Skocz do zawartości
HitmanUPR

Wasze biblioteczki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - sam jeszcze nie mam się czym pochwalić, to są jedynie dwie półki, ale kiedyś bardzo chętnie.
Zachęcam was do publikowania zdjęć waszych biblioteczek. Uważam owe biblioteczki za bardzo estetyczny element wystroju wnętrza mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, HitmanUPR napisał:

Hej - sam jeszcze nie mam się czym pochwalić, to są jedynie dwie półki, ale kiedyś bardzo chętnie.
Zachęcam was do publikowania zdjęć waszych biblioteczek. Uważam owe biblioteczki za bardzo estetyczny element wystroju wnętrza mieszkania.

W takim razie pochwal się tym co masz, tak dla przykładu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość czytających (w tym ja) raczej mogła by się ograniczyć do wysłania zdjęcia telefonu lub czytnika z załączonym legimi. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety tego w jednym miejscu a że na spotkaniach zdalnych nie włączam kamerki to nie muszę mieć regału z książkami na wystawkę w tle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak ostatnio wzięło na papier (pomimo, że w mojej okolicy las się mocno przerzedził na skutek wycinek:P) i kupiłem kilkanaście książek w 2 tygodnie. Teraz tylko trzeba zacząć to czytać. Zdjęć brak bo (tylko) ok 30 książek (w papierze) to raczej powód do wstydu niż do "chwały". W sumie może to też być znak naszych czasów bo tzw. "cyfrówek" mam znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja biblioteczka jest skromna, zwłaszcza, że 2x tyle straciłem na poprzednim mieszkaniu, odnośników widzę zbyt obfitych nie da się dodać
Resized-20220223-032409.jpg
Góra to literatura faktu od lewej, przechodząca w powieści i fikcję do prawej.
Dolna półka to religia i filozofia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy moje regały są estetycznym elementem  wystroju wnętrza. Upycham na nich książki metodą na tetrisa, żaden dekorator wnętrz by tego nie przepuścił w projekcie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...