Skocz do zawartości
MroznyPC

Problem z drukarką HP 2015dn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D Mam problem z drukarkami HP 2015dn. Od ostatniego czasu, byc moze jakiejś aktualizacji windowsa (nie wiem).
Drukarka nie widzi w systemie dodatkowego podajnika nr 3, który montuje się pod drukarką. Dodam, że podajnik działa w chwili np, gdy tylko w nim są kartki i w ustawieniach automatu.
Ktoś może ma jakieś rozwiązanie na ten problem? Potrzebujemy ustawić na sztywno każdy z 3 podajników, ponieważ w każdym znajduje się inny format kartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ja dawno nie słyszałem o tych czołgach :)

Kilka rzeczy do sprawdzenia. Drukarki z kompami łączą się przez USB czy sieć? Jak przez sieć to są instalowane indywidualnie na każdym kompie, czy przez serwer wydruku? Jak przez serwer wydruku, to widzi on dodatkowy podajnik?
Próbowałeś instalować sterowniki bezpośrednio ze strony HP po aktualizacji systemu? Starsze systemy widzą wszystkie podajniki normalnie? Zakładam, że skoro masz drukarki mające pewnie 10+ lat, to i jakiś W7 się znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie drukarki pracują na W10.
Próbowalem juz usuwać z zarządzania drukowaniem z serwerów wydruków, ręcznie odinstalować, zainstalować sterowniki.
Były próby instalacji najnowszych sterowników ze strony HP, były próby pozostawienia do samego zainstalowania sie poprzez W10 :D 
I dalej bez efektu. Nawet reset do fabrycznych drukarki. 

Czasem np jest tak, że jedną drukarkę jakimś cudem się uda zainstalować pokazuje podajnik nr 3, podłączasz drugą taką samą już nie widzi :D

Wszystkie przez USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...