Skocz do zawartości
opa48

Kryzys na rynku gier

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lukadd napisał:

Nie rozumiem dla czego? Ja jestem ogólnie grzeczny i pozytywnie nastawiony do sąsiadów. A do nagłośnień nawet nie używam subów. Ale za to sąsiadka z góry u mnie lubi i dajemy radę.

Ja muzyki słucham w zasadzie tylko na słuchawkach. Miałem nawet w planach kupienie słuchawek z wyższej półki i testowałem kilka modeli od Beyerdynamic i AKG, ale moje zmodowane i wygrzane chińskie Superluxy grają tak dobrze że te markowe produkty nie przekonały mnie do wydania 500zł. 

Ja zaś całe życie mam szczęście do sąsiadów debili napierdzielających dudniącym basem co oni uznają za "słuchanie muzyki". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lukadd napisał:

Nie rozumiem dla czego? Ja jestem ogólnie grzeczny i pozytywnie nastawiony do sąsiadów. A do nagłośnień nawet nie używam subów. Ale za to sąsiadka z góry u mnie lubi i dajemy radę.

Weź to rozwiń, jestem ciekawy :E ?

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

Weź to rozwiń, jestem ciekawy :E ?

50 Shades sobie obejrzyj a nie tu erotykow na forum szukasz?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie kryzysu i gier usług napomnę o małym skarbie a w sumie nie takim małym dla miłośników strzelania stateczkami w kosmosie. Gierka Chorus kosztuje 40 dolców trafiłem przypadkiem miała ładną grafę i spoko wyglądała na filmikach. Tanio, wezmę bo na bezrybiu i rak ryba i jak pierwsze 1-2h było takie se tak jak ruszyła fabuła i opanowałem mechaniki tak powiem - o kurde grywalne to jest. Nie wiem co to za studio, nie wiem co to za ludzie ale wiem, że dowieźli i to dowieźli z grubej rury w gatunku, który od lat nic nie pokazał może poza podrygiem jakim był squadrons od EA oczywiście jak graliśmy w VR bo tak to nic szczególnego. Fabuła jest zaskakująco dobra, uwaga co najlepsze zadania poboczne są w przeważającej większości ciekawe i zróżnicowane ogólnie coś bugów nie widziałem żadnych a jestem pod koniec gry. Gierka wygląda bardzo dobrze z DLSS na jakość pozwala grać na 3080 w 60 fps w docelowym 4k przy całych 780 MHz xD spokojnie może startować do miana AAA nie kosztując 60$ i więcej.  
Jak ktoś nie grał a lubi stateczki w kosmosie to jak dla mnie must have. No i elegancko pokazuje, że da się zrobić grę z zawartością, ciekawą i niezbugowaną w cenie mniejszej niż 60$ wbrew temu co twierdzi EA i inni. 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Art385 napisał:

W dobie kryzysu i gier usług napomnę o małym skarbie a w sumie nie takim małym dla miłośników strzelania stateczkami w kosmosie. Gierka Chorus kosztuje 40 dolców trafiłem przypadkiem miała ładną grafę i spoko wyglądała na filmikach. Tanio, wezmę bo na bezrybiu i rak ryba i jak pierwsze 1-2h było takie se tak jak ruszyła fabuła i opanowałem mechaniki tak powiem - o kurde grywalne to jest. Nie wiem co to za studio, nie wiem co to za ludzie ale wiem, że dowieźli i to dowieźli z grubej rury w gatunku, który od lat nic nie pokazał może poza podrygiem jakim był squadrons od EA oczywiście jak graliśmy w VR bo tak to nic szczególnego. Fabuła jest zaskakująco dobra, uwaga co najlepsze zadania poboczne są w przeważającej większości ciekawe i zróżnicowane ogólnie coś bugów nie widziałem żadnych a jestem pod koniec gry. Gierka wygląda bardzo dobrze z DLSS na jakość pozwala grać na 3080 w 60 fps w docelowym 4k przy całych 780 MHz xD spokojnie może startować do miana AAA nie kosztując 60$ i więcej.  
Jak ktoś nie grał a lubi stateczki w kosmosie to jak dla mnie must have. No i elegancko pokazuje, że da się zrobić grę z zawartością, ciekawą i niezbugowaną w cenie mniejszej niż 60$ wbrew temu co twierdzi EA i inni. 

Chorus? Bardzo pozytywne zaskoczenie, również polecam ?.

Kupiłem BOX na XBOX SERIES X ale to idealna gra do GAME PASSA na szczęście pudełko nówka sztuka jest za 159 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Ja muzyki słucham w zasadzie tylko na słuchawkach. Miałem nawet w planach kupienie słuchawek z wyższej półki i testowałem kilka modeli od Beyerdynamic i AKG, ale moje zmodowane i wygrzane chińskie Superluxy grają tak dobrze że te markowe produkty nie przekonały mnie do wydania 500zł. 

Ja zaś całe życie mam szczęście do sąsiadów debili napierdzielających dudniącym basem co oni uznają za "słuchanie muzyki". 

Ja też jestem słuchawkowy, bardzo lubię moje Fidelio X2HR do grania i do muzy. Ale czasami chce też posłuchać muzy lub pograć bez słuchawek, no i niestety moje stare microlaby 6C to nie jest poziom tego co mam na słuchawkach. Zmiana na mega duży plus teraz jak już jestem po kilku h testów tych The Fives.

 

4 godziny temu, kadajo napisał:

Weź to rozwiń, jestem ciekawy :E ?

Taka ruda bardziej, niż mniej :E Odinowi by ślinka ciekła ?

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lukadd napisał:

Taka ruda bardziej, niż mniej :E Odinowi by ślinka ciekła ?

Lubie rude :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azgan napisał:

Chorus? Bardzo pozytywne zaskoczenie, również polecam ?.

Kupiłem BOX na XBOX SERIES X ale to idealna gra do GAME PASSA na szczęście pudełko nówka sztuka jest za 159 zł 

Mi nawet Descent nie wszedł, a co dopiero to. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Mi nawet Descent nie wszedł, a co dopiero to. :E

Ten z '95?

Troche sie zmienilo w grach od tamtego czasu :D  No i przeciez to byla swietna gra.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet  miesiąc nie minął a tutaj -40%:

 

image.png.749a4c86636ad1a3db6b6d58f9897516.png

 

:E 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, joloxx9 napisał:

Nawet  miesiąc nie minął a tutaj -40%:

 

 

 

:E 

Cierpliwość popłaca, po co się pchać na premierę? Pewnie dlatego teraz takie ceny gier, by mieli z czego robić obniżki :szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Reddzik napisał:

Cierpliwość popłaca, po co się pchać na premierę? Pewnie dlatego teraz takie ceny gier, by mieli z czego robić obniżki :szczerbaty:

Poczekać aż będą obniżki do 90%. I takiego crapa jak ktoś lubi za 20 zł kupić. :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile sobie za to życzą??? Jeszcze na promocji... Nosz flurwa darczyńcy normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys to dopiero będzie jak coraz więcej producentów zacznie olewać gry na PC bo prawie wszystkie karty graficzne są w koparkach kryptosyfu, a tylko promil graczy kupuje karty w chorych cenach. Im dłużej to będzie trwało tym gorzej dla całego rynku gier PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie daleko do tego kryzysu olewania rynku PC. Steam ostatnio znowu pobił rekord jednocześnie zalogowanych graczy i to przy rosnącej konkurencji z strony Epica.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Na razie daleko do tego kryzysu olewania rynku PC. Steam ostatnio znowu pobił rekord jednocześnie zalogowanych graczy i to przy rosnącej konkurencji z strony Epica

Jakby to jeszcze była jakaś wartościowa miara... Na Steam masz teraz każdy syf. To prawie tak jakbyś liczył liczbę ludzi grających w danym momencie na PC. Spójrzmy lepiej na liczbę najpopularniejszych gier w tym momencie

Cytat

OBECNI GRACZE    NAJWIĘCEJ DZIŚ         GRA
 
763,832    938,618         Counter-Strike: Global Offensive
573,668    673,695         Dota 2
315,924    363,651         PUBG: BATTLEGROUNDS
189,604    245,789         Apex Legends
118,668    135,468         Grand Theft Auto V
98,821    129,106         NARAKA: BLADEPOINT
82,398    84,951         MIR4
80,047    112,839         Rust
79,335    118,153         New World
79,080    87,423         Wallpaper Engine

Kto by się spodziewał, same "wieloosobówki"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, w jakies assassiny czy inne cybercrapy (oh wait) niech sobie graja na konsolach 8:E

Edytowane przez Wu70
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2021 o 14:41, azgan napisał:

No i dobrze mówisz tak będzie 

ceny gier i brak pirat na konsole nie znaczy ze kazdy wskoczy z pc na pada i 30fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kris194 napisał:

Kto by się spodziewał, same "wieloosobówki"...

No i co w tym dziwnego? Masz jeszcze cody, lole, woty itd. których nie ma na steam i skupiają miliony graczy na PC. Ludzie w te najpopularniejsze online grają na potęgę.

Gier single masz dziesiątki tysięcy i nie gra się w nie setkami h, a gracze są porozbijani na poszczególne tytuły.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:

Jakby to jeszcze była jakaś wartościowa miara... Na Steam masz teraz każdy syf. To prawie tak jakbyś liczył liczbę ludzi grających w danym momencie na PC. Spójrzmy lepiej na liczbę najpopularniejszych gier w tym momencie

Kto by się spodziewał, same "wieloosobówki"...

Na konsolach myślisz, że proporcje wyglądają inaczej? Przecież masa ludzi na sprzętach Sony czy MS gra w tytuły nastawione na rozgrywkę wieloosobową, tam jest dokładnie tak samo jak na PC. Te liczby tylko udowadniają, że gry multi są popularne, a w tych najpopularniejszych ludzie bawią się latami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2021 o 14:01, Reddzik napisał:

Cierpliwość popłaca, po co się pchać na premierę? Pewnie dlatego teraz takie ceny gier, by mieli z czego robić obniżki :szczerbaty:

Krapy szybko schodzą z ceny. Dobre gry dość długo trzymają wartość, popatrz na takie Sekiro, które po prawie 3 latach kosztuje 250 zł (lol), a największą obniżkę mieli do 127 zł. RDR2 z tego co pamiętam także długo się utrzymywało. 

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2021 o 13:39, joloxx9 napisał:

Nawet  miesiąc nie minął a tutaj -40%:

 

image.png.749a4c86636ad1a3db6b6d58f9897516.png

 

:E 

I tak za niska ta promka jak na takiego kupsztala ?

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DisconnecT napisał:

I tak za niska ta promka jak na takiego kupsztala ?

Znając życie jak zrobią to grywalne, czyli wtedy gdy broń będzie strzelać tam gdzie się celuje(w sumie lepszym stwierdzeniem byłoby "o ile") to gra będzie chodzić po 15GBP na kluczykowniach. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DisconnecT napisał:

I tak za niska ta promka jak na takiego kupsztala ?

Ja bym tego nie chciał za darmo nawet. Pomijając bugi to ta gra ma wiele innych problemów, od konstrukcji map po balans, brak klas itd. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...