Skocz do zawartości
ramirez77

Błedne działanie myszki w Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie/Panie,  pojawił się u mnie problem , który początkowo wydawał się błachy (może nadal taki jest ) lecz ja nadal nie potrafie sobie z nim poradzić, więc proszę was o wskazówki gdzie mam szukać tego przysłowiowego psa ?

Problem dotyczy działania myszki a dokładnie chodzi o to , iż lewy przycisk myszki nie działa poprawnie tzn; w niektórych przypadkach nie reaguje na kliknięcie. Aby np otworzyć folder musze najechac kursorem myszki na niego i użyć entera z klawiatury. Jeszcze dziwniejsza sprawa to działa on w przypadku niektórych funkcji jak cofnięcie danej operacji w czasie, czyli np. jestem w wyszukiwarce google i wpisuje w okno wyszukiwania jakiejs frazy, następnie zatwierdzam enterem i wyświetla mi sie lista znalezionych wyników i teraz najeżdżam kursorem na stronę którą chcę

otworzyć i czy to kliknę przyciskiem myszy czy tez enterem  to przeglądarka cofa się i z powrotem to okna wyszukiwarki google , czyli tek jak gdyby o jeden krok w historii do tyłu. Próbując się zalogować np do konta email to jest to niemożliwe ponieważ w momencie kiedy zatwierdzam (myszką lub enterem) hasło , przeglądarka ponownie wyświetla okno z poleceniem wpisz hasło, czyli coś co własnie zrobiłem. I tak sie problem zapętla. Myslałem że jest to sprawa jakiegoś wirusa. Wykonałem formatowanie i ku mojemu zdziwieniu, nadal to samo .... Macie jakiś pomysł , w czym może być problem? ps. Podłączałem inną myszkę lecz bez zmian... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...