Skocz do zawartości
Pavel87

Alan Wake 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, to ja tej gry nawet jako horror za bardzo nie traktuję, a tu się ludzie boją xD Mam już spaczony pogląd, choć sam chętnie wróciłbym do czasów, kiedy taki AW2 byłby dla mnie horrorem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się ciesz mnie jeszcze poniewierają te psycho czarnobiałe wrzuty na ekran. Dewastuje mi to pikawe jak mam wzmacniacz odkręcony i słychać wyraźnie caly ten ambient dookoła i muzyczka zyczna nabierać złowrogiego tonu a tu nagle jeb. Łapie się za każdym razem. To mnie bardziej poniewiera niz jak siepacz wyskakuje ze ściany i próbuje mnie spacyfikować młotem czy inną siekierą. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam oj tam , prawdziwy klimat grozy z sluchawkami na uszach to byl w Blair Witch vol 1 Rustin Parr. Jako dzieciak sra..em po gaciach :szczerbaty:. Dziś już gry mnie nie straszą , raczej zaskakują:p

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przebijam silent hill 2 na psx. Do dziś mam traumę od tych warpujących tekstur xD żartuje ta gra dewastowała dziecięcą psychikę. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Art385 napisał:

To się ciesz

No właśnie nie cieszę się, fajniej się grało, jak horrory były actually horrorami xD Jednak nadal po 100~ horrorach nie zagram w Subnauticę, fobii nie przeskoczę, widzę ciemniejszą wodę i gra się sama wyłącza xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam za sobą nawet aquanoxa, subnautica to jest pikuś. Oolecam do obejrzenia seaquesta :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, naczelnik5 napisał:

Oj tam oj tam , prawdziwy klimat grozy z sluchawkami na uszach to byl w Blair Witch vol 1 Rustin Parr. Jako dzieciak sra..em po gaciach :szczerbaty:. Dziś już gry mnie nie straszą , raczej zaskakują:p

1 godzinę temu, naczelnik5 napisał:

Te dwie gry to są czymś co horrory mają najlepsze. Rustin Parr mega kiedyś straszyło, SH2 to z kumplami losowaliśmy kto ma grać, bo nikt nie chciał :D 

Ciekawe jak wypadnie SH2 w przyszłym roku, pewnie wiek zrobił swoje, choć na samą myśl o więzieniu to mam ciarki fest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj robie ostatnie podejście pod tą gre, znalazłem przedłużacz  usb także zasiadam z klawiaturą na wyrze jak najdalej od monitora, w tle j jakiś kabaret na tablecie i może przejde dalej  niż rozdział casey. 

Edytowane przez Fikołek
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Fikołek napisał:

Ja dzisiaj robie ostatnie podejście pod tą gre, znalazłem przedłużacz  usb także zasiadam z klawiaturą na wyrze jak najdalej od monitora, w tle j jakiś kabaret na tablecie i może przejde dalej  niż rozdział casey. 

jakby ktoś szukał sposobu jak nie grać w takie gry to kolega właśnie podpowiedział 😉

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I Rammstein na Altusach! ;)
Widzę, że wie Kolega, jak skutecznie sabotować samego siebie. ;) 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Art385 napisał:

Przebijam silent hill 2 na psx. Do dziś mam traumę od tych warpujących tekstur xD żartuje ta gra dewastowała dziecięcą psychikę. 

To musiała być jedynka, dwójka była już na PS2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynka fakt. Kota wkleiłem z jedynką nie wiem co mi się umaniło w głowie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj ograłem misję z musicalem...Za samą tę misję Remedy należy się jakaś nagroda, czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałem :D Super piosenka i jak zawsze świetne wykonanie Poets of the Fall (Od Gods of Asgard) :) 

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gra nie jest nawet w top 150 gier października to powodzenia z 3 częścią.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to typowy clickbait od ppe. Alan Wake wyszedł 27 października, a wyniki w co grali aktywni gracze są liczone dla całego października. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Epic wydał i sfinansował, więc na Steam to się może nigdy nie pojawić. 

Trochę jest to ogólnie bekowe, bo w samym tekście jest napisane, że EGS nie jest podpięty pod żadne narzędzia analityczne i ten analityk nawet tego nie mógł wziąć pod uwagę. Więc szczerze to nie rozumiem twierdzenia, że w czymś się coś nie zmieściło, skoro nie ma się danych, by to pokazać :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba zapytać naszego jasnowidza Jackowskiego jak się sprawy w tym temacie mają, bo będzie miał bardziej wiarygodne informacje jak ten analityk albo równie bezużyteczne.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pavel87 napisał:

Wczoraj ograłem misję z musicalem...Za samą tę misję Remedy należy się jakaś nagroda, czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałem :D Super piosenka i jak zawsze świetne wykonanie Poets of the Fall (Od Gods of Asgard) :) 

Pojawił się nawet oficjalny clip!
SPOILER = poniżej.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w tym roku mają ogromne szanse wygrać paraolimpiadę.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten analityk jest znany z tego, że ..doli głupoty.

Poza tym, ile razy trzeba powtarzać, że AW2 (podobnie jak AW1 Remaster) z ogromnym prawdopodobieństwem nigdy nie wyjdzie na Steam, bo oba tytuły były/są finansowane przez Epic. 

Ubiegam jakby ktoś chciał użyć Control jako argumentu - Control nie był finansowany przez Epic tylko wspólnie przez Remedy i 505 Games.

Edytowane przez MuziPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MuziPL napisał:

Poza tym, ile razy trzeba powtarzać, że AW2 (podobnie jak AW1 Remaster) z ogromnym prawdopodobieństwem nigdy nie wyjdzie na Steam, bo oba tytuły były/są finansowane przez Epic.

Biedna gabenowa "szlachta", jak oni to przeżyją :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, tomcug napisał:

Biedna gabenowa "szlachta", jak oni to przeżyją :lol2:

nie będę się powtarzał w temacie po raz kolejny, ale nie rozumiem tej niechęci do Epic i braku wsparcia dewa w tej sytuacji, gdy gra się komuś podoba, ale nie kupi bo jest na innej platformie 🙄

natomiast, jeśli gra sprzeda się w małej ilości (zagraniczne fora i X na to wg mnie nie wskazują, bo widzę duże zainteresowanie i sporo osób gra) to będą miały na to wpływ 3 czynniki:

-typ gry, jej specyfika i stosunkowo nieznane ip przez mainstream

-brak jednoczesnego wydania na Steam gdzie jest o wiele większa baza graczy, tutaj jednak bym zaznaczył, że na pewno mieli dane ze sprzedaży Control na obu platformach i wiedzieli ile mogli zawołać od Epic za wyłączność, aby zarobić oraz kto wie, może gdyby nie finansowanie przez Epic to gra by nie powstała 

-brak wydania wersji fizycznej

Edytowane przez MuziPL
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi