Skocz do zawartości
Treys

Samsung S20 Ultra - problem z połaczeniem komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem i nie potrafię sobie z tym poradzić, otóż kiedyś działało wszystko dobrze jednak chyba po pewnej aktualizacji telefonu przestało.

 

Mam problem z połączeniem się z komputerem, wyświetla się mi tylko opcja ładowania telefonu nie mam żadnych innych opcji jak połącz z komputerem czy przesyłaj pliki, tak samo komputery nie reagują na telefon sprawdzane na kilkunastu już.

 

Szukałem, że należy włączyć coś w opcjach programisty opcje USB przesyłanie danych, zrobiłem tak i nadal nic poza opcja z ładowaniem telefonu i żadnych innych opcji do wybrania, aby połączyć się z komputerem.

 

Nie robiłem resetu ustawień fabrycznych ponieważ za bardzo nie chcę.

 

Czy ktoś miał podobny przypadek ?

 

PS: Dodam, że kiedyś działały słuchawki dołączone do zestawu, teraz jakby nie są wykrywane. Mam też przejściówkę USB C na Jacka podpiąłem i reakcja jest tylko taka, że URZĄDZENIE USB NIE JEST OBSŁUGIWANE.

Gniazdo jest sprawne całkowicie sprawdzane, pod jakiejś aktualizacji coś się pochrzaniło

 

Edytowane przez Treys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziałeś. Musisz czekać na hotfix, ewentualnie sprawdź inne kable.

A przejściówka usb-jack oryginalna czy zamiennik? Samsung jest wybredny od S20 w górę na temat akcesoriów 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, reQ_21 napisał:

sam sobie odpowiedziałeś. Musisz czekać na hotfix, ewentualnie sprawdź inne kable.

A przejściówka usb-jack oryginalna czy zamiennik? Samsung jest wybredny od S20 w górę na temat akcesoriów 

Kable różne od Huawei po Xiaomi, przejściówka USB-JACK Xiaomi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie musisz spróbować oryginalnej. U nas próbowaliśmy przeróżnych i tylko hama z serii premium działała poprawnie oraz oryginalne samsunga.  
Niestety samsung to trochę apple - aktualizacja i używaj tylko oryginalnego lub certyfikowanego akcesorium :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, reQ_21 napisał:

w takim razie musisz spróbować oryginalnej. U nas próbowaliśmy przeróżnych i tylko hama z serii premium działała poprawnie oraz oryginalne samsunga.  
Niestety samsung to trochę apple - aktualizacja i używaj tylko oryginalnego lub certyfikowanego akcesorium :D 

Oryginalne kable ze strony z samsunga do nabycia w sklepach typu media markt , x-kom - stacjonarnie byłem w sklepie, żeby wypróbować kabel i nie działał  ? może jeszcze serwis GSM jakiś ogarnięty odwiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2022 o 22:03, reQ_21 napisał:

w takim razie musisz spróbować oryginalnej. U nas próbowaliśmy przeróżnych i tylko hama z serii premium działała poprawnie oraz oryginalne samsunga.  
Niestety samsung to trochę apple - aktualizacja i używaj tylko oryginalnego lub certyfikowanego akcesorium :D 

Temat skończył się tak że po aktualizacji telefon wyzionął ducha i poleciał na serwis ? padł software lub płyta cała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...