Skocz do zawartości
MajaP83

Łączenie pdfów w jeden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, posiadam dla pliki w pdf, na jednym jest powiedzmy obrazek a na drugim jest opis. Czy da się w jakimś programie połączyć dwa pdfy w jedno?? Nie chodzi mi o to, by powstał pdf z dwiema stronami, ale o to, by powstał jeden pdf z zawartościami z obu pdfów. Jeżeli opisałem to mało zrozumiale, to dajcie znać, to wzbogacę opis o rysunek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okdo pdf tools - funkcja=merger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może dokładniej opiszę o co mi chodzi. W jednym pliku o nazwie A mam dane na górze strony. Powiedzmy rysunek. W drugim pliku o nazwie B mam dane na dole strony, powiedzmy tabelka. Chodzi o to, by powstał plik o nazwie C, w którym po połączeniu powstanie strona z rysunkiem na górze i tabelką na dole. Jak można to proszę o potwierdzenie, czy ww programy mają taką funkcję. Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Podepnę się. Mam problem z drukowaniem plików. Komputer nie może wysłac dokumentu do wydruku i jest błąd. Drukarka jest sprawna, sterowniki przeinstalowane. W czym może być problem. Sprzęt widoczny w rejestrze. Tak samo jak otwieram dokument jakis w wordzie albo excelu to otwiera mi w trybie offline, jakby blokowało coś dostępu dla użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi