Skocz do zawartości
ryfcio

Kolumny podłogowe do salonu ~1k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Z 9 lat temu dzięki temu forum kupiłem sobie fajny zestaw stereo do pokoju. Używam go do dziś, czyli 30+ letni wzmacniacz Rotel RA 820-BX4 i głośniki Eltax Liberty 3+. Brzmi super, ale teraz gdy jestem już na swoim głośniki po prostu... nie pasują kolorystycznie do reszty mebli i to problem dla narzeczonej :D Wiem, że Eltaxy wychodziły w wersji 5+ już jako kolumny podłogowe, starsze czarne wersje ponoć jeszcze lepiej brzmiały i mógłbym dosyć łatwo i tanio zamienić obecne na te 5+, aczkolwiek nie mam za dużo miejsca aby odsunąć głośniki od ściany. Chyba lepiej byłoby znaleźć coś z bass reflexem z przodu.

Macie coś do polecenia za 1000-1500 zł? :D Mogą być używane, mogą być nowe byleby były dostępne w kolorze najlepiej wenge, ale czarne też są spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ryfcio napisał:

Chyba lepiej byłoby znaleźć coś z bass reflexem z przodu.

To niespecjalnie ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj na biało/czarno i już będą pasować ? To poważna propozycja, jeśli jesteś zadowolony ze sprzętu to nie ma co cudować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że te moje to nie kolumny podłogowe i na razie trochę komicznie wyglądają przy TV, gdy stoją na podłodze. Nie chce mi się po taniości robić podstawek, z tego co patrzę w miarę ładne i praktyczne są naprawdę drogie + musiałbym się bawić w malowanie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...