Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie słuchawki bezprzewodowe polecacie do Redmi Note 10 Pro? +/- 200 zł. Do treningów na siłowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Edifier TWS1 Pro. Trochę jasno grające. Pomogłoby nam, jeśli byś się określił, jakiego grania oczekujesz. 

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oczekuję nic wielkiego. Muzyka będzie zróżnicowana od rocka po pop, rap i techno.

Z tego co czytam o tych Edifierach to nie mają pochlebnych opinni jeśli chodzi o pudełko. Ktoś z nich korzystał i mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja widzę za 179. Czy ktoś kto korzystał z realme mógłby się wypowiedzieć na temat tych słuchawek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 19.01.2022 o 18:38, EvilKillaruna napisał:

Czyli nawet nie widziałeś słuchawek na oczy ale wklejasz, bo +1 do reflinków?

jeśli byłby zakaz reflinkowania bez argumentacji to nie było by wysypu tylu pajaców na forum, no ale co ja tam wiem. 

Co do słuchawek : Oppo Enco buds
ten telefon i tak nie zagra dobrze z niczym lepszym 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, reQ_21 napisał:

jeśli byłby zakaz reflinkowania bez argumentacji to nie było by wysypu tylu pajaców na forum, no ale co ja tam wiem. 

Toteż możemy się tak umówić zatem. Zwłaszcza że sami się ośmieszają trochę w swojej pazerności.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jeśli chodzi o żywność, to po prostu żaden rynek nie jest lokalny. Nawet jeśli ukraiński olej nie był istotny na europejskim rynku, ale jeśli zacznie go brakować gdzie indziej i światowe ceny pójdą w górę, to lokalni producenci przecież nie będą sprzedawać poniżej tego, co mogliby uzyskać na zagranicznych rynkach - prosty kapitalizm w akcji. Tak samo jak w drugą stronę towary, których u nas produkuje się mało, nie mogą być znacząco droższe niż gdzieś indziej na świecie - zwłaszcza jeśli chodzi o masowo potrzebne produkty a nie niszowe rynki. Nie ma też znaczenia, kiedy będą zbiory rzepaku - problemem jest wywiezienie oleju z Ukrainy. Przecież to, co się zbiera raz w roku jest potem w sposób ciągły przerabianie i sukcesywnie eksportowane - to nie jest pojedynczy rzut zaraz po zbiorach, bo potem cała infrastruktura by stała odłogiem. Jeśli zaś chodzi o problemy z produkcją czy też dostawą samochodów, to może być podobnie jak z dostępem do lekarzy: jak kolejki się utworzyły w czasie pandemii, tak nie zniknęły magicznie po jej ustąpieniu. Popyt na nowe samochody jest względnie stały a nadrobienie przestojów produkcyjnych może zająć jeszcze sporo czasu, bo nie da się od tak przyspieszyć produkcji.
    • Nie wiem o co ci chodzi.Tego nie blokuja.hmmm
    • Kotły zawsze próbują wciskać przewymiarowane. Na FB jest fajna grupa o kotłach. Trzeba patrzeć na moc minimalną, żeby nie była za wysoka, choć przy takim metrażu do ogrzania pewnie nie trzeba będzie schodzić bardzo nisko, ale z drugiej strony to nadal dobrze, żeby na jesieni grzać lekko na minimalnej mocy.
    • pisz ze znajomością tematu , na AMD tego nie blokują na nv to nie działa
    • Z ciekawości sprawdziłem kartę na Linuxie (ten sam PC, ten sam czytnik) i okazuje się że także można przeglądać i kopiować zdjęcia. Tak więc odczyt na Androidzie i Linuxie desktopowym działa, na Windows nie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...