość często zdarza mu się też spekulować w jakimś temacie, ale wtedy nie podpiera się żadnymi informatorami.

Sporo ludzi zapomniało że to właśnie Schreier ujawnił wiele informacji w świecie gamingu a także wiele afer (które znalazły potwierdzenie także w innych źródłach) co bardzo przysporzyło mu wrogów. W BioWare to koleś jest chyba wrogiem publicznym nr 1. 

edit. kiedyś miałem okazję z nim pogadać ;) 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.12.2021 o 19:01, Element Wojny napisał:

 

W takim wypadku trzymam kciuki by serial HBO wiernie oddał fabułę z gry. 

Może wersja na PC wyjdzie razem z serialem ??

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Element Wojny napisał:

O trailer gdzieś wyparował :D 

Bo się zaraz ktoś przyczepi ?. Ale wracają do tematu to premiera serialu wydaje się być dobrym pomysłem żeby wydać też port na PC co zwiększy zainteresowanie grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, azgan napisał:

Bo się zaraz ktoś przyczepi ?. Ale wracają do tematu to premiera serialu wydaje się być dobrym pomysłem żeby wydać też port na PC co zwiększy zainteresowanie grą.

Z chęcią zagrałbym w pełnoprawny remake albo chociaż jakiś mocno podrasowany remaster - serial zaś z pewnością obejrzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2021 o 18:51, Element Wojny napisał:

Z chęcią zagrałbym w pełnoprawny remake albo chociaż jakiś mocno podrasowany remaster - serial zaś z pewnością obejrzę. 

Może na premierę serialu dadzą Part II na PC jako niespodzianka ?

The Last of Us - premiera serialu w tym roku, sugeruje odtwórczyni głównej roli https://www.gry-online.pl/newsroom/the-last-of-us-premiera-serialu-w-tym-roku-sugeruje-odtworczyni-g/ze211f4

Jak ktoś nie grał a czeka to serial powinien zrobić mu klimat i umilić oczekiwanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, najpierw by musieli dać jedynkę, może remake wyjdzie również na PC, a potem dadzą dwójkę, czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC trafia obydwie części. 1 która już jest remasterowana i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że dadzą remaster 1 na premierę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle gdzieś potwierdzone że to ma trafić na PC? Bo wszędzie widzę TLoU remake PS5, i nic o PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

Na PC trafia obydwie części. 1 która już jest remasterowana i 2.

Remake 1 najpierw na PS5 a dopiero po czasie na PC. Part II mogą już wydać bo graficznie to jest nadal TOP a gra na PS4/PS5 swoje już zarobiła. Pewnie port na PC jest gotowy i teraz go szlifują. Remake dopiero się robi więc wątpię żeby dali obie jak mogą zarobić 2x na jedynce i dwójce. Remastera nie opłaca im się wydawać podobnie jak to zrobili z Uncharted 1, 2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ich to kosztować nie będzie a zarobią. Zobaczycie ze obydwie części trafia na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...