Skocz do zawartości
X-KOM.PL

30 zł rabatu przy zakupach za min. 300 zł w x-kom i al.to

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Z okazji mikołajek przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy który obniży o 30 zł zakupy za minimum 300 zł w x-kom oraz al.to

Krótka instrukcja x-kom:
Dodaj do koszyka produkty z oferty x-kom (z wyłączeniem kategorii abonamenty, prePaid do konsol) o łącznej wartości minimum 300 zł.
Aktywuj kod rabatowy: prezent-mikolajkowy - bez polskich znaków
Dokończ składanie zamówienia

Krótka instrukcja al.to:
Dodaj do koszyka produkty z oferty al.to (z kategorii: Mama i dziecko, Gry i zabawki, AGD małe, AGD duże, AGD do zabudowy, Dom i ogród.) o łącznej wartości 300 zł.
Aktywuj kod rabatowy: PREZENT-MIKOLAJKOWY - dużymi literami i bez polskich znaków
Dokończ składanie zamówienia

Oferta obowiązuje wyłącznie do 6.12.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

Pozdrawiamy
zespół x-kom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak kupi do obecnych 3600 drugi komplet 3200 to te 3600 nie powinny mieć problemu z pracą na 3200 na niższych timingach gorzej jakby było dwrotnie.
    • Rozumiemy już mistrzu  
    • Cześć, być może temat był już poruszany, ale chciałbym na sobie się wszystkiego dowiedzieć.. Wczoraj jakiś typek podszył się pod dziewczynę z "którą" pisałem na snapie . Doszło do tego , że ta osoba otrzymała parę moich zdjęć , następnie wysłała mi link do swojego "Instagrama" . Przez głupotę kliknąłem w link , okazało się , że jest to link dzięki któremu osoba ta pozyskała adres IP mojego telefonu. Dostałem info , oraz wideo , że cała rozmowa została nagrana oraz groźbę , że jak nie wyśle pewnej sumy pieniędzy filmik zostanie opublikowany . Typek zdradził mi jedynie operatora mojej sieci oraz markę telefonu jaki mam , mówiąc że ma dokładne informacje o mojej osobie jak i lokalizacji .  Czy faktycznie może tak być ? Jakie kroki mógłbym podjąć aby go powstrzymać ?  Dodam że nie używałem żadnych zabezpieczeń typu dynamiczne IP czy VPN ( dopiero teraz..)  Z góry dzięki za odpowiedź 
    • Po primo lowsów nie masz tu zmierzonych, a które należy odróżnić od miminalnego fps. To zupełnie inne miary. Po drugie nvidia jak dobrze wspomniał inny komentujący. Co nie zmienia faktu, że na Ryzenie 3600 czy 5600 byłoby sporo więcej fps. Ale akurat przy 90 fps to nie ma znaczenia, bo odczucie byłoby podobne na monitorach 60 czy 75hz. Gorzej jak masz 144, to COŚ TAM się czuje jednak różnicy po zmianie proca.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...