Skocz do zawartości
Pavel87

Alan Wake 2

Rekomendowane odpowiedzi

@Art385 Mi granie Sagą i jej misje podobały się o wiele bardziej od grana Alanem. Granie Sagą (oczywiście z wyjątkiem miejsca umysłu) bardziej mi przypominało pierwszą część Alana niż samo granie Alanem w drugiej części. Niestety, bez ogrania misji Alanem, nie będziesz w stanie skończyć gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Art385 napisał:

Nie chce od was usłyszeć, że znowu będę musiał pomykać po new yorku i do wieżowca.

Znowu będziesz pomykał po new yorku i do wieżowca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, niestety nie mniej TU SPOJLER. Dziadkowie sagi dający czadu na Vanie na plaży jeziora pozamiatali mnie, bo i piosenka super jak i aranżacja sceny fantastyczna. Powiem, że w Remedy siedzą jakieś dobre spece, bo ten efekt gdzie w obraz wklejany jest lekko transparenty inny obraz jest genialny a tutaj dali go na pełnej ladacznicy na full screen z adekwatną adontacją od babki z FBC xD 

Na razie dam sobie spokój z AW2 w takim razie, bo siadłem do Forspoken i mnie zassało jak odkurzacz. 

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw, ile ograłeś tej fabuły Alana? Bo tam samego biegania po NYC za wiele nie ma - tylko w pierwszym akcie, potem co loopa masz w zasadzie 5% miasta (czyli dobiegnięcie gdzieś ze studia) i 95% jakiejś nowej, większej lokacji wewnętrznej. Chyba, że coś innego Ci tam nie pasi, no to wtedy gorzej, niestety nie mogę rozszyfrować czym jest "halopo*pierdol" xD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Przemcio666 napisał:

Btw, ile ograłeś tej fabuły Alana? Bo tam samego biegania po NYC za wiele nie ma - tylko w pierwszym akcie, potem co loopa masz w zasadzie 5% miasta (czyli dobiegnięcie gdzieś ze studia) i 95% jakiejś nowej, większej lokacji wewnętrznej. Chyba, że coś innego Ci tam nie pasi, no to wtedy gorzej, niestety nie mogę rozszyfrować czym jest "halopo*pierdol" xD

Rozszyfrowuje latanie z lampką i przełączanie rzeczywistości aby przejść dalej. Najbardziej irytujące g*wno ever 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ło Panie, to jeszcze trochę przed Tobą. Pewnie musicalu z Alanem też jeszcze nie miałeś (moim zdaniem świetnie zrobiony)? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie miałem. U Alana mam trzeci rozdział 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Art385 napisał:

siadłem do Forspoken i mnie zassało jak odkurzacz

Nie powiedział nikt nigdy :E 

Najlepiej mimo wszystko grać na przemian, bo jednak ścieżka Alana jest taka sobie, choć parę fajnych rzeczy, które zapadają w pamięć, tam na pewno znajdziesz. Jestem ciekawy, jak podzielą te dodatki, co mają kiedyś wyjść. Czy w każdym będzie pół na pół, czy może jeden będzie o Sadze, a drugi Alanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mówię tu i teraz :E autentycznie zaszamało mi od razu i nie rzucam słów na wiatr, bo w tej grze mam save praktycznie w dowolnym miejscu a grałem ciągiem prawie 4h xD Właśnie zaraz siadam ogrywać dalej i liczy, że gra co najmniej utrzyma poziom z pierwszych chapterów a jak utrzyma to przynajmniej będę miał odrobinę nakarmiony brzuszek zanim sportują FFXVI na PC.   

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może jakaś dobra duszyczkla mogłaby pomóc w aktywacji tej gry? Mam 4080 ale kupionego przed promocją i już kodu wpisać nie mogę. 

edit Przypisywać do konta można do 1.01.2024. Założenie nowego konta GE nic nie daje, wychodzi, że sprawa dotyczyć nowego gpu. 

"Twoj sprzęt został już wykorzystany w ramach zgłoszenia" i co pan nam zrobi

Edytowane przez arkadio21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktywowałem na swojej 4090 kupionej w grudniu 2022. Nie ma znaczenia kiedy kupiłeś kartę. 

Edit: może po prostu już się promocja skończyła i kody nie chodzą? 

Edytowane przez gret

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem może być jeszcze innego rodzaju.
Z tego co kumam, to na danym GPU możesz aktywować grę dołączaną... tylko raz.
Co mnie dziwi i lekko dżaźni, bo kto mi zabroni raz na kwartał zmieniać GPU? ;)

Aktywowałem już komuś coś na swojej GPU, a później inny forumiak prosił o pomoc z aktywacją innej gierki, i już się system na mnie odlał i powiedział, żem oszust, bo już raz aktywowałem grę z promo na moim koncie. :( 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj skończyła się promocja ale kody jeśli ktoś ma można aktywować nadal do 1 stycznia 2024.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Problem może być jeszcze innego rodzaju.
Z tego co kumam, to na danym GPU możesz aktywować grę dołączaną... tylko raz.
Co mnie dziwi i lekko dżaźni, bo kto mi zabroni raz na kwartał zmieniać GPU? ;)

Aktywowałem już komuś coś na swojej GPU, a później inny forumiak prosił o pomoc z aktywacją innej gierki, i już się system na mnie odlał i powiedział, żem oszust, bo już raz aktywowałem grę z promo na moim koncie. :( 

A może czas założyć nowego mejla do GF ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem, wszedłem na Epica gdzie jest Alan i nagle mam napraw, niestety wyskakuje jakiś kod błędu IS-RE-MF01-5-5, próbowałem zweryfikować pliki i nic, dalej to samo. Wypada jedynie odinstalować grę i zainstalować od nowa? 

Grę próbowałem zainstalować ponownie, doszło do 82% i ponownie pokazał Epic ten kod błędu 😕

Edytowane przez eciepecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zakończyło się na tym że grę zainstalowałem w nowym folderze. dzięki za pomoc :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodali tryb fotograficzny? 

OK nie dodali co za... :(

Edytowane przez MrKetiw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gierka z kuponem na Epicu za 115zł.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za cynk, właśnie wziąłem. 115 to dobra cena 🐱

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? :E Chłop w dziale "sprzedam" ma klucz za 80zł a Wy się jaracie 115zł. No niby i tak można, mała różnica ale i tak kisnę.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? Jeden kluczyk 30 zeta taniej w skali nieograniczonej ilość dla każdego bezpośrednio na epicu :E

Do tego poza niepewnym zakupem od prywatnej osoby tego jednego kluczyka to jakbyś zwrócił uwagę, koledzy wyżej nie będą w stanie takiego kluczyka aktywować, więc poza wydłużoną procedurą zakupu, musieliby jeszcze szukać kogoś z odpowiednim GPU kto im aktywuję tą grę :E Podać dostęp do konta, hasło itd.

Jakby to był kluczyk z jakiegoś sklepu co przychodzi za kilka minut na maila i sobie wklepujesz i grasz to OK, ale tak za 30 zeta tyle kombinacji to niewielu będzie się chciało w to bawić :E

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było tyle tych kluczy, że to słaby argument - jeszcze przed premierą można było dorwać grę za 80-100zł tylko trzeba było chcieć. Jednak szukanie kogoś z odpowiednią kartą jeszcze zrozumiem bo są sytuacje, że sprzedający nie ma ochoty na aktywacje, jednak ja osobiście trafiłem tylko jeden raz na coś takiego a multum takich kluczy kupowałem i musiałem szukać pomocy tu na forum ale nie było z tym problemu, długo to nie trwało tylko trzeba pytać stałych bywalców.

Nie musisz podawać loginu i hasła, aktywacja następuje w GF Experience i można założyć nowe konto Nvidii "na raz" po czym przekazać te dane kupującemu a on sobie przypnie grę do odpowiedniego klienta.

Obecnie masz też rację, że jest mniej tych ofert bo i promocja się skończyła ale aktywacja dalej możliwa zdaje się do stycznia 2024.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi