Skocz do zawartości
halnow

Laptop do internetu w UHD

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa do internetu, głównie przeglądanie stron i oglądanie filmów na YT. Będzie on przez większość czasu podłączony do monitora UHD 28 cali, także jakość matrycy jest mniej istotna. Budżet to około 4 tysiące. Z uwagi na monitor UHD wyjście HDMI 2.0 jest koniecznością, innych wymagań raczej nie mam, jestem otwarty na propozycje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei MateBook D 16 R5-4600H/16GB/960/Win10 4199 zł
Dobrej jakości matryca IPS z 100% pokryciem kolorów, dodatkowo matowa. Bardzo dobre aluminiowe wykonanie przy takich rozmiarach waga jedynie 1,69 kg, przyzwoity procesor 6 rdzeniowy 16 GB ram, dobre wyniki pracy na baterii.

Dell Inspiron 5515 Ryzen 5 5500U/16GB/512/Win11 3299 zł
Matryca FULL HD WVA odpowiednik IPS, niezłe wykonanie w większości z aluminium, procesor 6 rdzeniowy, podświetlana klawiatura, Next Business Day 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, 

sam posiadam powyższego Swifta, który jest podłączony do monitora WQHD. Praktycznie cały czas bateria jest ustawiona w trybie najwyższej wydajności, to realnie na baterii i podłączonym monitorze jestem w stanie pracować przez około 5h. Wykonanie i matryca, to chyba jego największe zalety. Jeśli chodzi o chłodzenie, to przy WQHD, jak położę dłoń na klawiaturze przy logo Acera, to jest ciepło, same wentylatory praktycznie są mało słyszalne. Raz na jakiś czas słychać, że wentylatory się wkręcają, ale to dosłownie na chwilę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi