Skocz do zawartości
sadw

Zakup płyty głównej - dostępność w RTV EURO AGD

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie wiem do jakiego tematu to dać, a jako, że szukam właśnie płyty głównej piszę tutaj :) 

Czy macie jakieś doświadczenia z produktami "chwilowo niedostępnymi" w RTV EURO AGD lub w innych sklepach? Zależy mi konkretnie na 1 płycie głównej - Gigabyte B560M d3h, w obu tych sklepach była normalna cena ale niestety przegapiłem zakup i nie są już dostępne. Dzwoniłem na infolinię się pytać, jako, że produkt nie jest oznaczony jako wycofany, to czy jest to w pewnym sensie gwarancja, że jeszcze będzie dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2021 o 10:17, sadw napisał:

Naprawdę nie wiem do jakiego tematu to dać, a jako, że szukam właśnie płyty głównej piszę tutaj :) 

Czy macie jakieś doświadczenia z produktami "chwilowo niedostępnymi" w RTV EURO AGD lub w innych sklepach? Zależy mi konkretnie na 1 płycie głównej - Gigabyte B560M d3h, w obu tych sklepach była normalna cena ale niestety przegapiłem zakup i nie są już dostępne. Dzwoniłem na infolinię się pytać, jako, że produkt nie jest oznaczony jako wycofany, to czy jest to w pewnym sensie gwarancja, że jeszcze będzie dostępny?

W rtv wszystko losowo wpada zero info o planowanych dostawach itd . W x-kom masz tą płytę za 319zł z kodem "ostatni-dzwonek". W aplikacji mobilnej dostawa powinna być za darmo.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hero586 napisał:

W rtv wszystko losowo wpada zero info o planowanych dostawach itd . W x-kom masz tą płytę za 319zł z kodem "ostatni-dzwonek". W aplikacji mobilnej dostawa powinna być za darmo.

Już kupiłem używaną, i już miałem zawał bo kupiłem za 330... na szczęście akurat nie ta płyta, tylko D3SH, a zależy mi konkretnie na D3H bo ma jeszcze port PCI. Ale i tak, zakładam, że będzie jakaś promocja na nią, bo za 500 nikt nie kupi, szukałem przez ostatnie 2-3 tygodnie to nie było jej na stanie a teraz nagle jest... Ale i tak jestem zadowolony z zakupu, a płyta w stanie praktycznie idealnym :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...