Skocz do zawartości
Ford

Zgłoszenie reklamacji - rękojmia czy gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Odpisali że odrzucają moje żądanie o wymianie sprzetu (powodu nie podali) i wysyłają towar do specjalistycznego serwisu który oceni wade i w razie potwierdzenia usterki dokona darmowej naprawy czyli wysłali do Gigabyte na gwarancje ? I stało się to czego chciałem uniknąć będę miesiąc bez monitora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 03:54, Minciu napisał:

Wchodzisz do sklepu z monitorem na rękojmię. W piśmie zaznaczasz, że chcesz naprawę produktu. Pierwsza zgłoszona rękojmia i tak nie nadaje się do wymuszenia zwrotu kasy. Przy drugiej rękojmi ...

...I kup sobie drugi ekran bo ze sklepu z nowym za darmo nie wyjdziesz...

Zaskoczenia nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze reklamacji w ogóle nie uznali, zajęło im to tylko 2 tygodnie... 

Edytowane przez Ford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo maja chyba 4 tygodnie. Dla tego pisalem ze 3 tygodnie lekko trzeba liczyć. A jak chce sie miec ekran w domu od reki to tylko kupno nowego. 

Dla kontrastu TV samsunga naprawiaja w tydzien od zgloszenia w domu klienta bez wysylek i noszenia sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2022 o 09:58, Minciu napisał:

Bo maja chyba 4 tygodnie. Dla tego pisalem ze 3 tygodnie lekko trzeba liczyć. A jak chce sie miec ekran w domu od reki to tylko kupno nowego. 

Dla kontrastu TV samsunga naprawiaja w tydzien od zgloszenia w domu klienta bez wysylek i noszenia sprzetu.

Gdyby go jeszcze naprawili to bym się nie gniewał ale stwierdzili że najwyraźniej 10 martwych pixeli na samym środku ekranu odpowiada standardom gigabyte

Dostałem monitor z powrotem, otóż powodem odmowy naprawy jest "brak gwarancji - brak naklejki z numerem seryjnym na obudowie monitora" - WTF? Jeszcze żeby seryjnie na nim jakaś naklejka była. Już dawno straciłem wiarę w ludzkość ale zastanawia mnie czy niektóre firmy specjalnie wyszukują i zatrudniają wyłacznie idiotów ...

Edytowane przez Ford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...